Vibruojantys

Vibruojantys analinio sekso žaislai turi ypatingą galią – jie gali sudrebinti jūsų seksualinį gyvenimą pačia maloniausia prasme. Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje rasite platų vibruojančių analinio sekso žaislų pasirinkimą – nuo vibruojančių kaiščių iki vibruojančių analinių karoliukų.

Skirtingi vibruojančių analinio sekso žaislų tipai

Jūsų malonumui Cupid.lt asortimentas pripildytas pačiais įvairiausiais vibruojančiais sekso žaisliukais, kad suteiktų skirtingus pojūčius:

 • Vibruojantys analiniai kaiščiai. Lašo, kūgio formų ar smailėjantys. Juos paprasta ir saugu įskverbti. Pradedantiesiems rekomenduojama iki 3 cm skersmens, entuziastai gali išmėginti ir šiek tiek didesnius.
 • Vibruojantys prostatos masažuokliai. Skirti vienam karščiausių ir jautriausių vyrų taškų masažui. Prostatos masažuokliai yra įvairiausių, jaudinančių formų, o jų galiukai ovalūs – kad švelniai priglustų prie P taško ir perduotų intensyvias vibracijas.
 • Vibruojantys analiniai karoliukai. Analiniai karoliukai sudėlioti didėjančia tvarka tam, kad kiekvienas karoliukas sutektų vis labiau užpildantį jausmą.

Funkcijų ir valdymo ypatybės

Dauguma vibruojančių analinio sekso žaisliukų gali nustebinti ne vienu, bet daugybe skirtingų vibracijos ritmų ir intensyvumų, kad patenkintų net ir išrankiausių žmonių poreikius. Kuo gi skiriasi jų valdymo ypatybės?

Su vibruojančia kulka. Vibruojanti kulka įstatoma į analinio sekso žaisle esančią angą ir taip perduoda galingas vibracijas karščiausiems jūsų kūno taškams. Vibracijos valdomos vieno mygtuko paspaudimu.

Valdymas ant sekso žaislo pagrindo. Tie analiniai sekso žaislai, kurių viduje yra motoras, dažniausiai valdomi vienu ar kelių mygtukų paspaudimu ant sekso žaislo pagrindo. Šie sekso žaislai pasižymi ypatinga galia ir stipriomis vibracijomis.

Su pulteliu. Analinio sekso žaislai, valdomi pulteliu, yra nepaprastai patogūs, nes norint perjungti vibracijos ritmą ar intensyvumą, tereikia spustelėti mygtuką ant pultelio.

Ką dar reikėtų žinoti prieš išsirenkant vibruojantį analinį sekso žaislą?

Pagrindas. Beveik visi vibruojantys analiniai sekso žaislai turi pagrindą, kuris užkerta galimybę per klaidą sekso žaislui įslysti per giliai. Toks pagrindas gali būti inkaro, T formos, apvalus, žiedas ar kilpa, už kurios bus patogu ir saugu jį ištraukti.

Medžiaga. Cupid.lt kataloge rasite vibruojančius analinius sekso žaislus pagamintus iš silikono, PVC ir TPE gumos. Šios medžiagos pasižymi ne tik visišku saugumu, bet ir glotnumu, kad sekso žaislą būtų paprasta įskverbti.

Naudojimas. Tiek nevibruojančius, tiek vibruojančius analinius sekso žaislus rekomenduojama naudoti su lubrikantais, nes analinė anga pati savaime nesudrėksta. Ilgiausiai išliekantį slidumą suteikia silikono pagrindo lubrikantai, jie pasižymi klampesne formule ir nesusigeria į odą. Tačiau silikono pagrindo lubrikantų negalima naudoti su silikoniniais sekso žaislais. Su iš silikono pagamintais analiniais sekso žaislais rekomenduojama naudoti specialiai analiniam seksui skirtus vandens pagrindo lubrikantus, kurie yra itin tiršti, kad įskverbimas būtų kuo komfortiškesnis.

Priežiūra. Prieš naudojimą ir po jo sekso žaislą būtinai kruopščiai nuplaukite po šilto vandens srove. Atkreipkite dėmesį, ar vibruojantis analinis sekso žaislas yra visiškai atsparus vandeniui, ar tik purslams. Jei atsparus tik purslams, tuomet prieš plaudami, išimkite vibruojančią kulką ar saugokite dalį, kurioje yra valdymo mechanizmas. Naudokite antibakterinį muilą arba specialų sekso žaislams skirtą valiklį.

Skaityti daugiau
Mažiau

37 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Vibruojantis prostatos masažuoklis Pipedream P Spot Pro

  Ypatinga kaina 54,95 € Kaina 69,95 €
 2. Vibruojantis prostatos masažuoklis Pipedream Vibrating Reach Around

  Ypatinga kaina 36,95 € Kaina 41,95 €
 3. Vibruojantis prostatos masažuoklis Pipedream 9 function

  Ypatinga kaina 29,95 € Kaina 34,95 €
 4. Vibruojantis prostatos masažuoklis Afterdark Numell

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 16,95 €
 5. Prostatos masažuoklis - penio žiedas Afterdark Iuterp

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 19,95 €
 6. Vibruojantis prostatos masažuoklis Afterdark Alpertins

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 22,95 €
 7. Vibruojantis analinis kaištis - penio žiedas Afterdark Aksten

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 21,95 €
 8. Vibruojantis analinis kaištis - penio žiedas Afterdark Ammolite

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 25,95 €
 9. Prostatos masažuoklis - penio žiedas Afterdark Larimar

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 26,95 €
 10. Rinkinys Climaximum Rapture

  59,95 €
 11. Rinkinys Climaximum Desire

  47,95 €
 12. Dvigubas vibratorius Dream Toys Double Pleasure

  Ypatinga kaina 52,95 € Kaina 79,95 €
 13. Vibruojantis analinis kaištis Fifty Shades of Grey Delicious Fullness

  Ypatinga kaina 28,95 € Kaina 40,95 €
 14. Vibruojantis analinis kaištis EasyToys Raven Rocket

  Ypatinga kaina 28,95 € Kaina 42,95 €
 15. Analinis vibratorius EasyToys Dusk Lover

  Ypatinga kaina 22,95 € Kaina 30,95 €
 16. Vibruojantis analinis kaištis Dream Toys Cheeky Love

  Ypatinga kaina 40,95 € Kaina 61,95 €
 17. Vibruojantis prostatos masažuoklis Performance Prostimulator

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 27,95 €
 18. Vibruojantis prostatos masažuoklis Performance Supra Plus

  Ypatinga kaina 33,95 € Kaina 44,95 €
Puslapis
per puslapį