Rinkiniai

Norėtumėte išbandyti kažką aštresnio, bet nežinote nuo ko pradėti? Tuomet BDSM ar suvaržymo rinkiniai gali tapti geriausiu pasirinkimu! Rinkiniuose rasite atrinktus produktus, kurie į jūsų intymų gyvenimą įneš naujovių ir įvairesnių atspalvių. Elektroninė parduotuvė Cupid.lt siūlo pasižvalgyti į suvaržymams (ir ne tik) skirtus rinkinius.

Kodėl verta rinktis rinkinį?

Be abejonės, norint leistis į suvaržymų ir bausmių pasaulį galima pradėti pamažu ir po truputį įsigyjant vis naujų reikmenų intensyvesniems žaidimams. Tad vis dėlto, kodėl rekomenduojame rinktis specialiai bausmių žaidimams skirtus rinkinius?

Viskas vienoje vietoje. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt esančiuose rinkiniuose rasite visa, ko jums galėtų prireikti vienos žaidimų sesijos metu. Norite švelniai leistis neatrastų pojūčių link – tuomet jums puikiai tiks rinkinys, kuriame rasite žaidimo kauliukus su užuominomis, raiščius rankoms, akims, plunksnų botagėlį ir pan., norite apriboti antrosios pusės laisvę – galbūt verta pasvarstyti apie suvaržymo prie lovos rinkinį? O gal norėtumėte išbandyti daugiau BDSM žaidimų? Pažvelkite į rinkinius, kuriuose yra tiek antrankiai, tiek antkaklis, tiek botagėlis, burnos kaištis ir spenelių spaustukai. Pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų troškimų ir fantazijos.

Netikėti atradimai. Kartais atskirai pirkdami sekso žaislus į kai kuriuos galite net neatkreipti dėmesio, todėl yra didelė tikimybė, kad tam tikrų žaidimų ar stimuliacijos net neišbandysite. O štai jei turėsite rinkinį, kuriame bus sekso žaislas ar įrankis, apie kurį net nepagalvojote, tikimybė, jog jį panaudosite, išauga. O kartais gali atsitikti ir taip, jog patirsite netikėtą, jus nustebinantį malonumą.

Kaina. Perkant visus žaislus atskirai jūs galite išsirinkti būtent jus dominančius, konkretaus dizaino, stiliaus žaislus. Tačiau jūs permokėsite už pakuotes, papildomas siuntimo išlaidas ir pan. O štai įsigyjant rinkinį, ne tik sutaupysite pinigų visiems šiems dalykams, bet ir padėsite tausoti aplinką. Be to, rinkiniuose esantys sekso žaislai dažniausiai yra vientiso stiliaus, dera tarpusavyje, todėl atrodo itin estetiškai.

Skaityti daugiau
Mažiau

6 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Dovanų rinkinys poroms Fifty Shades of Grey Sweet Sensations

  Ypatinga kaina 45,95 € Kaina 68,95 €
 2. Suvaržymo sistema Fifty Shades of Grey Keep Still

  Ypatinga kaina 53,95 € Kaina 75,95 €
 3. Suvaržymo sistema Fifty Shades of Grey Hard Limits

  Ypatinga kaina 62,95 € Kaina 85,95 €
 4. BDSM rinkinys Attraction Mai Nr. 75

  Ypatinga kaina 26,95 € Kaina 39,95 €
 5. Antkaklio ir antrankių rinkinys Blaze Collar & Cuff Set

  Ypatinga kaina 31,95 € Kaina 46,95 €
 6. Suvaržymo rinkinys EasyToys Collar Restraint Set

  Ypatinga kaina 37,95 € Kaina 57,95 €
per puslapį