Antkakliai ir pavadėliai

Antkakliai ir pavadėliai yra vienas iš svarbiausių paklusnumo ir dominavimo žaidimų aksesuarų. Jie idealiai tinka suvaržymo, vaidmenų žaidimams. Antkaklis su pavadėliu, o galbūt su burnos kaiščiu ar spenelių spaustukais, o ar norėtumėte, kad rinkinyje kartu būtų riešų ir kulkšnių antrankiai? Švelnesniam ir aštresniam suvaržymui viską rasite šiame Cupid.lt kataloge.

Antkakliai ir pavadėliai elektroninėje parduotuvė Cupid.lt

Antkakliai gali būti naudojami kaip itin provokuojantis aksesuaras arba kaip nuolankiojo ženklas. Kas jūsų antrajai pusei gali suteikti dar daugiau kontrolės nei antkaklis, esantis ant jūsų kaklo, ir pavadėlis partnerio rankoje? Antkaklis idealiai tinka dominuojančio ir nuolankiojo žaidimams, vaidmenų žaidimams, pavyzdžiui, augintinio ir šeimininko, vergo ir šeimininko ir t.t.

Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt esantys antrankiai pasižymi stilių ir priedų įvairove. Žemiau pateikiame šiek tiek antkaklių, esančių mūsų asortimente, ypatybių:

 • Medžiaga. Antkakliai pagaminti iš dirbtinės odos, daugelio jų vidus padengtas švelnia, minkšta medžiaga, kad nenutrintų ar kitaip nesužalotų jautrios kaklo odos. Pavadėliai – tai grandinės su kilpa rankai – pagaminti iš metalo ir dirbtinės odos.
 • Spalva ir kitos dekoro detalės. Cupid.lt asortimente vyrauja klasikinės antkaklių spalvos, t.y. juoda, pilki atspalviai, bet galima rinktis ir rožinius ar raudonus. Taip pat galite rinktis lygios tekstūros ar imituojančios krokodilo, gyvatės odą. Kai kurie antkakliai yra puošti metalinėmis kniedėmis.
 • Dydis. Visi Cupid.lt asortimente esantys antkakliai yra reguliuojamo dydžio, todėl tiks daugeliui. Renkantis antkaklį atkreipkite dėmesį ir į jo plotį, kad būtų patogu nešioti. Pavadėlių ilgis nuo 54 cm iki 87 cm.
 • Užsegimas. Visi Cupid.lt kataloge esantys antkakliai užsegami sagtimi, todėl jų ilgį itin patogu reguliuoti pagal kiekvieno individualius matmenis.
 • Priedai. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt galite rasti antkaklių, komplektuojamų kartu su pavadėliu, burnos kaiščiu, spenelių spaustukais, antrankiais riešams ir antrankiais, skirtais kulkšnims. Pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų poreikių.

Ką dar reikėtų žinoti apie antkaklius ir pavadėlius?

Su papildomais žiedais. Dauguma antkaklių, esančių Cupid.lt asortimente, turi vieną ar kelis metalinius žiedus. Šie žiedai skirti ne tik pavadėliui prisegti, bet gali būti naudojami ir prisegant prie kitų suvaržymo sistemų. Tad jei ketinate antkaklius naudoti plačiau, tuomet atkreipkite dėmesį į žiedus, kad išsirinktumėte geriausiai jums tinkamą produktą.

Kaip tinkamai už(si)dėti antkaklį. Antkaklis niekuomet neturėtų būti uždėtas prie pat kaklo odos, jį dėvintysis turi galėti tiek laisvai kvėpuoti, tiek netrukdomai ryti seiles! Dažniausiai naudojama dviejų pirštų taisyklė - tarp kaklo ir antkaklio turėtų būti dviejų pirštų tarpas. Kitas būdas saugiai užsidėti antkaklį – matavimo juostele išsimatuoti kaklo perimetrą ir pridėti 1 ar 2 cm. Jei prie antkaklio prisegate pavadėlį, tuomet niekuomet jo netraukite stipriai ir staigiai.

Skaityti daugiau
Mažiau

9 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Antkaklio ir pavadėlio rinkinys EasyToys Collar and Leash Set

  Ypatinga kaina 33,95 € Kaina 46,95 €
 2. Antkaklio ir pavadėlio rinkinys Latetobed Snake Pattern Collar

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 15,95 €
 3. Antkaklio ir antrankių rinkinys Obsessive Hunteria

  Ypatinga kaina 20,95 € Kaina 35,95 €
 4. Antkaklio ir kulkšnių antrankių rinkinys EasyToys Restraint Set

  Ypatinga kaina 54,95 € Kaina 68,95 €
 5. Antkaklio ir pavadėlio rinkinys NS Novelties Sinful

  Ypatinga kaina 22,95 € Kaina 24,95 €
 6. Antkaklio ir pavadėlio rinkinys Blaze Elite Collar & Leash

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 32,95 €
 7. Antkaklio ir pavadėlio rinkinys Blaze Diamond Collar & Leash

  Ypatinga kaina 25,95 € Kaina 38,95 €
 8. Antkaklio ir pavadėlio rinkinys Intoyou Black Shadow

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 23,95 €
 9. Suvaržymo rinkinys EasyToys Collar Restraint Set

  Ypatinga kaina 41,95 € Kaina 54,95 €
per puslapį