Poroms

Vibratoriai – bene populiariausi sekso žaisliukai. Įvairiausių tipų priemonės suteikia didelį malonumą. Tačiau ar žinojote, kad jie gali pamaloninti ne tik solo, bet ir poros žaidimuose? Porų vibratorius – tai intymus aksesuaras, kurio vibracijas ir pulsacijas vienu metu gali jausti abu partneriai. Stilingi, minimalistiniai dizainai, ergonomiškos formos, patogus valdymas ir dar daugiau privalumų – viso to galite tikėtis įsigiję vibratorių poroms. Ir visai nesvarbu, ar jūsų miegamajame tiesiog trūksta naujų pojūčių, ar artėja ypatinga proga ir norite nustebinti antrąją pusę: abiem atvejais šis unikalus sekso žaisliukas padovanos begalę įspūdžių.

Skirtingi porų vibratorių tipai

Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite du skirtingus vibratorių poroms tipus. Tai paprasti, klasikiniai ir vibratoriai, valdomi nuotoliniu valdymo pulteliu. Pirmojo tipo vibratorių valdymo mygtukai yra ant jų korpuso: jie nedideli, lengvai prieinami ir paspaudžiami. Taigi, lytinio akto metu nesunkiai perjungsite kitą vibracijos programą ir pakeisite jos intensyvumą. Porų vibratorius prisitaikys prie individualių abiejų pusių troškimų.

Vibratoriai poroms su nuotoliniu valdymo pulteliu – tai dar daugiau vibratoriaus panaudojimo galimybių. Pulteliu malonumą gali valdyti pati moteris, arba jį galima perduoti į antrosios pusės rankas ir leisti partneriui daryti tai, ko trokšta jis. Kontrolė partnerio rankose neabejotinai sužadins didelį geismą. Be to, norėdami žaisti šiuos erotiškus žaidimus, tai galite daryti bet kurioje vietoje – tai taps mažyte, jaudinančia judviejų paslaptimi.

Didelės panaudojimo galimybės

Kai kurie vibratoriai, skirti poroms, išsiskiria unikaliu, kitokiu dizainu nei likusieji. Pavyzdžiui, prekių ženklo „Satisfyer“ komanda pasirūpino, kad šio tipo vibratorius jūsų miegamajame taptų tikru universaliu kariu! Ovalios formos porų vibratorius yra labai lankstus, todėl gali lengvai prisitaikyti prie kūno anatomijos. Dėl dviejų lanksčių „ausyčių“ jis gali būti naudojamas kaip masturbatorius, o sueities metu stimuliuoja tiek varpą, tiek sėklides. Be to, „ausytėmis“ galima jaudinti ir kitas erogenines zonas – spenelius, klitorį, penio galvutę ir kitas.

„Satisfyer“ linijos kiti vibratoriai poroms taip pat ypatingi. Išskirtinė forma turi 3 motorus – vieną ilgojoje dalyje, o du kitus galvutėje, kuri pasižymi dviem atšakomis. Pirmojo dalis gali būti naudojama vaginalinei ir analinei stimuliacijai, o galvutė – masturbacijai. Atšakėlėmis taip pat galima jaudinti spenelius, klitorį ir kitas erogenines vyriškas ir moteriškas zonas. Taigi, pasirinkę vibratorių poroms, juo mėgautis galėsite ne tik sueities metu, tačiau naudoti jį jaudinimui, preliudijai. Vienas žaisliukas – universalios galimybės!

Didelis vibracijų pasirinkimas

Porų vibratorius iš kitų sekso žaisliukų taip pat išsiskiria savo vibracijų ir intensyvumo lygių gausa. Jeigu norite klasikinio varianto, rekomenduojame rinktis vibratorius, turinčius 10 programų, pavyzdžiui, 3 intensyvumo lygius ir 7 vibracijos programas.

Jeigu su antrąja puse esate nuotykių ieškotojai arba jums reikalingas didesnis pasirinkimo spektras, siūlome rinktis tokius žaisliukus, kurie gali pasiūlyti net 100 skirtingų vibracijos kombinacijų. Šie vibratoriai poroms patiks ir tiks net patiems išrankiausiems.

Kiti privalumai

Ko dar galite tikėtis įsigiję vibratorių poroms? Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt esantis asortimentas taip pat nustebins tokiomis funkcijomis:

 • atsparumas vandeniui,
 • galingi motorai,
 • lengva priežiūra,
 • magnetinis USB krovimas.

Porų vibratorius yra atsparus vandeniui, o tai reiškia, kad intymiais žaidimais galėsite mėgautis ne tik miegamojo lovoje. Romantika vandens pursluose bus tikrai įmanoma su šiuo sekso žaisliuku. Verta paminėti ir tai, kad poroms skirti vibratoriai turi galingus motorus – jie užtikrina, kad stiprias, jaudinančias vibracijas jaučia abi pusės.

Vibratoriai poroms taip pat pasižymi lengva priežiūra. Pakanka sekso žaislą nuplauti su šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalyti specialiu sekso žaislų valikliu. Galiausiai, jums nereikės rūpintis nelaiku pasibaigiančiais elementais, nes mes siūlome magnetiniu USB krovikliu pakraunamus vibratorius. Būsite visada pasiruošę jaudinančiam nuotykiui!

Cupid.lt komanda visuomet stengiasi, kad kiekvieno kliento apsipirkimo patirtis būtų pati geriausia. Dėl šios priežasties esame atviri laiškams, skambučiams – jeigu turite bet kokių klausimų ar jums sunku išsirinkti, susisiekite, ir mes tikrai jums padėsime. Atminkite, kad seksualinėms patirtims amžius nesvarbus – kokybiškam, intriguojančiam ir puikiam seksui kartais tereikia specialių priemonių, o jas visas galite rasti elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt.

Skaityti daugiau
Mažiau

13 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Išmanusis vibratorius poroms We-Vibe Sync Lite

  Ypatinga kaina 85,95 € Kaina 88,95 €
 2. Vibratorius poroms We-Vibe Match

  Ypatinga kaina 129,95 € Kaina 138,95 €
 3. Vibratorius poroms Satisfyer Double Classic

  Ypatinga kaina 29,95 € Kaina 32,95 €
 4. Vibratorius poroms Dream Toys Pandora

  Ypatinga kaina 52,95 € Kaina 59,95 €
 5. Vibratorius poroms Satisfyer Endless Fun

  Ypatinga kaina 49,95 € Kaina 54,95 €
 6. Įkraunamas penio žiedas ToyJoy Couples Stimulator Ring

  Ypatinga kaina 39,95 € Kaina 44,95 €
 7. Vibratorius poroms Blush Wellness Duo

  Ypatinga kaina 61,95 € Kaina 73,95 €
 8. Vibratorius poroms Satisfyer Endless Fun

  Ypatinga kaina 49,95 € Kaina 54,95 €
 9. Vibratorius poroms ToyJoy Bound Love

  Ypatinga kaina 58,95 € Kaina 64,95 €
 10. Klitorinis vibratorius Otouch Yu

  29,95 €
per puslapį