Tikroviški vibratoriai

Yra moterys, kurios mėgsta klasiką, minimalizmą, modernizmą, ir yra tokios, kurios mėgsta tikroviškus pojūčius! Būtent pastarosioms skirti tikroviški, realistiškai atrodantys vibratoriai. Daug skirtingų vibracijos funkcijų nepaliks abejingos nei vienos dailiosios lyties atstovės. Tai gali būti puiki dovana sau, tačiau taip pat galite padovanoti jaudinančius pojūčius antrajai pusei. Elektroninės parduotuvės Cupid.lt asortimente rasite didelį skirtingų dizainų, spalvų, formų pasirinkimą, todėl nesunkiai išsirinksite vibratorių, kuris išpildys individualius troškimus!

Tikroviškų vibratorių ypatybės

Šio tipo vibratoriai, kaip jau atskleidžia jų pavadinimas, nuo kitų vibratorių išsiskiria savo realistišku, tikrą penį imituojančiu dizainu. Šis efektas pasiekiamas dėl vibratoriaus paviršiaus tekstūros – jis padengtas iškiliu venų raštu, turi išraiškingą galvutę, o kai kurie turi netgi sėklides. Tikroviški vibratoriai dėl šių ypatybių paverčia įsiskverbimus dar labiau jaudinančiais, maloniais, užpildančiais.

Šie vibratoriai tikroviški ne tik dėl savo unikalios tekstūros. Dideliame mūsų asortimente galite rinktis kūno spalvos ar kiek tamsesnius vibratorius – jie sukuria dar realistiškesnę varpos imitaciją. Šie sekso žaislai taip pat tarpusavyje skiriasi korpusais: vieni yra visiškai tiesūs, o kiti šiek tiek lenkti. Lenktas vibratoriaus korpusas padės masažuoti G tašką, o tai ypač naudinga moterims, kurioms tai padeda pasiekti orgazmą.

Skirtingos valdymo galimybės

Tikroviškų vibratorių valdymas – itin paprastas. Daugelio jų vibracijos intensyvumą galėsite reguliuoti apačioje esančiu dangteliu. Sukant dangtelį pagal laikrodžio rodyklę, vibracija atitinkamai intensyvėja, o sukant prieš – mažėja. Šis mechanizmas užtikrins, kad tinkamiausią funkciją atrasite lengvai ir paprastai.

Kiti tikroviški vibratoriai yra valdomi nuotoliniu pulteliu, todėl visą kontrolę galėsite perduoti į antrosios pusės rankas. Beje, kai kurie vibratoriai ant pagrindo turi stiprų siurbtuką – tai leis sekso žaislą pritvirtinti prie bet kokio lygaus paviršiaus ir malonumu mėgautis laisvomis rankomis.

Tikroviško vibratoriaus galimybės – itin plačios ir įvairios. Neįjungę vibracijos, juo galite mėgautis kaip įprastu dildo, o dėl siurbtuko, esančio ant pagrindo, tikroviškas vibratorius gali būti naudojamas kartu su „strap-on“ diržais, tad galėsite be suvaržymų pasinerti į šios sekso rūšies subtilybes!

Minkšta ir elastinga medžiaga

Daugelis tikroviškų vibratorių yra pagaminti iš minkštos, elastingos, lanksčios, itin švelnios PVC gumos. Dėl jos ypatybių realistiška ne tik vibratoriaus išvaizda, tačiau ir pojūtis jį palietus. PVC guma yra visiškai saugi organizmui.

Kiti tikroviški vibratoriai yra pagaminti iš silikono. Ši medžiaga taip pat itin glotni, švelni, todėl maloniai priglunda prie odos ir intymių vietelių. Silikonas taip pat visiškai saugus naudoti, kadangi nesukelia alergijos, yra lengvai valomas, higieniškas, bekvapis ir savo sudėtyje neturi minkštiklių (ftalatų).

Įvairūs dydžiai ir skersmenys

Tikrovišką vibratorių rekomenduojame rinktis ne tik pagal jo išvaizdą – tikroviškumą, norimą spalvą, formą. Atsižvelkite ir į sekso žaislo matmenis. Daugelis šio tipo vibratorių yra pakankamai dideli. Jų ilgiai varijuoja nuo 15 cm, o skersmuo dažnai siekia virš 4 cm. Tokio skersmens sekso žaislą patariame rinktis jau patyrusioms sekso žaislų naudotojoms, kurios nori labai užpildančio įsiskverbimo.

Jeigu esate jau patyrusi, tačiau įprasti vibratoriai jūsų netenkina, elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt galite rinktis ir dar didesnių matmenų sekso žaislą, pavyzdžiui, didesnį nei 5 cm skersmens ir 17 cm ilgio. Šie tikroviški vibratoriai skirti dideles apimtis mėgstančioms moterims. Kad ir kokio dydžio sekso žaislą pasirinktumėte, nepamirškite kartu naudoti ir lubrikanto, kad užtikrintumėte patogų slydimą.

Kodėl verta rinktis tikrovišką vibratorių?

Tikroviškas vibratorius – tai unikalus sekso žaisliukas, išsiskiriantis savo išvaizda. Joks kitas erotinis aksesuaras nesukurs tokių realistiškų pojūčių, kaip tai gali padaryti šis mažylis! Jeigu vis dar abejojate, išskiriame pagrindines vibratoriaus ypatybes. Jis:

 • lengvai valdomas,
 • lengvai prižiūrimas,
 • minkštas ir elastingas,
 • ergonomiškas.

Prie visų šių ypatybių verta pridurti, kad tikroviški vibratoriai gali tapti puikia dovanos idėja mylimam žmogui. Jeigu draugaujate jau ilgai ar net esate santuokoje ne vienerius metus, vibratorius gali įnešti naujų spalvų į jūsų intymųjį gyvenimą, padėti patirti naujus pojūčius kartu.

Užsisakę Cupid.lt, viską gausite greitai, konfidencialiai ir saugiai. Rinkitės erotinius aksesuarus ir džiaukitės naujai atgijusiais santykiais!

Skaityti daugiau
Mažiau

39 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Purpurinis vibruojantis dildo B Yours Vibe Nr. 4

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 28,95 €
 2. Tamsiai rudas vibruojantis dildo Au Naturel Home Wrecker

  Ypatinga kaina 24,95 € Kaina 39,95 €
 3. Rudas vibruojantis dildo Dr. Skin Vibe Nr. 14

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 27,95 €
 4. Purpurinis vibruojantis dildo B Yours Vibe Nr. 3

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 26,95 €
 5. Purpurinis vibruojantis dildo B Yours Vibe Nr. 1

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 24,95 €
 6. Tamsiai rudas vibruojantis dildo Dr. Skin Vibe Nr. 6

  Ypatinga kaina 25,95 € Kaina 37,95 €
 7. Purpurinis vibruojantis dildo B Yours Vibe Nr. 14

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 28,95 €
 8. Mėlynas vibruojantis dildo B Yours Vibe Nr. 6

  Ypatinga kaina 25,95 € Kaina 41,95 €
 9. Vibruojantis dildo Au Naturel Home Wrecker

  Ypatinga kaina 25,95 € Kaina 37,95 €
 10. Tamsiai rudas vibruojantis dildo Dr. Skin Vibe Nr. 9

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 27,95 €
 11. Rudas vibruojantis dildo Dr. Skin Vibe Nr. 6

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 25,95 €
 12. Vibruojantis dildo Dr. Skin Dr. Joe

  Ypatinga kaina 31,95 € Kaina 45,95 €
 13. Kūno spalvos vibruojantis dildo Dr. Skin Vibe Nr. 14

  Ypatinga kaina 23,95 € Kaina 37,95 €
 14. Mėlynas vibruojantis dildo B Yours Vibe Nr. 10

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 24,95 €
 15. Purpurinis vibruojantis dildo B Yours Vibe Nr. 6

  Ypatinga kaina 25,95 € Kaina 35,95 €
 16. Tamsiai rudas vibruojantis dildo Dr. Skin Vibe Nr. 1

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 28,95 €
 17. Kūno spalvos vibruojantis dildo Dr. Skin Vibe Nr. 9

  Ypatinga kaina 23,95 € Kaina 37,95 €
 18. Kūno spalvos vibruojantis dildo Dr. Skin Vibe Nr. 4

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 36,95 €
 19. Dvigubas vibratorius Dream Toys Double Pleasure

  Ypatinga kaina 52,95 € Kaina 70,95 €
 20. Rudas vibruojantis dildo Dr. Skin Vibe Nr. 10

  Ypatinga kaina 25,95 € Kaina 36,95 €
Puslapis
per puslapį