Analinis seksas

Tai sekso rūšis, kuriai reikia ypatingo pasiruošimo, jeigu norima, kad viskas vyktų sklandžiai, komfortiškai, maloniai. Tuo pačiu metu tai dar daugelio neužkariauta teritorija – didelė dalis žmonių bijo žengti dėl visuomenėje vyraujančių stereotipų, dėl nežinojimo keliamos baimės. Elektroninė parduotuvė Cupid.lt yra tam, kad palengvintų seksualinį – analinį gyvenimą kiekvienam nuotykių ieškotojui ar ieškotojai. Mūsų asortimente rasite visus žaisliukus, priemones, reikalingas šiai teritorijai tyrinėti solo žaidimų metu arba poroje. Ar esate pasiruošę patirti naujų pojūčių? Jei taip, kviečiame apsižvalgyti!

Didelis skirtingų žaisliukų pasirinkimas

Mūsų analinių žaisliukų asortimentas – išties platus. Pas mus rasite analinius kaiščius, dušą, karoliukus, vibratorius ir dildo. Analinis seksas su analiniais kaiščiais puikiai tinka tiems, kurie šią sekso rūšį bando pirmąjį kartą – žaislai turi smailėjantį galiuką ir tvirtą, T formos pagrindą, todėl yra visiškai saugūs naudoti. Juos lengvai įskverbsite ir ištrauksite. Pradedantiesiems rekomenduojama rinktis mažesnio skersmens, o pažengusiems – jau didesnius.

Analiniai karoliukai – unikalaus dizaino intymūs aksesuarai. Daugelis jų yra sudaryti iš keleto karoliukų, kurie vienas kitą seka didėjimo tvarka. Gale šis sekso žaislas turi kilpelę, todėl naudojimas yra visiškai saugus. Pajutę savyje vis skirtingo dydžio karoliuką, pajusite skirtingus kūną užplūstančius pojūčius.

Analiniai dildo ir vibratoriai – tai specialiai analiniam seksui skirti aksesuarai. Jeigu mėgstate klasiką, rinkitės dildo, o jeigu trokštate stimuliacijos metu pajusti ir jaudinančią vibraciją, tuomet nedvejodami rinkitės vibratorių. Didelis programų ir intensyvumų pasirinkimas nenuvils net išrankiausių.

Galiausiai analinių žaidimų metu neapsakomai svarbu higiena. Dėl šios priežasties labai rekomenduojame įsigyti ir analinį dušą. Tai speciali pompelė su plonu, ilgu galiuku – su ja galėsite lengvai ir saugiai pasiruošti tik malonius pojūčius teikiančiam intymumui.

Lubrikantai ir kosmetika analiniam seksui

Ar žinote, be ko dar analinis seksas nebūtų toks jaudinantis ir malonus? Cupid.lt rasite analinius lubrikantus ir intymią kosmetiką, skirtą būtent šiai sekso rūšiai. Analiniai lubrikantai gali būti:

 • vandens pagrindo,
 • silikono pagrindo,
 • atpalaiduojantys,
 • šildantys,
 • šaldantys.

Visi šie lubrikantai pasižymi tiršta tekstūra ir ilgai išliekančia formule, kuri suteiks slidumo efektą. Kai kurie iš jų turi ir papildomų savybių. Pavyzdžiui, jeigu norite papildomų pojūčių, rinkitės šildančius arba šaldančius lubrikantus. Atpalaiduojanti priemonė sumažins jautrumą, todėl pojūčiai bus dar malonesni.

Kita priemonė paįvairinti žaidimams – tai intymi kosmetika. Analinis seksas gali būti dar geresnis ir patogesnis su analinę angą šviesinančiu kremu arba purškalu, kuris padeda atsipalaiduoti dėl nujautrinančių savybių.

Kūnui visiškai saugios medžiagos

Visi elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt esantys, analiniam seksui skirti žaislai pagaminti tik iš visiškai kūnui saugių ir sveikatai nepavojingų, kokybiškų medžiagų. Silikonas yra glotnus, švelnus ir nedirgina odos. Jis taip pat yra antialerginis, higieniškas, bekvapis ir sudėtyje neturi minkštiklių (ftalatų).

Tokia yra ir minkšta TRP guma, kuri taip pat yra bekvapė, be minkštiklių. ABS plastikas, stiklas – visos šios medžiagos paprastai valomos, be minkštiklių, higieniškos ir nežalingos aplinkai. Žinoma, svarbiausia nepamiršti po kiekvieno naudojimo visų sekso žaislų nuplauti muilu arba jų nuvalyti specialiu sekso žaislams skirtu valikliu.

Analinis seksas – tai nuotykis. Jeigu jaučiate, kad jūsų poroje trūksta naujų vėjų, inovatyvių idėjų, manote esantys paskendę rutinoje, analinio sekso žaidimai tikrai gali išspręsti daugelį šių problemų. Tiems, kurie nežino, nuo ko pradėti, rekomenduojame įsigyti būtiniausius žaisliukus ir priemones – tai analinis dušas, kaištis ar bet kuris kitas žaisliukas, lubrikantas bei intymios kosmetikos priemonė.

Jeigu esate pasiruošę, nėra ko baimintis! O mes savo ruožtu pažadame prekes pristatyti greitai, saugiai ir konfidencialiai.

Skaityti daugiau
Mažiau

207 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Prostatos masažuoklis B Swish Bfilled Basic

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 20,95 €
 2. Analiniai karoliukai - žiedas Pipedream Ass-Gasm Cockring Anal Beads

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 21,95 €
 3. Vibruojantis prostatos masažuoklis Pipedream P Spot Pro

  Ypatinga kaina 54,95 € Kaina 69,95 €
 4. Vibruojantis prostatos masažuoklis Pipedream Vibrating Reach Around

  Ypatinga kaina 36,95 € Kaina 41,95 €
 5. Vibruojantis prostatos masažuoklis Pipedream 9 function

  Ypatinga kaina 29,95 € Kaina 34,95 €
 6. Analinis vibratorius Pipedream Vibrating Curve

  Ypatinga kaina 22,95 € Kaina 28,95 €
 7. Analiniai kamuoliukai Pipedream Deluxe Vibro Balls

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 23,95 €
 8. Vibruojantis prostatos masažuoklis Afterdark Numell

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 16,95 €
 9. Prostatos masažuoklis - penio žiedas Afterdark Iuterp

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 19,95 €
 10. Vibruojantis prostatos masažuoklis Afterdark Alpertins

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 22,95 €
 11. Analinis kaištis - penio žiedas Afterdark Yastant

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 16,95 €
 12. Vibruojantis analinis kaištis - penio žiedas Afterdark Aksten

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 21,95 €
 13. Vibruojantis analinis kaištis - penio žiedas Afterdark Ammolite

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 25,95 €
 14. Prostatos masažuoklis - penio žiedas Afterdark Larimar

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 26,95 €
 15. Analinių kaiščių rinkinys Afterdark Luvest Box

  Ypatinga kaina 10,95 € Kaina 15,95 €
 16. Analinis kaištis Afterdark Rifter L

  Ypatinga kaina 6,45 € Kaina 8,95 €
 17. Analinis kaištis Afterdark Rifter M

  Ypatinga kaina 4,45 € Kaina 5,95 €
 18. Analinis kaištis Afterdark Rifter S

  Ypatinga kaina 3,45 € Kaina 4,95 €
 19. Analinis kaištis Afterdark Steps L

  Ypatinga kaina 6,45 € Kaina 8,95 €
 20. Analinis kaištis Afterdark Steps M

  Ypatinga kaina 4,95 € Kaina 6,95 €