Burnos kaiščiai

Burnos kaiščiai – tai intymus aksesuaras, kuris skirtas suvaržymo žaidimams atimant jį dėvinčiajam galimybę kalbėti. Šis sekso žaislas puikiai tiks vaidmenų, suvaržymo žaidimuose. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite įvairiausių tipų, dydžių burnos kaiščius.

Burnos kaiščių tipai

Rinkoje yra gausus burnos kaiščių pasirinkimas. Burnos kaištį dažniausiai sudaro kaištis ir dirželiai, kurie susegami ar užrišami ant pakaušio. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt galėsite pasirinkti iš šių burnos kaiščių tipų:

 • Kamuoliukai. Tokį burnos kaištį sudaro įvairaus skersmens kamuoliukas ir reguliuojamo ilgio dirželis, tvirtinamas ant pakaušio. Pradedantiesiems rekomenduojama rinktis kamuoliukus su skylutėmis, kurios palengvina kvėpavimą.
 • „O“ formos. „O“ formos žiedas, pagamintas iš metalo, naudojamas kaip kandiklis. Šis žiedas riboja burnos prasižiojimą, bet leidžia laisvai kvėpuoti.
 • Pailgos formos. Kai kurie kaiščiai gali būti analinio kaiščio, penio ar kt. formos. Šie kaiščiai gali būti nukreipiami tiek dėvinčiajam į burną, tiek į išorę.

Kuo dar pasižymi burnos kaiščiai?

Be kaiščio formos, šis intymus aksesuaras dar gali skirtis medžiagomis, iš kurių pagamintas, dydžiu, dizainu, taip pat jis gali turėti priedų. Tad žemiau pateikiame dar keletą požymių, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį renkantis burnos kaištį.

Medžiaga. Burnos kaištis gali būti pagamintas iš silikono, gumos ar plastiko. Dirželis, kuriuo susegamas kaištis, dažniausiai pagamintas iš odos ar dirbtinės odos.

Dydis. Burnos kaiščių dirželiai dažniausiai yra universalaus arba reguliuojamo dydžio, kad tiktų daugeliui. Pats burnos kaištis taip pat gali būti skirtingo skersmens. Pagal jo dydį ir reikėtų rinktis šį intymų aksesuarą. Cupid.lt asortimente rasite burnos kaiščių, kurių skersmuo yra nuo 3,7 cm iki 5 cm. Pradedantiesiems rekomenduojamas mažesnio skersmens kaištis.

Kitos detalės. Cupid.lt kataloge rasite kaiščių, kurie turi tokių priedų, kaip antkaklis ar spenelių spaustukai. Viskas dar aštresniam ir intensyvesniam malonumui.

Saugumas

Žemiau pateikiame keletą patarimų, kurie padės saugiai naudoti burnos kaiščius.

Susitarimas. Burnos kaištį naudokite tik abiejų sutarimu, įsitikinę, kad šis intymus aksesuaras jums abiem priimtinas.

Pirmiausiai išbandykite. Prieš naudojant pirmą kartą, rekomenduojama išbandyti burnos kaištį ir įvertinti, ar jo dydis tinkamas, ar dirželiai patogūs ir pan.

Susitarkite saugos ženklus. Prieš pradedant žaidimus su burnos kaiščiu, su savo antrąja puse reikėtų aptarti saugos ženklus, nes kaištį dėvintysis negalės kalbėti. Šie saugos ženklai skirti perduoti partneriui, ar jo veiksmai jums malonūs, per daug intensyvūs, ar jis tuoj pat turėtų liautis.

Nenaudokite, jei sergate sloga. Intymūs žaidimai su burnos kaiščiu nerekomenduojami, jei jį dėvintysis turi slogą – jam bus sunku kvėpuoti, todėl kaištis taps nesaugiu naudoti.

Nepalikite partnerio su burnos kaiščiu vieno. Niekuomet nepalikite savo antrosios pusės su kaiščiu burnoje vieno. Jis gali užspringti, uždusti, jį gali apimti panikos priepuolis, todėl šalia žmogaus su burnos kaiščiu visada turi būti asmuo, kuris greitai galėtų nuimti šį aksesuarą.

Skaityti daugiau
Mažiau

20 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Antrankiai Blaze Elite Handcuffs

  19,95 €
 2. Burnos kaištis Blaze Ball Gag Croco

  13,95 €
 3. Burnos kaištis EasyToys Ball Gag Large

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 29,95 €
 4. Burnos kaištis Blaze Ball Gag

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 20,95 €
 5. Burnos kaištis su spenelių spaustukais EasyToys Open Ball Gag and Nipple Clamps

  Ypatinga kaina 25,95 € Kaina 36,95 €
 6. Burnos kaištis EasyToys Pecker Gag Triple Ball

  Ypatinga kaina 23,95 € Kaina 39,95 €
 7. Juodas burnos kaištis EasyToys Ball Gag with PVC Ball

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 28,95 €
 8. Burnos kaištis EasyToys Ball Gag Small

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 32,95 €
 9. Raudonas burnos kaištis Blaze Breathable Ball Gag

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 20,95 €
 10. Burnos kaištis Blaze O-ring Mouth Gag

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 24,95 €
 11. Burnos kaištis Blaze Luxury Fetish Breathable Ball Gag

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 21,95 €
 12. Burnos kaištis Blaze Diamond Ball Gag

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 24,95 €
 13. Burnos kaištis Blaze Breathable Ball Gag

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 23,95 €
 14. Raudonas burnos kaištis EasyToys Ball Gag with PVC Ball

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 25,95 €
 15. Burnos kaištis EasyToys Pecker Gag Penis Shaped

  Ypatinga kaina 22,95 € Kaina 32,95 €
per puslapį