Tenga masturbatoriai

Prekės ženklo Tenga vienas iš devizų galėtų būti „Revoliucija seksualiniam malonumui!“. Tenga produktai pasižymi inovatyviais sprendimais, nepaprastai aukšta kokybe ir yra orientuoti į visapusišką seksualinį malonumą. Kiekviena Tenga sekso žaislo detalė yra apgalvota iki preciziško tobulumo. Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje galėsite išsirinkti Tenga masturbatorių nuo kišeninio dydžio iki keliolikos centimetrų. Visi Tenga masturbatoriai yra diskretiško dizaino ir padeda patirti stulbinančią kulminaciją.

Tenga masturbatorių rūšys

Cupid.lt asortimente sau geriausiai tinkantį ir pakylėjantį iki malonumų aukštumų masturbatorių ras net išskirtinio skonio mėgėjas. Žemiau pateikiame keletą Tenga masturbatorių tipų, jums beliks nuspręsti, kuris atitinka jūsų standartus ir poreikius:

 • Tenga Pocket. Kišeninio dydžio masturbatorius, kuris galės lydėti į bet kurią kelionę. Tampri medžiaga prisitaiko prie bet kokio dydžio pasididžiavimo. Skirtingos tekstūros kanalai nuobodžiauti neleis – galėsite išmėginti vis kitokius pojūčius.
 • Tenga Egg. Nors iš pirmo žvilgsnio Tenga kiaušinėliai gali pasirodyti maži, tačiau neapsigaukite – jie yra nepaprastai tamprūs, todėl stimuliuojanti tekstūra intensyviai jaudins per visą jūsų pasididžiavimo ilgį. Yra daugybė skirtingų, unikalių kanalo tekstūrų.
 • Tenga Cup. Tenga puodelio tipo masturbatorių yra net kelios rūšys: Tenga Vacuum Cup, Premium Tenga Cup, Tenga Air. Šie masturbatoriai yra ne tik diskretiški, bet ir itin komfortiški – kompaktiškas ir patogus dėklas leidžia atsiduoti malonumui. Galima valdyti tiek vakuumo lygį, tiek stimuliacijos stiprumą.
 • Tenga Flip. Šių masturbatorių taip pat yra net kelios rūšys: Flip Zero, Flip Orb, Flip Hole. Šie masturbatoriai sukurti taip, kad susidarytų kuo stipresnis vakuumas, o jūsų pasididžiavimas būtų stimuliuojamas per visą jo ilgį. Kiekviena kanalo tekstūros detalė yra gerai apgalvota ir iki galo išbaigta. Be to, šių masturbatorių dėklas pagamintas taip, kad juos išplovus būtų patogu palikti nudžiūti.
 • Tenga Spinner. Šių masturbatorių mova kiekvieną kartą jums įsiskverbiant sukasi aplink jūsų pasididžiavimą, o iškilūs kanalo mazgeliai malonumą paverčia dar intensyvesniu.
 • Tenga Geo. Šie masturbatoriai pasižymi ne tik diskretiškumu ir išskirtiniu dizainu, bet jaudina geometrinių raštų tekstūra.
 • Tenga Crysta. Nedideli masturbatoriai, kurie išsiskiria futuristiniu dizainu. Malonumą valdyti galite stipriau suspaudžiant movą – taip iškilus masturbatoriaus kanalas dar glaudžiau stimuliuos jūsų pasididžiavimą.
 • Tenga Flex. Šio tipo Tenga masturbatoriai įsiskverbimo metu sukasi aplink penį ir suteikia dinamišką malonumą. Vakuumo stiprumą valdyti galite uždengiant pirštu nedidelę angą masturbatoriaus viršuje.

Kaip matote, Tenga pagalvoja apie įvairius stimuliacijos būdus ir kuria tik aukščiausios klasės produktus. Negana to, jų sekso žaislus paprasta ir naudoti, ir prižiūrėti – nepamirškite kruopščiai nuplauti prieš ir po naudojimo, o kad malonumas būtų atimantis žadą – patepkite lubrikantu.

Skaityti daugiau
Mažiau

24 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Masturbatorius Tenga Spinner Brick

  Ypatinga kaina 32,95 € Kaina 46,95 €
 2. Masturbatorius Tenga Spinner Shell

  Ypatinga kaina 32,95 € Kaina 44,95 €
 3. Masturbatorius Tenga Spinner Beads

  Ypatinga kaina 32,95 € Kaina 44,95 €
 4. Masturbatorius Tenga Spinner Pixel

  Ypatinga kaina 32,95 € Kaina 47,95 €
 5. Masturbatorius Tenga Spinner Hexa

  Ypatinga kaina 32,95 € Kaina 43,95 €
 6. Masturbatorius Tenga Spinner Tetra

  Ypatinga kaina 32,95 € Kaina 41,95 €
 7. Masturbatorius Tenga Flex Rocky Black

  Ypatinga kaina 39,95 € Kaina 53,95 €
 8. Masturbatorius Tenga Flex Silky White

  Ypatinga kaina 39,95 € Kaina 54,95 €
 9. Masturbatorius Tenga 3D Spiral

  Ypatinga kaina 39,95 € Kaina 59,95 €
 10. Masturbatorius Tenga Egg Shiny Pride Edition

  Ypatinga kaina 8,45 € Kaina 12,95 €
 11. Masturbatorius Tenga SD Original Vacuum Cup Strong

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 23,95 €
 12. Masturbatorius Tenga SD Original Vacuum Cup Regular

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 21,95 €
 13. Juodas masturbatorius Tenga Flip Zero (0) Gravity

  Ypatinga kaina 153,95 € Kaina 220,95 €
 14. Juodas masturbatorius Tenga Flip Zero

  Ypatinga kaina 153,95 € Kaina 218,95 €
 15. Masturbatorius Tenga Air-Tech Squeeze Regular

  Ypatinga kaina 26,95 € Kaina 39,95 €
 16. Masturbatorius Tenga Air-Tech Squeeze Strong

  Ypatinga kaina 26,95 € Kaina 41,95 €
 17. Masturbatorius Tenga Premium Dual Sensation Cup

  Ypatinga kaina 20,95 € Kaina 32,95 €
 18. Masturbatorius Tenga Premium Original Vacuum Cup Strong

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 26,95 €
 19. Masturbatorius Tenga Original Vacuum Cup Extra Cool

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 24,95 €
Puslapis
per puslapį