Masažui

Šiltos mylimo partnerio rankos ir karštos lūpos, slystančios kūnu ir ypatingu dėmesiu apdovanojančios erogenines zonas... Erotinis masažas gali padėti atsipalaiduoti, nusiteikti intymiam, meilės kupinam vakarui ir suteikti naujų potyrių meilės žaidimams. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite įvairių kremų, aliejų, losjonų, masažinių žvakių jaudinantiems masažams.

Priemonės, skirtos erotiniams masažams

Erotiniams masažams skirtos priemonės pasižymi ypatingu slidumu, jos saugios naudoti net ir ant lytinių organų. Praturtinti feromonais, įvairiais aromatais ar skoniais, stimuliuojantys ar visiškai natūralūs – kokį produktą pasirinkti priklausys tik nuo individualių jūsų poreikių. Cupid.lt asortimente rasite šių priemonių:

 • Aliejai suteikia ypatingai malonaus slidumo, jie nesausina odos, todėl erotinio masažo sesija tampa itin jaudinančia patirtimi.
 • Kremai, skirti erotiniams masažams, ne tik maitina ir puoselėja odą, bet ir greitai nesusigeria į odą, kad galėtumėte kuo ilgiau mėgautis gundančiomis, slidžiomis glamonėmis.
 • Losjonai pasižymi itin turtinga formule, jie puoselėja ir maitina odą. Masažo metu jaučiamas malonus slidumas.
 • Masažiniai geliai. Tai itin slidžios ir malonios tekstūros produktai. Cupid.lt kataloge rasite masažinių gelių, skirtų būtent vyrų malonumui.
 • Masažinės žvakės. Masažinės žvakės ypatingai tinka vakaro romantikai. Žvakės šviesoje besimėgaujant bučiniais ir lėta preliudija, pereinama į ypatingai malonią erotinio masažo sesiją.

Kuo dar pasižymi priemonės, skirtos erotiniams masažams?

Be to, kad visos priemonės, skirtos erotiniams masažams, yra tinkamos ypatingai jautrioms vietoms, jos dar gali turėti ir kitų savybių, pavyzdžiui:

Stimuliuoti. Dažniausiai erotiniam masažui skirtos priemonės turi šildantį poveikį – tai padeda ir atsipalaiduoti, ir dar labiau susijaudinti.

Feromonai. Priemonės su feromonais suteikia viliojantį aromatą, kuriam neįmanoma atsispirti.

Kvapas ir/arba skonis. Dauguma erotiniam masažui skirtos priemonės yra su maloniais atpalaiduojančiais, raminančiais arba kaip tik suaktyvinančiais energiją, sužadinančiais aistrą aromatais. Kai kurias iš šių priemonių galima ir paragauti tiesiai nuo partnerio kūno.

Pakuotės tipas ir talpa

Kadangi masažui skirtas priemones vienos sesijos metu dažniausiai naudoti reikia kelis kartus, tad skirkite ypatingą dėmesį ir pakuotės tipui. Labai svarbu, kad pakuotė lengvai atsidarytų ir lengvai išsispaustų. Cupid.lt asortimente rasite patogias pakuotes su dozatoriais ir be jų. Su dozatoriumi esančios pakuotės patogios tuo, jog patogiai galėsite išspausti priemonę neištepdami buteliuko. Be dozatoriaus esančius buteliukus patogu paversti virš delno ar partnerio kūno ir švelniai spustelėjus išlašinti reikiamą kiekį priemonės.

Elektroninė parduotuvė Cupid.lt siūlo nuo 30 ml iki 150 ml talpos pakuotes. Didelės talpos pakuotės tai ne tik ekonomiškas variantas, bet ir leis priemones naudoti nesibaiminant, kad jos gali pritrūkti. Mažesnės talpos produktai puikūs kelionėse.

Skaityti daugiau
Mažiau

17 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Kūno dulksna Bijoux Indiscrets Aphrodisia, 100 ml

  Ypatinga kaina 34,95 € Kaina 39,95 €
 2. Masažo aliejus Shots Lubes & Liquids Natural Pleasure Vegan, 150 ml

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 27,95 €
 3. Masažo aliejus su feromonais Attraction Warming Mango, 30 ml

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 28,95 €
 4. Masažo gelis vyrams Sensuva Handipop Blueberry Muffin, 125 ml

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 32,95 €
 5. Masažo aliejus Exotiq Sensual Cherry, 100 ml

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 20,95 €
 6. Masažo aliejus Exotiq Rich Sandalwood, 100 ml

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 20,95 €
 7. Masažo aliejus Exotiq Body To Body, 500 ml

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 26,95 €
 8. Masažinis lubrikantas Waterglide Massage Gel and Guarana, 300 ml

  Ypatinga kaina 9,45 € Kaina 14,95 €
 9. Masažo losjonas su feromonais Sensuva PROVOCatife, 120 ml

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 28,95 €
 10. Masažo aliejus su feromonais Sensuva PROVOCatife, 120 ml

  Ypatinga kaina 25,95 € Kaina 29,95 €
 11. Masažinis lubrikantas Waterglide Massage and Aloe Vera, 300 ml

  Ypatinga kaina 9,45 € Kaina 12,95 €
 12. Masažo aliejus Stimul8 Relax, 50 ml

  Ypatinga kaina 6,95 € Kaina 11,95 €
 13. Masažo aliejus Stimul8 Refresh, 50 ml

  Ypatinga kaina 6,95 € Kaina 12,95 €
per puslapį