Kiaušinėliai

Vienas iš labiausiai intriguojančių sekso žaisliukų – vibruojantis kiaušinėlis. Diskretiškas, nedidelis, puikiai tinkantis tiek solo žaidimams, tiek poroje. Jo panaudojimo galimybės beveik neribotos: nuo išorinės stimuliacijos iki pikantiškų žaidimų viešumoje, kai jūsų paslaptį žino tik partneris su pulteliu rankose... Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt galėsite išsirinkti jūsų poreikius geriausiai patenkinantį vibruojantį kiaušinėlį.

Kam skirtas vibruojantis kiaušinėlis?

Vibruojantis kiaušinėlis gali būti naudojamas:

G taško masažui. Įskverbtas vidun šis mažylis priglus ne tik prie vidinių makšties sienelių, bet ir prie moters G taško, kurį intensyviai masažuos jaudinančiomis vibracijomis.

Išorinei stimuliacijai. Šio sekso žaislo dydis ir forma idealiai tinka įžanginiams žaidimams ir išorinei stimuliacijai.

Žaidimams viešumoje. Kadangi vibruojantis kiaušinėlis visas pasislepia viduje, veikia tyliai ir diskretiškai bei yra valdomas nuotolinio valdymo pulteliu, tad jis puikiai tinka intriguojantiems žaidimams viešumoje.

Funkcijos ir valdymo ypatybės

Dauguma vibruojančių kiaušinėlių turi 10 ir daugiau vibracijos ritmų ir intensyvumo lygių, todėl savo malonumą atras net ir išrankiausios moterys. Kiaušinėlis visiškai įskverbiamas į vaginą ir intensyviai stimuliuoja tiek vaginos sieneles, tiek paslaptingąjį G tašką. Tokį sekso žaislą patogiausia valdyti nuotoliniu būdu, neištraukiant sekso žaislo, todėl Cupid.lt asortimente rasite tik atrinktus, pulteliu valdomus vibruojančius kiaušinėlius. Tokį valdymo būdą ypatingai įvertins tie, kas sekso žaislu norės mėgautis viešumoje.

Dizainas

Vibruojantis kiaušinėlis idealiai tinka išorinei klitorio, spenelių ir kitų erogeninių zonų stimuliacijai. Tačiau įskverbtas į vaginą jis pasakiškai masažuoja moters G tašką. Vis dėlto į kokias dizaino detales atkreipti dėmesį, kad išsirinktumėte sau tinkamiausią vibruojantį kiaušinėlį?

 • Forma. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt yra įvairiausių formų vibruojančių kiaušinėlių: kiaušinio formos, smailėjančiu galiuku, tarsi iš dviejų ovalų sujungtos formos, lašo formos ir pan.
 • Spalva. Vieniems spalva neturi jokios reikšmės, o kitiems tai itin svarbi dizaino detalė, todėl Cupid.lt asortimente rasite nuo pastelinių iki itin ryškių spalvų vibruojančių kiaušinėlių. Išsirinkite tokį, kuris sujaudintų jus vien žvilgtelėjus į šį mažylį.
 • Paviršius. Jums patinka glotnus ir švelnus it šilkas paviršius? O galbūt norėtųsi išraiškingesnės stimuliacijos? Tuomet rinkitės nelygaus, banguoto paviršiaus vibruojančius kiaušinėlius, padengtus iškiliomis bangelėmis ir pan.
 • „Uodegėlė“. Beveik visi vibruojantys kiaušinėliai turi „uodegėlę“, už kurios patogu ir saugu sekso žaisliuką ištraukti. Tai gali būti medžiaginė kilpa, pailga guminė ar silikoninė „uodegėlė“, ar „uodegėlė“ su žiedu pirštui užkišti.

Į ką dar atkreipti dėmesį?

Medžiaga. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite vibruojančius kiaušinėlius, pagamintus iš ABS plastiko ir medicininio silikono. Abi medžiagos yra visiškai saugios, higieniškos ir nesukelia jokių alerginių reakcijų. Silikonas pasižymi tuo, jog greitai sušyla nuo kontakto su oda, todėl potyriai bus itin komfortiški. Iš ABS plastiko pagaminti sekso žaislai vibracijas perduoda šiek tiek „kiečiau“ ir stipriau, todėl jie patiks tiems, kas mėgsta intensyvias vibracijas.

Dydis. Cupid.lt asortimente esantys vibruojantys kiaušinėliai tinka tiek ieškančioms savo pirmojo sekso žaisliuko, tiek jau patyrusioms naudotojoms. Vibruojančio kiaušinėlio svarbiausi matmenys, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį, tai naudojamas ilgis (be uodegėlės) ir plačiausios vietos skersmuo. Cupid.lt kataloge rasite vibruojančių kiaušinėlių nuo 6 cm iki 8 cm ilgio ir nuo 3 cm iki 3,8 cm skersmens.

Priežiūra. Vibruojančius kiaušinėlius prižiūrėti paprasta. Tereikia prieš naudojimą ir po jo nuplauti muilinu vandeniu ar sekso žaislams skirtu valikliu. Su vibruojančiu kiaušinėliu rekomenduojama naudoti lubrikantą, jis užtikrins komfortą ir jaudinantį malonumą. Atkreipiame dėmesį, kad su iš silikono pagamintais vibruojančiais kiaušinėliais nerekomenduojama naudoti silikono pagrindo lubrikanto, nes šis gali pažeisti sekso žaislo paviršių.

Skaityti daugiau
Mažiau

11 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Vibruojantis kiaušinėlis EasyToys Big Vibrating Egg

  Ypatinga kaina 38,98 € Kaina 46,95 €
 2. Vibruojantis kiaušinėlis Dream Toys Remote Duo Pleasure

  Ypatinga kaina 54,95 € Kaina 71,95 €
 3. Vibruojantis kiaušinėlis Dream Toys Goddes Collection Apollo

  Ypatinga kaina 39,95 € Kaina 61,95 €
 4. Vibruojantis kiaušinėlis Blush Luxe Swirl

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 25,95 €
 5. Juodas vibruojantis kiaušinėlis EasyToys Vibrating Egg Remote

  Ypatinga kaina 26,95 € Kaina 42,95 €
 6. Violetinis vibruojantis kiaušinėlis EasyToys Vibrating Egg Remote

  Ypatinga kaina 26,95 € Kaina 36,95 €
 7. Žalias vibruojantis kiaušinėlis EasyToys Vibrating Egg Remote

  Ypatinga kaina 26,95 € Kaina 37,95 €
 8. Purpurinis vibruojantis kiaušinėlis Attraction Mai Nr. 86

  Ypatinga kaina 45,95 € Kaina 71,95 €
 9. Rožinis vibruojantis kiaušinėlis EasyToys Vibrating Egg Remote

  Ypatinga kaina 26,95 € Kaina 41,95 €
per puslapį