Strap-on

Norite nustebinti savo antrąją pusę? Domina rolių žaidimai? O galbūt slapta trokštate dominuoti? Kad ir kokia priežastis bebūtų, strap-on dildo, pikantiškas sekso žaisliukas, kuris paįvairins porų gyvenimą. Norite išmėginti strap-on seksą? Tuomet šiame Cupid.lt kataloge rasite sau tinkamiausią strap-on dildo variantą.

Strap-on dildo tipai

Priklausomai nuo to, kas dėvės – moteris ar vyras – strap-on dildo, šie sekso žaislai ir skiriasi. Taigi kaip žinoti, kuris strap-on dildo jums tinkamiausias? Pateikiame populiariausius strap-on dildo tipus, kad išsirinkti būtų paprasčiau:

 • Strap-on mova. Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje rasite strap-on movų, kurios skirtos ne tik suteikti varpai apimties, bet ir dvigubam malonumui. Strap-on movos ypatingos tuo, kad prie jų yra pritvirtintas ir dildo, tad savo antrajai pusei galėsite suteikti visapusišką užpildymą.
 • Tuščiaviduris strap-on dildo. Dauguma tuščiavidurių strap-on dildo yra skirti mūvėti vyrams, mat jie maunasi ant penio ir tvirtinasi specialiais strap-on diržais. Tačiau, jei tuščiaviduris strap-on dildo yra pagamintas iš kietesnės medžiagos, jį gali mūvėti ir moteris.
 • Pilnaviduris strap-on dildo. Pilnaviduriai strap-on dildo skirti mūvėti moterims. Jie tvirtinami specialiais strap-on diržais. Šie dildo dažniausiai turi siurbtuką ant pagrindo, tad jais galima mėgautis solo žaidimų metu, pritvirtinus jį prie bet kokio lygaus paviršiaus.

Dizainas ir funkcijos

Į ką dar reikėtų atkreipti dėmesį norint išsirinkti geriausiai jūsų lūkesčius atitinkantį strap-on dildo? Pateikiame dar keletą gairių:

Dizainas. Strap-on dildo yra įvairiausių dizainų: galite rinktis klasikinius – tiesaus ir glotnaus korpuso, tikroviškus – su realistiškomis sėklidėmis arba be jų, išraiškinga galvute ir stimuliuojančiomis venomis, puošiančiomis visą dildo korpusą, išskirtinius – banguotu paviršiumi, lenktu galiuku G ar P taškų stimuliacijai.

Ar reikia vibracijų? Kai kurie strap-on dildo gali suteikti ir vibracijų malonumą. Jei jums norisi kur kas daugiau nei įskverbimo, tuomet strap-on dildo su vibracijomis tikrai patiks. Cupid.lt asortimente yra strap-on dildo, kurie vibruoja įstatomos kulkos pagalba arba valdomų pulteliu. Vibruojanti kulka puiki tuo, kad ją galėsite panaudoti ir įžanginiams žaidimams, na, o valdymas pulteliu suteikia visišką komfortą ir patogumą.

Dydis ir medžiagos. Strap-on dildo apimčių pasirinkimas yra itin įvairus – nuo mažesnių ir siauresnių iki aptakesnių ir ilgesnių. Viskas priklauso tik nuo individualių poreikių. Strap-on dildo gaminami iš PVC ir TPE gumų, silikono ir ABS plastiko. Visos medžiagos yra saugios kūnui, tereikia prisiminti, jog su iš silikono pagamintu dildo nerekomenduojama naudoti silikono pagrindo lubrikantų.

Skaityti daugiau
Mažiau

13 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Strap-on dildo Dream Toys Fant-Ass-Tic

  39,95 €
 2. Penio mova Love Toy Pleasure X-Tender

  22,95 €
 3. Strap-on dildo Blaze Harness with Dildo

  Ypatinga kaina 22,95 € Kaina 31,95 €
 4. Strap-on dildo Realstuff Strap On Real Dildo

  Ypatinga kaina 32,95 € Kaina 47,95 €
 5. Vibruojantis strap-on dildo Blaze Vibrating Hollow Strap On

  Ypatinga kaina 35,95 € Kaina 56,95 €
 6. Strap-on rinkinys EasyToys Smooth

  29,95 €
 7. Strap-on rinkinys EasyToys Bended

  29,95 €
 8. Kūno spalvos Strap-on dildo Realstuff RealStuff Strap On Real Dildo

  Ypatinga kaina 40,95 € Kaina 59,95 €
per puslapį