Suvaržymo sistemos

Suvaržymo sistemos – tai tam tikrų kūno dalių suvaržymas arba kūno suvaržymas prie baldo ar kito daikto, pavyzdžiui, prie lovos, durų ir pan. Tokie žaidimai atneša daugybę intriguojančių intymių akimirkų. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite platų suvaržymo sistemų pasirinkimą – išsirinkite tai, kas atitiks jūsų lūkesčius ir pomėgius.

Suvaržymo sistemų įvairovė

Suvaržymo sistemos savo esme gali būti skirstomos į kūno suvaržymo sistemas, kuomet vienos kūno dalys suvaržomos prie kitų kūno dalių ir suvaržymo sistemas, kuomet kūnas suvaržomas prie kokio nors baldo ar daikto, pavyzdžiui lovos, durų, sienos ir pan. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite platų suvaržymo sistemų pasirinkimą kiekvieno skoniui ir lūkesčiams. Suvaržyti galėsite visas kūno dalis – kurias dalis ir kaip suvaržyti – priklauso tik nuo jūsų fantazijų.

Kuo pasižymi suvaržymo sistemos, esančios elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt?

 • Universalios. Visos suvaržymo sistemos, esančios Cupid.lt asortimente, tinkamos naudoti tiek vyrams, tiek moterims.
 • Reguliuojamas dydis. Antkakliai, antrankiai, tvirtinimo diržai ir kt. yra reguliuojamo ilgio, užsegami velcro juostele arba sagtimi.
 • Aukštos kokybės medžiagos. Suvaržymo sistemoms naudojamos aukštos kokybės medžiagos: dirbtinė oda, nerūdijantis metalas, paminkštinta medžiaga iš vidinės pusės ir t.t. Kiekviena detalė apgalvota taip, kad būtų patogu ir saugu naudotis.
 • Dauguma tvirtinamos vienos su kitomis ar prie kitų sistemų. Daugumą suvaržymo sistemų galima naudoti derinant vieną su kitomis ar su jūsų turima sistema. Įvairūs metaliniai diržai, užsegimai, karabinai, dirželiai puikiai tvirtinami prie kitų panašių produktų, tad nebijokite prie savo turimų antrankių prijungti antkaklio ir kulkšnių antrankių – savo antrosios pusės veiksmų laisvę apribosite dar labiau.

Saugumas pirmiausia

Nei viena suvaržymo sistemos dalis neturėtų veržti, spausti, trinti, dusinti ar kelti kitokio diskomforto. Tačiau ir be šios taisyklės yra dar keletas patarimų, kurie padės mėgautis saugiu ir malonumą teikiančiu suvaržymo žaidimu.

Abiejų partnerių sutarimas. Prieš naudojant bet kokią suvaržymo sistemą, būtinai tai aptarkite su partneriu. Abu partneriai poroje turi sutikti ir pritarti tokiems žaidimams.

Saugos ženklas ar žodis. Būtinai susitarkite saugos žodį ir ženklą (ypatingai, jei ketinate partneriui užkišti burną), kuris abiem būtų aiškus. Vienas ženklas galėtų būti pritarimo, kitas – pristabdymo, o dar vienas – veiksmų nutraukimo nedelsiant.

Nepalikite suvaržytojo vieno. Niekuomet nepalikite savo partnerio suvaržyto, prirakinto ar surišto. Jam gali pradėti tirpti galūnės ar ištikti panikos priepuolis. Būtent todėl su suvaržytuoju nuolatos turi būti jo partneris, kuris stebėtų jo savijautą ir nuspręstų, ar galima tęsti žaidimus.

Skaityti daugiau
Mažiau

17 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Penio narvas Rimba Bondage Play

  37,95 €
 2. Suvaržymo sistema Blaze Elite Hog Tie

  13,95 €
 3. Suvaržymo sistema Fifty Shades of Grey Keep Still

  Ypatinga kaina 53,95 € Kaina 69,95 €
 4. Kūno suvaržymo sistema EasyToys Leg Position Strap

  Ypatinga kaina 54,95 € Kaina 73,95 €
 5. Kūno suvaržymo sistema EasyToys Cuff Restraint Set

  Ypatinga kaina 45,95 € Kaina 72,95 €
 6. Kūno suvaržymo sistema EasyToys Spreader Bar and Cuffs

  Ypatinga kaina 87,95 € Kaina 126,95 €
 7. Kūno suvaržymo sistema EasyToys Position Strap

  Ypatinga kaina 20,95 € Kaina 34,95 €
 8. Kūno suvaržymo sistema EasyToys Cufs and Hogtie Set

  Ypatinga kaina 58,95 € Kaina 79,95 €
 9. Kūno suvaržymo sistema Blaze Collar Body Restraint

  Ypatinga kaina 26,95 € Kaina 42,95 €
 10. Suvaržymo sistema EasyToys Under the Bed Restraint Set

  Ypatinga kaina 61,95 € Kaina 92,95 €
 11. Antkaklio ir kulkšnių antrankių rinkinys EasyToys Restraint Set

  Ypatinga kaina 51,95 € Kaina 71,95 €
 12. Kūno suvaržymo sistema EasyToys Bondage Bar

  Ypatinga kaina 49,95 € Kaina 66,95 €
per puslapį