Plakimo mentės

Tie, kam patinka bausmių žaidimai, savo sekso žaislų arsenalą turėtų papildyti kokybiška plakimo mente. Plakimo mentės skirtos aštresniam skausmui sukelti. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite įvairių stilių, dizainų, dydžių plakimo mentes, kurios bus naudingos tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems BDSM žaidimų mėgėjams.

Plakimo menčių tipai

Plakimo mentės skiriasi stiliumi, medžiagomis, iš kurių yra pagamintos ir pan. Vienos labiau tinkamos pradedantiesiems, kitos tampa puikiu įrankiu pažengusiojo rankose. Cupid.lt asortimente rasite kelių tipų plakimo mentes.

 • Lygios tekstūros. Lygios tekstūros mentė, pagaminta iš silikono ar dirbtinės odos, idealiai tinka pradedantiesiems, kurie dar tik keliauja saldžios bausmės pažinimo link.
 • Nelygios tekstūros. Mentės abi pusės gali būti padengtos nelygios tekstūros medžiaga, arba viena pusė gali būti lygi, kita šiek tiek šiurkštesnė. Taip galėsite pajusti skirtingą plakimo pojūtį.
 • Paliekančias aiškias žymes.lt asortimente rasite plakimo menčių, kurių vienoje pusėje gali būti užrašas ar ornamentas aiškiais kraštais. Plakant tokia mente per vieną vietą kelis kartus toks užrašas ar ornamentas atsispaudžia ant baudžiamojo odos.

Į ką dar atkreipti dėmesį renkantis plakimo mentę

Medžiaga. Plakimo mentės gali būti gaminamos iš gumos, silikono, medžio, bambuko pluošto, dirbtinės odos ir t.t. Jei esate pradedantysis, tuomet rinkitės silikonines ar dirbtinės odos plakimo mentes, taip būsite tikri, kad antrajai pusei nesukelsite per daug skausmo nei norėjote.

Dydis. Pradedantiesiems rekomenduojama platesnė mentė, nes taip jaučiamas mažiau intensyvus skausmas. Cupid.lt asortimente rasite mentes, kurių plotis yra 6-6,5 cm, o ilgis nuo 32 cm iki 47 cm. Pradedantysis baudėjas dar turėtų atkreipti dėmesį ir į plakimo mentės svorį, kad ji nevargintų riešo.

Spalva. Išsirinkti galite klasikinės juodos spalvos, blizgią, ryškiai rožinę ar juodą plakimo mentę su raudonais ornamentais.

Kitos detalės. Kai kurios plakimo mentė turi kilpą. Ši kilpa skirta pakabinti įrankį, kai juo nesinaudojate, bet taip pat ji patogi ant riešo – taip plakimo mentę tvirčiau sugriebsite.

Skaityti daugiau
Mažiau

9 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Plakimo mentė Blaze Elite Paddle

  12,95 €
 2. Plakimo mentė Blaze Deluxe Paddle

  15,95 €
 3. Plakimo mentė EasyToys Spanking Paddle - XOXO

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 24,95 €
 4. Plakimo mentė EasyToys Spanking Paddle - Whore

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 20,95 €
 5. Plakimo mentė EasyToys Spanking Paddle

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 28,95 €
 6. Plakimo mentė Blaze Paddle

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 21,95 €
 7. Plakimo mentė EasyToys Spanking Paddle - Bitch

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 22,95 €
 8. Plakimo mentė EasyToys Spanking Paddle with Heart

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 31,95 €
per puslapį