Išoriniai

Išoriniai vibratoriai, kaip jau sufleruoja ir pats pavadinimas, skirti išorinei stimuliacijai. Ne visiems ir ne visada patinka įskverbimui skirti sekso žaislai, todėl tokiais atvejais geriausias išsigelbėjimas būtent išoriniai vibratoriai. Jie taip pat paįvairins įžanginius žaidimus ir padės greičiau atsipalaiduoti. Tai įvairių dizainų, formų, dydžių sekso žaislai, kurie skirti jaudinti erogenines zonas švelniais prisilietimais ir kaitinančiomis vibracijomis be jokio įsiskverbimo. Cupid.lt asortimente rasite tokius išorinius vibratorius, kurie prikels jūsų aistrą vėl ir vėl.

Kaip atskirti, kam stimuliuoti skirtas vibratorius?

Beveik bet kuris vibruojantis sekso žaislas yra tinkamas ir išorinei erogeninių zonų stimuliacijai. Klitorį, spenelius, penio galvutę, tarpvietę ir kitas intymias vietas jaudinti galima tiek klasikinio vibratoriaus galiuku, tiek vibruojančia kulka ar masažuokliu. Tačiau būtent išoriniai vibratoriai gali stimuliuoti tiksliau ir stipriau, todėl, jei norite efektyvios išorinės erogeninių zonų stimuliacijos, verta rinktis tam specialiai skirtą sekso žaislą.

Taigi kaip atskirti ir suprasti, kuriai erogeninei zonai stimuliuoti skirtas išorinis vibratorius? Jei sekso žaislas turi plonėjantį galiuką, tuomet dažniausiai jis bus skirtas konkretaus, labai jautraus taško stimuliacijai, pavyzdžiui, spenelių ar klitorio. Judantys aukštyn žemyn, besisukantys galiukai taip pat skirti nedidelio ploto jaudinimui. Na, o kuo vibratorius turi platesnį galiuką, tuo jo panaudojimas yra universalesnis – plati galvutė apima didesnį kūno plotą, todėl tinka ne tik spenelių, klitorio masažams, bet ir tarpvietės ar netgi viso kūno atpalaidavimui. Įvairūs iškilūs gumbeliai, taškeliai ir kitoks nelygus reljefas dar labiau sustiprina stimuliaciją.

Išorinių vibratorių tipai

Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite platų išorinių vibratorių tipų pasirinkimą. Galite rinktis nedidelius, delne telpančius sekso žaislus arba didesnius, kuriuos bus patogu valdyti tiek jums, tiek jūsų antrajai pusei. Tad kokių gi yra išorinei stimuliacijai skirtų vibratorių?

 • Vibruojantys masažuokliai. Kaip sako jau pats pavadinimas – tai vibratoriai, skirti masažams. Jie taip pat gali būti kelių tipų. Visam kūnui skirti masažuokliai dažniausiai turi patogią rankeną ir ovalią, švelnią galvutę. Tokie masažuokliai idealiai tinka žaidimams poroje ir vienam. Į tam tikrus erogeninius taškus nutaikyti masažuokliai, turės smailėjantį arba labiau išraiškingą galiuką, pavyzdžiui, dvi ausytes, kurios gali apgaubti klitorį ar spenelius ir pan.
 • Klitoriniai stimuliatoriai. Šie sekso žaislai specialiai skirti jautriausio moters taško stimuliacijai. Vieni turi patogią rankeną ir ilgą, ploną galiuką, kuriuo itin tiksliai vibracijas galima perduoti tiesiai į klitorį visu pajėgumu. Tai ypatingai jaudinantys sekso žaislai. Kiti stimuliatoriai turi švelnią galvutę, kuri be tiesioginio prisilietimo apgaubia klitorį ir stimuliuoja vakuumo pagalba. Tokie stimuliatoriai ypatingai patiks moterims, kurios nemėgsta stiprių vibracijų. Dar kiti klitoriniai stimuliatoriai idealiai imituoja oralinį seksą, nes turi judantį liežuvėlį, ar švelnų besisukantį ratuką, kuris jaudina ne vibracijomis ir pulsacijomis, o būtent judesiu aukštyn – žemyn.
 • Klitoriniai vibratoriai. Tai dažniausiai nedideli vibratoriai kirstu galiuku. Tokių vibratorių galiukas gali būti padengtas įvairiais iškilumais: gumbeliais, taškeliais ir pan. Stiprias vibracijas jie perduoda tiesiai į norimą erogeninę zoną.
 • Vibruojantys antpirščiai. Vibruojančių antpirščių yra daugybė dizainų: smailėjančiu ar kirstu galiuku, iškiliu reljefu ir pan., tačiau visi jie turi vieną bendrą savybę – jie turi kilpą ar specialų laikiklį, kuris patogiai ir tvirtai laikosi ant piršto. Toks vibratorius leis be jokio vargo jaudinti savo antrąją pusę.
 • Vibratoriai poroms. Išoriniai vibratoriai poroms – tai tokie vibratoriai, kurie yra universalūs ir tinka tiek moterims, tiek vyrams, o kartais malonumą suteikia abiem vienu metu. Dažniausiai tokie vibratoriai yra lankstūs ir gali apgaubti tiek klitorį, tiek penį ar sėklides, todėl jų panaudojimas labai universalus.

Renkantis išorinį vibratorių pirmiausia atsakykite sau į klausimą, kokios stimuliacijos norėsite. Jei ketinate stimuliuoti tik konkrečius erogeninius taškus, tuomet galbūt vertėtų pasidairyti į klitorinius stimuliatorius ir vibratorius, tačiau jei norite universalesnio panaudojimo, tuomet galbūt jums pasiteisins masažuokliai ar poroms skirti išoriniai vibratoriai.

Kiti aktualūs klausimai renkantis išorinį vibratorių

Žemiau pateikiame dar keletą patarimų, į ką atkreipti dėmesį, kad išsirinktumėte būtent tokį išorinį vibratorių, kuris visapusiškai teiktų pasitenkinimą: jaudintų ten, kur jums norisi, būtų saugus, o jo valdymas nekeltų galvos skausmo.

Medžiagos, iš kurių pagaminti išoriniai vibratoriai. Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje visi sekso žaislai yra pagaminti iš saugių, aukštos kokybės medžiagų, kurios nesukels alergijų ar kitų nesklandumų. Išoriniai vibratoriai dažniausiai yra pagaminti iš medicininio silikono, todėl jie švelniai priglus ir nesukels diskomforto. Kiti išoriniai vibratoriai gali būti pagaminti iš ABS plastiko. Tai taip pat visiškai kūnui saugi medžiaga, tačiau ji yra kietesnė už silikoną, todėl gali stipriau perduoti vibracijas. Tiems, kam patinka galingos, „kietesnės“ vibracijos, drąsiai gali rinktis iš ABS plastiko pagamintus sekso žaislus.

Funkcijos ir valdymo ypatumai. Išorinių vibratorių funkcijų gausa jus nustebins. Vieni vibratoriai turi įvairius vibracijų ritmus, kiti platų vibracijos intensyvumo lygių pasirinkimą, treti stimuliuoja vakuumu ir vibracija, dar kiti besisukančiais ir judančiais švelniais liežuvėliais imituoja oralinio sekso teikiamus malonumus. Išoriniai vibratoriai gali būti valdomi vos vienu mygtuku ar ratuko pasukimu, keliais mygtukais, kurių vienas valdo vibracijų ritmą, kitas intensyvumą. Išmanieji išoriniai vibratoriai valdomi telefonu, o jų vibracijų ir funkcijų pasirinkimas beveik neribotas.

Išorinių vibratorių priežiūra. Bet kokį sekso žaislą, tame tarpe, ir išorinius vibratorius, labai svarbu tinkamai prižiūrėti. Prieš kiekvieną naudojimą ir po jo, vibratoriai turi būti kruopščiai nuplaunami arba dezinfekuojami jiems skirtomis priemonėmis. Kaip žinoti, kada vibratorių galima plauti vandenyje? Atidžiai ant pakuotės ar instrukcijoje skaitykite, ar jūsų įsigytas sekso žaislas yra atsparus vandeniui ar tik purslams. Jei jis visiškai atsparus vandeniui, tuomet drąsiai galite plauti jį vandenyje, tačiau jei jis atsparus tik purslams, tuomet plauti greičiausiai galima tik tą sekso žaislo dalį, kurioje nėra valdymo korpuso, o geriausia būtų jį kruopščiai nuvalyti drėgna šluoste ar sekso žaislams skirtu valikliu.

Ar reikia lubrikanto? Dauguma klaidingai įsivaizduoja, kad lubrikantas reikalingas tik sekso žaislams, kurie skirti įskverbimui. Tačiau lubrikantai turi puikią savybę – ne tik sudrėkina erogeninę zoną, bet ir padengia ją plona plėvele, kuri leidžia komfortiškai mėgautis net ir stipriausiomis vibracijomis, todėl ir su išoriniais vibratoriais rekomenduojame naudoti lubrikantą.

Skaityti daugiau
Mažiau

33 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Įkraunamas masažuoklis Pipedream Body Massage-Her

  Ypatinga kaina 42,95 € Kaina 49,95 €
 2. Vibruojantis masažuoklis EasyToys Wonder Wand

  Ypatinga kaina 38,95 € Kaina 43,95 €
 3. Vibruojantis masažuoklis Dream Toys Vibes of Love

  Ypatinga kaina 49,95 € Kaina 54,95 €
 4. Įkraunamas masažuoklis - vibratorius Dream Toys Elite Celine

  Ypatinga kaina 54,95 € Kaina 79,95 €
 5. Rinkinys Pipedream Couples Vibrating Starter Kit

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 24,95 €
 6. Masažuoklis BMS Factory PalmPower Pocket

  Ypatinga kaina 36,95 € Kaina 39,95 €
 7. Vibruojanti kulka BMS Factory Breeze Extended

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 15,95 €
 8. Vibruojantis antpirštis Bijoux Indiscrets Better than Your Ex

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 22,95 €
 9. Pompa - vibratorius moterims EasyToys Pleasure Pump

  Ypatinga kaina 79,95 € Kaina 109,95 €
 10. Rožinis vibruojantis masažuoklis Dream Toys Flirts

  Ypatinga kaina 28,95 € Kaina 39,95 €
 11. Rožinis vibruojantis antpirštis Dream Toys Flirts

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 24,95 €
 12. Vibruojanti kulka EasyToys Lipstick Vibrator

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 29,95 €
 13. Rožinė vibruojanti kulka Blush Eco Bullet

  Ypatinga kaina 9,95 € Kaina 12,95 €
 14. Vibruojanti kulka Rose Lipstick Vibe

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 17,95 €
 15. Purpurinis vibruojantis antpirštis Exposed Sherry Vibe

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 28,95 €
 16. Rožinė vibruojanti kulka Rose Lipstick Vibe

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 28,95 €
 17. Mėlynas vibruojantis masažuoklis Rose Revitalize

  Ypatinga kaina 6,95 € Kaina 11,95 €
 18. Rožinis vibruojantis masažuoklis Rose Revitalize

  Ypatinga kaina 8,95 € Kaina 14,95 €
Puslapis
per puslapį