Tikroviški vibratoriai

Yra moterys, kurios mėgsta klasiką, minimalizmą, modernizmą, ir yra tokios, kurios mėgsta tikroviškus pojūčius! Būtent pastarosioms skirti tikroviški, realistiškai atrodantys vibratoriai. Daug skirtingų vibracijos funkcijų nepaliks abejingos nei vienos dailiosios lyties atstovės. Tai gali būti puiki dovana sau, tačiau taip pat galite padovanoti jaudinančius pojūčius antrajai pusei. Elektroninės parduotuvės Cupid.lt asortimente rasite didelį skirtingų dizainų, spalvų, formų pasirinkimą, todėl nesunkiai išsirinksite vibratorių, kuris išpildys individualius troškimus!

Tikroviškų vibratorių ypatybės

Šio tipo vibratoriai, kaip jau atskleidžia jų pavadinimas, nuo kitų vibratorių išsiskiria savo realistišku, tikrą penį imituojančiu dizainu. Šis efektas pasiekiamas dėl vibratoriaus paviršiaus tekstūros – jis padengtas iškiliu venų raštu, turi išraiškingą galvutę, o kai kurie turi netgi sėklides. Tikroviški vibratoriai dėl šių ypatybių paverčia įsiskverbimus dar labiau jaudinančiais, maloniais, užpildančiais.

Šie vibratoriai tikroviški ne tik dėl savo unikalios tekstūros. Dideliame mūsų asortimente galite rinktis kūno spalvos ar kiek tamsesnius vibratorius – jie sukuria dar realistiškesnę varpos imitaciją. Šie sekso žaislai taip pat tarpusavyje skiriasi korpusais: vieni yra visiškai tiesūs, o kiti šiek tiek lenkti. Lenktas vibratoriaus korpusas padės masažuoti G tašką, o tai ypač naudinga moterims, kurioms tai padeda pasiekti orgazmą.

Skirtingos valdymo galimybės

Tikroviškų vibratorių valdymas – itin paprastas. Daugelio jų vibracijos intensyvumą galėsite reguliuoti apačioje esančiu dangteliu. Sukant dangtelį pagal laikrodžio rodyklę, vibracija atitinkamai intensyvėja, o sukant prieš – mažėja. Šis mechanizmas užtikrins, kad tinkamiausią funkciją atrasite lengvai ir paprastai.

Kiti tikroviški vibratoriai yra valdomi nuotoliniu pulteliu, todėl visą kontrolę galėsite perduoti į antrosios pusės rankas. Beje, kai kurie vibratoriai ant pagrindo turi stiprų siurbtuką – tai leis sekso žaislą pritvirtinti prie bet kokio lygaus paviršiaus ir malonumu mėgautis laisvomis rankomis.

Tikroviško vibratoriaus galimybės – itin plačios ir įvairios. Neįjungę vibracijos, juo galite mėgautis kaip įprastu dildo, o dėl siurbtuko, esančio ant pagrindo, tikroviškas vibratorius gali būti naudojamas kartu su „strap-on“ diržais, tad galėsite be suvaržymų pasinerti į šios sekso rūšies subtilybes!

Minkšta ir elastinga medžiaga

Daugelis tikroviškų vibratorių yra pagaminti iš minkštos, elastingos, lanksčios, itin švelnios PVC gumos. Dėl jos ypatybių realistiška ne tik vibratoriaus išvaizda, tačiau ir pojūtis jį palietus. PVC guma yra visiškai saugi organizmui.

Kiti tikroviški vibratoriai yra pagaminti iš silikono. Ši medžiaga taip pat itin glotni, švelni, todėl maloniai priglunda prie odos ir intymių vietelių. Silikonas taip pat visiškai saugus naudoti, kadangi nesukelia alergijos, yra lengvai valomas, higieniškas, bekvapis ir savo sudėtyje neturi minkštiklių (ftalatų).

Įvairūs dydžiai ir skersmenys

Tikrovišką vibratorių rekomenduojame rinktis ne tik pagal jo išvaizdą – tikroviškumą, norimą spalvą, formą. Atsižvelkite ir į sekso žaislo matmenis. Daugelis šio tipo vibratorių yra pakankamai dideli. Jų ilgiai varijuoja nuo 15 cm, o skersmuo dažnai siekia virš 4 cm. Tokio skersmens sekso žaislą patariame rinktis jau patyrusioms sekso žaislų naudotojoms, kurios nori labai užpildančio įsiskverbimo.

Jeigu esate jau patyrusi, tačiau įprasti vibratoriai jūsų netenkina, elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt galite rinktis ir dar didesnių matmenų sekso žaislą, pavyzdžiui, didesnį nei 5 cm skersmens ir 17 cm ilgio. Šie tikroviški vibratoriai skirti dideles apimtis mėgstančioms moterims. Kad ir kokio dydžio sekso žaislą pasirinktumėte, nepamirškite kartu naudoti ir lubrikanto, kad užtikrintumėte patogų slydimą.

Kodėl verta rinktis tikrovišką vibratorių?

Tikroviškas vibratorius – tai unikalus sekso žaisliukas, išsiskiriantis savo išvaizda. Joks kitas erotinis aksesuaras nesukurs tokių realistiškų pojūčių, kaip tai gali padaryti šis mažylis! Jeigu vis dar abejojate, išskiriame pagrindines vibratoriaus ypatybes. Jis:

 • lengvai valdomas,
 • lengvai prižiūrimas,
 • minkštas ir elastingas,
 • ergonomiškas.

Prie visų šių ypatybių verta pridurti, kad tikroviški vibratoriai gali tapti puikia dovanos idėja mylimam žmogui. Jeigu draugaujate jau ilgai ar net esate santuokoje ne vienerius metus, vibratorius gali įnešti naujų spalvų į jūsų intymųjį gyvenimą, padėti patirti naujus pojūčius kartu.

Užsisakę Cupid.lt, viską gausite greitai, konfidencialiai ir saugiai. Rinkitės erotinius aksesuarus ir džiaukitės naujai atgijusiais santykiais!

Skaityti daugiau
Mažiau

35 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Vibruojantis falo imitatorius Pretty Love Catoblepas

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 22,95 €
 2. Vibruojantis falo imitatorius Pretty Love Buraq

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 26,95 €
 3. Vibratorius kiškutis Pretty Love Easter Bunny

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 19,95 €
 4. Vibruojantis falo imitatorius Pipedream Real Feel Deluxe Nr. 6

  Ypatinga kaina 44,95 € Kaina 49,95 €
 5. Vibruojantis falo imitatorius Pipedream Real Feel Nr. 2

  Ypatinga kaina 20,95 € Kaina 25,95 €
 6. Šylantis silikoninis falo imitatorius Love Toy Rotating Nature Cock

  Ypatinga kaina 94,95 € Kaina 109,95 €
 7. Automatinis falo imitatorius ToyJoy Magnetic Pulse Trusting Dildo

  Ypatinga kaina 86,95 € Kaina 89,95 €
 8. Vibruojantis falo imitatorius ToyJoy Up&Down Rotating Naked Nr. 8

  Ypatinga kaina 86,95 € Kaina 89,95 €
 9. Vibruojantis dildo ToyJoy Dildo Nr. 8

  Ypatinga kaina 24,95 € Kaina 31,95 €
 10. Vibruojantis dildo ToyJoy Classic Original

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 25,95 €
 11. Automatinis vibratorius BMS Factory Naked Addiction Nr. 7,5

  Ypatinga kaina 104,95 € Kaina 109,95 €
 12. Vibruojantis falo imitatorius Blush Loverboy Soccer Champ

  Ypatinga kaina 31,95 € Kaina 40,95 €
 13. Vibruojantis dildo Dr. Skin Vibe Nr. 8

  Ypatinga kaina 23,95 € Kaina 28,95 €
 14. Vibruojantis dildo Dr. Skin Vibe Nr. 6

  Ypatinga kaina 26,95 € Kaina 34,95 €
 15. Vibruojantis dildo Dr. Skin Vibe Nr. 6

  Ypatinga kaina 24,95 € Kaina 33,95 €
 16. Vibruojantis dildo Dr. Skin Vibe Nr. 9

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 27,95 €
 17. Vibruojantis dildo EasyToys Power Vibe

  Ypatinga kaina 25,95 € Kaina 37,95 €
 18. Pripučiamas vibratorius Seven Creations Inflatable

  Ypatinga kaina 56,95 € Kaina 69,95 €
 19. Vibruojantis dildo ToyJoy Dual Density Big Vibrator

  Ypatinga kaina 27,95 € Kaina 34,95 €
 20. Vibruojantis dildo ToyJoy Classic Stim

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 25,95 €
Puslapis
per puslapį