Seksualūs korsetai

Jei prieš kelis šimtmečius gyvenusioms damoms papasakotume, į ką pavirs jų dėvimi apatiniai drabužiai, jos, ko gero, mumis nepatikėtų. Nors korsetus pakeitė modernybė – liemenėlės, šio subtilaus drabužio žavesys niekur neišnyko. Tiesiog korsetas šiandien atrodo kiek kitaip: jo funkcija yra ne tiek keisti visą moterišką figūrą, kiek atskleisti dailiausius jos linkius, vilioti, skatinti pasiduoti tam griežtam, gracingam, jausmingam gundymui. Nesvarbu, koks jūsų figūros tipas – šioje Cupid.lt kategorijoje rasite tobulą korsetą sau.

Kodėl korsetas – nepakeičiamas?

Korseto funkcija kiek pasikeitė, kito ir jo forma, struktūra. Anksčiau korsetas dažnai net neleisdavo deramai kvėpuoti, jis priminė tikrą metalinį ar iš banginio ūsų suformuotą kūno „narvą“. Dabar jis – universalus ir patogus. Tokį apatinį drabužį galite derinti su kitais – pavyzdžiui, lengvu, perregimu chalatu. Korseto ir prisegamų kojinių derinys – tiesiog neatsispiriamas. Šis apatinukas leidžia tobulai atskleisti moteriškumą, jausmingumą, aistringumą, koketiškumą ir netgi savitą emancipaciją miegamajame.

Korsetai padeda išryškinti arba dalinai suformuoti moteriškąją smėlio laikrodžio figūrą. Tačiau jie tinka ne tik šio silueto tipo damoms. Korsetas yra nuostabus pasirinkimas ir negalinčioms pasigirti liaunu liemeniu ar turinčioms gundančią krūtinę. Viskas, ko reikia – pasirinkti tinkamiausią modelį, spalvą, priedus.

Pirmas pasirinkimo kriterijus – modelis

Norime, kad intymumu, aistra galėtų nevaržomai mėgautis kiekviena moteris. Dėl to šioje kategorijoje rasite išties skirtingų korsetų. Jie gali būti:

 • Klasikiniai, su reguliuojamomis petnešėlėmis ir juostomis prisegamoms kojinėms, arba be jų (atkreipiame dėmesį, kad kojinės komplekto nesudaro).
 • Sudarantys komplektą su skirtingų modelių kelnaitėmis.
 • Su pakietinta, formuojančia lankeliais, prilaikančia arba plona, perregima viršutine (liemenėlės) dalimi.
 • Su skirtingų modelių kaušeliais.
 • Su aukšta apykakle (užsegama už kaklo).
 • Siekiantys pilvą arba dengiantys dalį klubų.
 • Su raukiniais, klostėmis skirtingose dalyse – pavyzdžiui, ties krūtimis ar klubais.
 • Su raišteliais priekyje ar nugaroje; su užtrauktuku.

Tai – vos keli niuansai, kuriais skiriasi Cupid.lt matomi korsetai. Renkantis svarbu įvertinti ir audinį.

Nuo paslapties skraistės iki intriguojančio nėrinių tinklo

Audiniai skiriasi efektu: jie gali priminti aksomą ir atlasą, o gali užburti perregimu tinkleliu ar romantiškais, jausmingais nėriniais. Verta nepamiršti ir šlapios medžiagos įspūdžio. Rinktis patariame pagal pageidaujamą efektą ir tiesiog nuotaiką – juk kiekvienas variantas atskleidžia vis kitą jūsų asmenybės ypatybę.

Korsetas gali būti pasiūtas iš poliamido arba poliesterio derinio su elastanu. Toks „receptas“ leidžia mėgautis švelniai prie kūno priglundančiu, jį kiek formuojančiu, minkštu, liesti maloniu apatiniu drabužiu. Be to, šie audiniai patvarūs, lengvai prižiūrimi.

Kokią spalvą rinktis?

Korseto spalvą galite rinktis pagal simboliką, savo ar partnerio pomėgius arba tiesiog pagal tai, kuri dailiau dera prie jūsų kūno spalvos.

Jei mėgstate minimalizmą, galite rinktis juodą ar baltą, skaisčiai raudoną korsetą be papildomų detalių (raukinių, raištelių). Jei norisi daugiau elegancijos – puikiai tiks balti, dramblio kaulo ar vyšnių raudonumo korsetai. Balti arba juodi variantai tiks prie įdegusios odos, dramblio kaulo atspalvio – prie blyškesnės. Tačiau blyškiaodėms gali tobulai tikti ir raudonas korsetas – jį oda tarsi atspindi. Įsitikinti, kurie modeliai tiks jums, galite pagal dažnai dėvimus drabužius ar tiesiog priglaudusios šiltos bei šaltos spalvos medžiagos skiautę prie veido.

Ką dar svarbu žinoti apie korsetus?

Visos prekės Cupid.lt – patogiai aprašytos. Čia pat, prie kiekvieno korseto, rasite ir specialią dydžių lentelę. Ji padės apsispręsti dvejojant, ar rinktis, pavyzdžiui, S, ar M dydžio drabužėlį. Aprašyme rasite ir priežiūros instrukcijas.

Atkreipkite dėmesį, kad korsetai sukirpimu (modeliu) patraukia dėmesį į kažkurią kūno vietą: krūtis, užpakaliuką, klubus. Išnaudokite tai – taip galite atskleisti labiausiai gundančias, pasididžiavimo vertas kūno linijas.

Atminkite, kad Cupid.lt pristatomi korsetai nėra skirti kardinaliems, ilgalaikiams figūros pokyčiams. Taigi, nesuveržkite dirželių ir raištelių per stipriai. Turite jaustis visiškai komfortiškai, atsipalaidavusios – tik tuomet galėsite mėgautis kiekvienu partnerio prisilietimu ir susižavėjimo šūktelėjimu.

Jei nesate tikros dėl pasirinkimo, visuomet galite pasikonsultuoti su mūsų komanda. Mielai pakonsultuosime ir telefonu, ir el. paštu. Tad rinkitės labiausiai viliojantį korsetą, užsisakykite jį, pasirinkite patogiausią atsiskaitymo ir pristatymo būdą, o mes pasirūpinsime, kad jus kuo greičiau pasiektų nepriekaištingos būklės užsakymas. Rinkitės nedvejodamos – pats metas pasiruošti dar labiau įtraukiantiems meilės nuotykiams!

Skaityti daugiau
Mažiau

11 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Korseto ir kelnaičių rinkinys Beauty Night Shaina

  Nuo 46,95 € Kaina 49,95 €
 2. Korseto ir kelnaičių rinkinys Beauty Night Olena

  Nuo 68,95 €
 3. Korseto ir kelnaičių rinkinys Beauty Night Gianna

  Nuo 59,95 € Kaina 64,95 €
 4. Korsetas Obsessive Amor Blanco

  Nuo 47,95 € Kaina 63,95 €
 5. Korsetas Obsessive Elizenes

  Nuo 40,95 € Kaina 59,95 €
 6. Korsetas Obsessive Sharlotte

  Nuo 21,95 € Kaina 53,95 €
 7. Korsetas Obsessive Lovica

  Nuo 39,95 € Kaina 50,95 €
 8. Korsetas Obsessive Amallie

  Nuo 48,95 € Kaina 62,95 €
 9. Korsetas Obsessive 838-COR-3

  Nuo 35,95 € Kaina 46,95 €
 10. Korsetas Obsessive Emperita

  Nuo 41,95 € Kaina 50,95 €
 11. Korsetas Obsessive Heartina

  Nuo 48,95 € Kaina 64,95 €
per puslapį