Vibruojantys

Vibruojantys vaginaliniai kamuoliukai idealus pasirinkimas toms moterims, kurios nori ir efektyvių dubens raumenų treniruotės, ir intensyvaus malonumo viename! Šiame Cupid.lt kataloge rasite įvairių dizainų, tipų, spalvų vibruojančių vaginalinių kamuoliukų pasirinkimą. Niekuomet kažko panašaus nebandėte? Rinkitės vibruojančių vaginalinių kamuoliukų rinkinį. Norite jaudinančio malonumo? Tuomet jums patiks išraiškingo paviršiaus vibruojantys vaginaliniai kamuoliukai.

Vibruojančių vaginalinių kamuoliukų tipai

Cupid.lt elektroninė parduotuvė siūlo rinktis dvigubus vibruojančius vaginalinius kamuoliukus arba vaginalinių kamuoliukų rinkinius. Dauguma vibruojančių vaginalinių kamuoliukų turi kilpeles ar uodegėles, kad būtų paprasta sekso žaislą ištraukti, tad jų naudojimas beveik nesiskiria nuo įprastų, tik suteikia daugiau malonumo.

Dvigubi vibruojantys vaginaliniai kamuoliukai. Dvigubi vaginaliniai kamuoliukai sudaryti iš dviejų tarpusavyje sujungtų kamuoliukų. Jie gali būti visiškai lygūs, glotniu paviršiumi arba padengti iškiliomis bangelėmis, kad stimuliacija būtų dar intensyvesnė.

Vaginalinių kamuoliukų rinkiniai. Dažniausiai vaginalinių kamuoliukų rinkiniuose rasite įvairaus dydžio ir svorio vaginalinių kamuoliukų, tarp kurių bent vienas bus vibruojantis. Tokie rinkiniai puikus pasirinkimas toms, kurios nori treniruoti vidinius dubens raumenis ir išbandyti pikantiškesnę treniruotę – būtent vibruojančius vaginalinius kamuoliukus.

Vibracijos ir valdymas

Dauguma vibruojančių vaginalinių kamuoliukų turi daugiau nei vieną vibracijos ritmą ir intensyvumą, kurie gali būti valdomi mygtuku, esančiu ant sekso žaislo arba pulteliu. Pultelis patogus tuo, kad galėsite keisti vibraciją ir didinti ar mažinti intensyvumą be jokio vargo.

Kaip ir su kiekvienais vibruojančiais sekso žaislais, taip ir su vibruojančiais vaginaliniais kamuoliukais rekomenduojame naudoti lubrikantą, kad jų įskverbimas į vidų nekeltų diskomforto.

Skaityti daugiau
Mažiau

5 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
  1. Rožiniai vibruojantys vaginaliniai kamuoliukai Dream Toys Beehive

    Ypatinga kaina 43,95 € Kaina 67,95 €
per puslapį