Valikliai

Kaip ir asmens higiena, taip ir sekso žaislų higiena yra labai svarbi rutina, o ją užtikrinti gali padėti sekso žaislams skirti valikliai bei sekso žaislus atnaujinanti pudra. Tinkama sekso žaislų priežiūra ne tik padeda išvengti infekcijų, bet ir gali užtikrinti ilgesnį sekso žaislo naudojimo laiką. Elektroninės parduotuvės Cupid.lt asortimente rasite įvairių dydžių, daugybės gamintojų valiklių, kurie puoselės, dezinfekuos ir užtikrins visišką intymių žaislų švarą.

Kaip prižiūrėti sekso žaislus?

Atsparus ar ne vandeniui. Prieš valydami sekso žaislą, būtinai išsiaiškinkite, ar jis atsparus vandeniui, ar ne, nes nuo to priklausys tolimesni jūsų veiksmai. Ar sekso žaislas atsparus vandeniui, ar ne, turėtų būti nurodyta ant pakuotės arba instrukcijose.

 • Atsparus vandeniui. Atsparų vandeniui sekso žaislą galite drąsiai plauti kriauklėje po šiltu vandeniu. Jei sekso žaislas yra su baterijomis, geriau prieš plaunant jas išimkite. Nuplovus vandeniu, sekso žaislą reikėtų išmuiluoti arba apipurkšti sekso žaislų valikliu. Jei naudojate muilą, tuomet jį reikėtų kruopščiai nuplauti, paskui sekso žaislą reikėtų palikti išdžiūti arba nusausinti švariu rankšluosčiu. Jei naudojate sekso žaislų valiklį, tuomet ant valiklio turėtų būti nurodyta, ar padengus visą sekso žaislo paviršių, jį reikia nuplauti ar palikti nudžiūti.
 • Neatsparus arba atsparus tik purslams. Tokį sekso žaislą pirmiausiai reikėtų nuvalyti drėgna šluoste, tuomet išmuiluoti ir vėl labai kruopščiai nuvalyti drėgna šluoste. Tačiau būtent neatspariems vandeniui sekso žaislams patogiausia naudoti sekso žaislų valiklius (ypatingai tuos, kurių nereikia nuplauti) – purškiamas valiklis puikiai pasklinda ant viso sekso žaislo paviršiaus ir padeda sunaikinti bakterijas, neleidžia tarpti įvairiems grybeliams ir pan.

Žaislus atnaujinanti pudra. Kai kuriems sekso žaislams, ypatingai pagamintiems iš PVC ar TPE gumų, rekomenduojama atnaujinanti pudra. Ji ilgiau išlaiko gumos savybes, neleidžia jai greitai susidėvėti, įtrūkti ir pan. Nuplovus ir visiškai nusausinus sekso žaislą reikėtų jo paviršių apibarstyti sekso žaislams skirta pudra.

Cupid.lt esantys sekso žaislų valikliai

Elektroninės parduotuvės Cupid.lt asortimente esantys sekso žaislų valikiai pasižymi šiomis savybėmis:

Su purškiamais dozatoriais. Purškikliai labai patogūs, kuomet priemone reikia padengti visą sekso žaislo paviršių.

Be alkoholio. Alkoholis nors ir puikiai dezinfekuoja, tačiau daugumą medžiagų, ypatingai silikoną, PVC ir TPE gumas gali neigiamai paveikti. Jų paviršius gali tapti porėtas, įtrūkti, prarasti elastingumą ir kitas savo savybes. Todėl Cupid.lt asortimente rasite bealkoholes, tačiau puikiai dezinfekuojančias priemones.

Veikia antibakteriškai. Daugumoje valiklių yra medžiagų, pavyzdžiui, arbatmedžio aliejaus, kuris veikia antibakteriškai.

Pakuočių talpa. Jūsų patogumui Cupid.lt siūlo tiek nedidelės, nuo 30 ml, kelionėms tinkančios talpos valiklius, tiek ekonomines pakuotes iki 300 ml, kurių užteks ilgam.

Kai kurie valikliai puikiai tinka ir intymioms zonoms prausti. Tokios priemonės yra visiškai saugios, užtikrina tiek žaislų, tiek intymių zonų švarą, veikia drėkinančiai.

Skaityti daugiau
Mažiau

11 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Žaislų valiklis Wicked Cleene, 120 ml

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 24,95 €
 2. Žaislus atnaujinanti pudra Stimul8 Refreshing, 60 g

  Ypatinga kaina 4,95 € Kaina 8,45 €
 3. Žaislų valiklis EasyGlide Toy Cleaner, 150 ml

  Ypatinga kaina 6,45 € Kaina 8,95 €
 4. Žaislų valiklis Shots Lubes & Liquids Toy Cleaner, 100 ml

  Ypatinga kaina 8,95 € Kaina 15,95 €
 5. Žaislų valiklis Shots Lubes & Liquids Natural Pleasure, 150 ml

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 25,95 €
 6. Bealkoholis valiklis Stimul8 Organic, 150 ml

  Ypatinga kaina 5,95 € Kaina 11,95 €
 7. Žaislų valiklis Shots Lubes & Liquids Lavender, 100 ml

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 21,95 €
 8. Žaislų valiklis Shots Lubes & Liquids Cleaner Spray, 100 ml

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 16,95 €
 9. Žaislų ir kūno valiklis Swiss Navy Toy & Body Cleaner, 207 ml

  Ypatinga kaina 22,95 € Kaina 37,95 €
 10. Penio valiklis Boners Penis Cleaner, 150 ml

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 20,95 €
per puslapį