Vibruojantys penio žiedai

Vibruojantis penio žiedas – tai itin universalus sekso žaisliukas, kuris patiks abiem pusėms. Standesnė erekcija, vėliau įvyksianti ejakuliacija, vibracijų malonumas, vilnijantis jo ir jos kūnais – savo sekso žaislų arsenale privalote turėti šį tiek daug galintį mažylį. Cupid.lt elektroninė parduotuvė siūlo platų asortimentą vibruojančių penio žiedų, tereikia išsirinkti ir pasiruošti laukiančiam malonumui.

Vibruojančių penio žiedų tipai

Šiame Cupid.lt kataloge rasite keletą vibruojančių penio žiedų tipų:

 • Stimuliuoja penį ir/arba klitorį. Vibruojantys penio žiedai vibracijas perduoda į penį ir taip papildomai jį stimuliuoja. Tačiau dauguma penio žiedų turi ir specialią ataugėlę, išsikišimą ar didesnę priekinę dalį, kuri dažnai būna padengta iškiliais taškeliais, švelniais gaureliais ar imituoja zuikučio ausytes, kurios skirtos ypatingajam moters kauburėliui – klitoriui. Dažniausiai šioje atsikišusioje penio žiedo dalyje yra stipriausios vibracijos, kurios intensyviai perduodamos į klitorį, todėl sueities metu moteris jaučia dar didesnį malonumą. Negana to, tokį penio žiedą galima apsukti atsikišusia dalimi į apačią, taip, kad ji liestųsi prie sėklidžių ir suteiktų dar kitokių atspalvių intymiems žaidimams. Kaip naudosite tokį sekso žaislą – tik jūsų pasirinkimas.
 • Su sėklidėms skirtu žiedu. Kai kurie vibruojantys penio žiedai gali būti dedami ant penio ir sėklidžių, arba turi dar vieną žiedą, kuris apspaudžia ir sėklides. Būtent tokie penio žiedai efektyviai pratęsia meilės žaidimus ir nutolina ejakuliaciją.
 • Su analiniu kaiščiu. Įskverbimų metu norite dar intensyvesnės stimuliacijos? Kodėl nepabandžius vibruojančio penio žiedo su analiniu kaiščiu ar analiniais karoliukais? Žaidimų metu bus stimuliuojama ir jūsų prostata, tad malonumas gali tapti sprogstančiu.

Valdymo ypatumai

Asortimente tiek įvairiausių dizainų vibruojančių penio žiedų, kyla klausimas, kaip ir pagal ką pasirinkti? Nesijaudinkite, Cupid.lt padės jums atrasti tai, kas pateisintų lūkesčius. Taigi kokie gi vibruojančių penio žiedų ypatumai?

Vibruoja pats penio žiedas. Dažniausiai penio žiedas turi nedidelį varikliuką, kuris dovanoja vibracijų malonumą. Toks penio žiedas gali turėti nuo vieno iki kelių ar keliolikos vibracijų ritmų ir intensyvumų pasirinkimų. Dažniausiai tokie penio žiedai valdomi vieno mygtuko paspaudimu, jei turi daugiau vibracijų – gali būti valdomi ir kelių mygtukų pagalba.

Su vibruojančia kulka. Rinkoje yra vibruojančių penio žiedų, į kuriuos įstatoma viena ar kelios vibruojančios kulkos. Tokiu atveju, vibracijos valdomos ant kulkos esančiu mygtuku. Šie sekso žaislai puikūs tuo, kad vibruojančią kulką galite panaudoti ir kitų erogeninių zonų stimuliacijai įžanginių žaidimų metu.

Valdomas išmaniuoju įrenginiu ar pulteliu. Dar vienas vibruojančių penio žiedų valdymo būdas – tai valdymas nuotolinio valdymo pulteliu arba išmaniuoju įrenginiu. Šis valdymo būdas patogus tuo, kad karščiausių akimirkų metu nereikia ieškoti mygtukų ant penio žiedo, vibraciją galite perjungti pultelio ar išmaniojo telefono pagalba. Verta paminėti, kad išmaniaisiais įrenginiais valdomi vibruojantys penio žiedai įprastai turi kur kas didesnį vibracijų galimybių pasirinkimą.

Skaityti daugiau
Mažiau

29 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Rinkinys Climaximum L'amour

  86,95 €
 2. Rinkinys Climaximum Entice

  42,95 €
 3. Vibruojantis penio žiedas Fifty Shades of Grey Yours and Mine

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 25,95 €
 4. Išmanusis penio žiedas Satisfyer Royal One

  Ypatinga kaina 32,95 € Kaina 39,95 €
 5. Rožinis vibruojantis penio žiedas Rimba Vienna

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 19,95 €
 6. Juodas vibruojantis penio žiedas Rimba Vienna

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 19,95 €
 7. Juodas vibruojantis penio žiedas Lit-Up Silicone Stimu Ring Nr. 1

  Ypatinga kaina 9,45 € Kaina 14,95 €
 8. Juodas vibruojantis penio žiedas Lit-Up Silicone Stimu Ring Nr. 3

  Ypatinga kaina 9,45 € Kaina 16,95 €
 9. Juodas vibruojantis penio žiedas Lit-Up Silicone Stimu Ring Nr. 4

  Ypatinga kaina 10,95 € Kaina 18,95 €
 10. Juodas vibruojantis penio žiedas Lit-Up Silicone Stimu Ring Nr. 7

  Ypatinga kaina 10,95 € Kaina 18,95 €
Puslapis
per puslapį