Vibruojantys

Vibruojantys analinio sekso žaislai turi ypatingą galią – jie gali sudrebinti jūsų seksualinį gyvenimą pačia maloniausia prasme. Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje rasite platų vibruojančių analinio sekso žaislų pasirinkimą – nuo vibruojančių kaiščių iki vibruojančių analinių karoliukų.

Skirtingi vibruojančių analinio sekso žaislų tipai

Jūsų malonumui Cupid.lt asortimentas pripildytas pačiais įvairiausiais vibruojančiais sekso žaisliukais, kad suteiktų skirtingus pojūčius:

 • Vibruojantys analiniai kaiščiai. Lašo, kūgio formų ar smailėjantys. Juos paprasta ir saugu įskverbti. Pradedantiesiems rekomenduojama iki 3 cm skersmens, entuziastai gali išmėginti ir šiek tiek didesnius.
 • Vibruojantys prostatos masažuokliai. Skirti vienam karščiausių ir jautriausių vyrų taškų masažui. Prostatos masažuokliai yra įvairiausių, jaudinančių formų, o jų galiukai ovalūs – kad švelniai priglustų prie P taško ir perduotų intensyvias vibracijas.
 • Vibruojantys analiniai karoliukai. Analiniai karoliukai sudėlioti didėjančia tvarka tam, kad kiekvienas karoliukas sutektų vis labiau užpildantį jausmą.

Funkcijų ir valdymo ypatybės

Dauguma vibruojančių analinio sekso žaisliukų gali nustebinti ne vienu, bet daugybe skirtingų vibracijos ritmų ir intensyvumų, kad patenkintų net ir išrankiausių žmonių poreikius. Kuo gi skiriasi jų valdymo ypatybės?

Su vibruojančia kulka. Vibruojanti kulka įstatoma į analinio sekso žaisle esančią angą ir taip perduoda galingas vibracijas karščiausiems jūsų kūno taškams. Vibracijos valdomos vieno mygtuko paspaudimu.

Valdymas ant sekso žaislo pagrindo. Tie analiniai sekso žaislai, kurių viduje yra motoras, dažniausiai valdomi vienu ar kelių mygtukų paspaudimu ant sekso žaislo pagrindo. Šie sekso žaislai pasižymi ypatinga galia ir stipriomis vibracijomis.

Su pulteliu. Analinio sekso žaislai, valdomi pulteliu, yra nepaprastai patogūs, nes norint perjungti vibracijos ritmą ar intensyvumą, tereikia spustelėti mygtuką ant pultelio.

Ką dar reikėtų žinoti prieš išsirenkant vibruojantį analinį sekso žaislą?

Pagrindas. Beveik visi vibruojantys analiniai sekso žaislai turi pagrindą, kuris užkerta galimybę per klaidą sekso žaislui įslysti per giliai. Toks pagrindas gali būti inkaro, T formos, apvalus, žiedas ar kilpa, už kurios bus patogu ir saugu jį ištraukti.

Medžiaga. Cupid.lt kataloge rasite vibruojančius analinius sekso žaislus pagamintus iš silikono, PVC ir TPE gumos. Šios medžiagos pasižymi ne tik visišku saugumu, bet ir glotnumu, kad sekso žaislą būtų paprasta įskverbti.

Naudojimas. Tiek nevibruojančius, tiek vibruojančius analinius sekso žaislus rekomenduojama naudoti su lubrikantais, nes analinė anga pati savaime nesudrėksta. Ilgiausiai išliekantį slidumą suteikia silikono pagrindo lubrikantai, jie pasižymi klampesne formule ir nesusigeria į odą. Tačiau silikono pagrindo lubrikantų negalima naudoti su silikoniniais sekso žaislais. Su iš silikono pagamintais analiniais sekso žaislais rekomenduojama naudoti specialiai analiniam seksui skirtus vandens pagrindo lubrikantus, kurie yra itin tiršti, kad įskverbimas būtų kuo komfortiškesnis.

Priežiūra. Prieš naudojimą ir po jo sekso žaislą būtinai kruopščiai nuplaukite po šilto vandens srove. Atkreipkite dėmesį, ar vibruojantis analinis sekso žaislas yra visiškai atsparus vandeniui, ar tik purslams. Jei atsparus tik purslams, tuomet prieš plaudami, išimkite vibruojančią kulką ar saugokite dalį, kurioje yra valdymo mechanizmas. Naudokite antibakterinį muilą arba specialų sekso žaislams skirtą valiklį.

Skaityti daugiau
Mažiau

30 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Rinkinys Climaximum Desire

  47,95 €
 2. Vibruojantis analinis kaištis Fifty Shades of Grey Delicious Fullness

  Ypatinga kaina 28,95 € Kaina 37,95 €
 3. Vibruojantis analinis kaištis EasyToys Raven Rocket

  Ypatinga kaina 28,95 € Kaina 39,95 €
 4. Analinis vibratorius EasyToys Dusk Lover

  Ypatinga kaina 22,95 € Kaina 31,95 €
 5. Vibruojantis analinis kaištis Dream Toys Cheeky Love

  Ypatinga kaina 38,95 € Kaina 49,95 €
 6. Vibruojantis prostatos masažuoklis Performance Prostimulator

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 27,95 €
 7. Vibruojantis prostatos masažuoklis Performance Supra Plus

  Ypatinga kaina 33,95 € Kaina 44,95 €
 8. Vibruojantis analinis kaištis Spark Throttle AV-01

  Ypatinga kaina 34,95 € Kaina 49,95 €
 9. Analinis vibratorius EasyToys Raven Rocket

  Ypatinga kaina 22,95 € Kaina 30,95 €
 10. Vibruojantis prostatos masažuoklis Spark Ignition PRV-03

  Ypatinga kaina 29,95 € Kaina 38,95 €
 11. Vibruojantis prostatos masažuoklis Spark Ignition PRV-01

  Ypatinga kaina 29,95 € Kaina 41,95 €
 12. Vibruojantis analinis kaištis Performance Drive

  Ypatinga kaina 60,95 € Kaina 93,95 €
 13. Vibruojantis prostatos masažuoklis Performance Prostimulator 02

  Ypatinga kaina 23,95 € Kaina 40,95 €
 14. Vibruojantis analinis kaištis Performance Turbo Plus

  Ypatinga kaina 25,95 € Kaina 37,95 €
 15. Vibruojantis prostatos masažuoklis Performance Factor Plus

  Ypatinga kaina 32,95 € Kaina 50,95 €
 16. Vibruojantis prostatos masažuoklis EasyToys Bottom Booster

  Ypatinga kaina 23,95 € Kaina 38,95 €
 17. Vibruojantis prostatos masažuoklis Performance Charger Plus

  Ypatinga kaina 41,95 € Kaina 56,95 €
 18. Vibruojantis prostatos masažuoklis Performance Adonis

  Ypatinga kaina 46,95 € Kaina 67,95 €
Puslapis
per puslapį