Vibratoriai

Daugeliui vos tik išgirdus, kad kalbama apie sekso žaislus, mintyse pirmiausia iškyla vibratoriaus vaizdas. Jų gausa ir įvairovė gali nustebinti net ir visko mačiusį malonumų mėgėją: vibratoriai kiškučiai, klasikiniai, G taško... na, ir žinoma, į palaimos viršūnes pakylėjantys analiniai vibratoriai. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt atrasite specialiai analinei stimuliacijai skirtus analinius vibratorius, kurių dizainų taip pat yra ne vienas.

Analinių vibratorių dizainai

Analinė stimuliacija gali sujaudinti tiek vyrus, tiek moteris: žiediniuose analinės angos raumenyse gausu nervų galūnėlių, todėl tinkamai stimuliuojant galima patirti pasakiškus orgazmus. Negana to, masažuojant vyrų prostatą, jaučiamas ne tik svaiginantis malonumas, bet ir gerinama seksualinė vyrų sveikata. Geriausia, greičiausia ir užtikrintai veikianti priemonė analiniams orgazmams patirti yra analiniai vibratoriai. Cupid.lt asortimente rasite įvairiausių dizainų analinių vibratorių:

 • Klasikiniai analiniai vibratoriai. Tai dažniausiai tiesaus korpuso, glotnaus paviršiaus kiek smailėjančiu arba ovaliu galiuku vibratoriai. Jie idealiai tinka pradedantiesiems.
 • Stimuliuojančios formos analiniai vibratoriai. Tai gali būti banguotos, karoliukų ar kitokios formos vibratoriai, kurių kiekvienas įskverbtas centimetras labai gerai ir jaudinančiai jaučiamas.
 • Prostatos masažams skirti analiniai vibratoriai. Dažniausiai šie analiniai vibratoriai turi lenktą, labiau išreikštą galiuką, kuris lengvai pasiekia ir sukelia malonų spaudimą prostatai. Kai kurie vibratoriai dar turi papildomą ataugėlę, atsikišimą, skirtą masažuoti ir kitaip stimuliuoti tarpvietę.

Cupid.lt kataloge yra ir vibratorių kiškučių, kurie turi kelias atšakas: viena skirta klitorio stimuliacijai, antroji vaginaliniams įskverbimams, o trečioji – analiniams malonumams. Toks sekso žaislas gali suteikti trigubą malonumą.

Ar dydis svarbus?

Analinei stimuliacijai ypatingai svarbus dydis, ypač jei ketinate ja mėgautis pirmą kartą ar esate tik pradedantysis. Tokiu atveju geriausia rinktis mažesnio skersmens analinį vibratorių, geriausia – nedaug besiskiriantį nuo jūsų piršto dydžio. Tačiau jei analiniuose žaidimuose esate nebe naujokas, tuomet galite išbandyti ir šiek tiek didesnių matmenų sekso žaislus.

Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje rasite nuo 2,8 cm iki 3,5 cm skersmens ir nuo 10,7 cm iki 14,2 cm įskverbiamo ilgio analinius vibratorius.

Medžiagos ir spalvos

Cupid.lt asortimente rasite analinius vibratorius pagamintus iš aukščiausios kokybės medicininio silikono. Silikonas pasižymi glotnumu ir ypatingu švelnumu, kas itin svarbu analinei stimuliacijai. Taip pat ši medžiaga greitai sušyla nuo kontakto su oda, todėl intymūs žaidimai tampa dar malonesni.

Analinių vibratorių spalvų pasirinkimas labai platus: Cupid.lt siūlo nuo klasikinės juodos spalvos iki pilkų, mėlynų, ryškiai rožinių ar net žalių atspalvių, tad sau patinkantį išsirinks net ir išrankiausias žmogus.

Naudojimas ir priežiūra

Kad analiniai vibratoriai suteiktų maksimaliausią malonumą, būtinai naudokite lubrikantą. Lubrikanto negailėkite, jei reikia tepkite jį pakartotinai net ir žaidimų įkarštyje, nes tai garantuos visišką komfortą ir leis mėgautis malonumu. Su silikoniniais žaislais naudokite tik vandens pagrindo lubrikantą. Rekomenduojame rinktis specialiai analinei 

Kad analiniai vibratoriai suteiktų maksimaliausią malonumą, būtinai naudokite lubrikantą. Lubrikanto negailėkite, jei reikia tepkite jį pakartotinai net ir žaidimų įkarštyje, nes tai garantuos visišką komfortą ir leis mėgautis malonumu. Su silikoniniais žaislais naudokite tik vandens pagrindo lubrikantą. Rekomenduojame rinktis specialiai analinei stimuliacijai skirtus vandens pagrindo lubrikantus, nes jų formulė yra šiek tiek tirštesnė ir klampesnė, kas užtikrins ilgiau liekantį slydimo efektą.

Kai kalbame apie analinius žaidimus, niekuomet nepamirškite ypatingos higienos. Kruopščiai nuplaukite ne tik vibratorių, bet ir apsiprauskite patys. Po naudojimo sekso žaislus taip pat nuplaukite po šilto vandens srove kartu su muilu ar sekso žaislams skirtu valikliu.

Skaityti daugiau
Mažiau

9 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Automatinis analinis masažuoklis Nexus Thrust Probe Edition

  Ypatinga kaina 95,95 € Kaina 99,95 €
 2. Vibratorius Nexus G-Play+

  Ypatinga kaina 34,95 € Kaina 36,95 €
 3. Analinis vibratorius Pipedream Vibrating Curve

  Ypatinga kaina 22,95 € Kaina 28,95 €
 4. Išmanusis analinis vibratorius Satisfyer Heat Climax

  Ypatinga kaina 61,95 € Kaina 75,95 €
 5. Vibruojantis prostatos masažuoklis Anal Adventures Vibrating Prostate Massager 03

  Ypatinga kaina 29,95 € Kaina 48,95 €
 6. Vibruojantis prostatos masažuoklis EasyToys Bottom Booster

  Ypatinga kaina 23,95 € Kaina 32,95 €
 7. Analinis vibratorius EasyToys Dusk Lover

  Ypatinga kaina 22,95 € Kaina 30,95 €
per puslapį