Stimuliuojančios

Stimuliuojančios penio movos skirtos dovanoti jaudinančius, itin stiprius potyrius. Padengtos taškeliais, iškiliais ruoželiais ar švelniais spygliukais, uždaros ar atviros – išsirinkite elektroninės parduotuvės Cupid.lt asortimente jums tinkamiausią ir mėgaukitės naujais, iš malonumo kūną drebinančiais pojūčiais.

Atviru galu ar uždara penio mova?

Įprastai penio movų pagrindinė paskirtis suteikti apimties ir ilgio, tačiau stimuliuojančių penio movų pagrindinė funkcija – stimuliuoti nelygia savo tekstūra, todėl apimtis ir ilgis čia nėra toks aktualus. Taigi kuo skiriasi atviru galu ir uždara penio movos?

Stimuliuojanti penio mova atviru galu. Tokia mova yra atvira abiejuose galuose, jos paskirtis įsiskverbimų metu iškilia tekstūra stimuliuoti antrąją pusę. Vienas iš didžiausių jos privalumų yra tas, kad ji „neatima“ malonumo ir ją dėvinčiajam, nes varpos galas lieka atviras, todėl intensyviai jaučiamas kiekvienas įsiskverbimas. Kai kurios penio movos, esančios atviru galu, atlieka ir penio žiedo funkciją – sustiprina erekciją ir padeda ilgiau jai išsilaikyti.

Uždara stimuliuojanti penio mova. Tai mova, kuri turi uždarą galiuką ir peniui gali pridėti tiek papildomo ilgio, tiek apimties. Negana to, tokia mova yra padengta iškiliais taškeliais, gumbeliais, įvairias ruoželiais ir minkštais spygliukais, kurie įsiskverbimų metu stimuliuoja antrąją pusę. Mūvėdami tokią penio movą savo antrajai pusei suteikiate ir papildomo ilgio, ir apimties, ir jaudinančios stimuliacijos.

Stimuliuojančių penio movų dizainai

Stimuliuojančių penio movų pasirinkimas Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje yra itin platus. Galite rinktis uždaras penio movas, kurios itin realistiškai imituoja penį, yra kūno spalvos arba skaidrios. Taip pat galite išmėginti atviras penio movas, kurios padengtos vertikaliais, įstrižais ruoželiais, jaudinančiais spygliukais, šereliais ir taškeliais. Galite rinktis rinkinius, kuriuose yra įvairiausių tekstūrų stimuliuojančių penio movų, tad kiekvieną kartą savo antrajai pusei sukelsite vis kitokius jaudinančius potyrius.

Priežiūra

Stimuliuojančias penio movas prižiūrėti nesunku:

 • Higiena. Kaip ir kiekvieną sekso žaislą, taip ir penio movas prieš kiekvieną naudojimą ir po jo reikėtų nuplauti muilinu vandeniu ir leisti gerai išdžiūti. Galite naudoti ir specialius sekso žaislams skirtus valiklius.
 • Lubrikantas. Kad antrajai pusei įskverbimai būtų kuo malonesni ir nekeltų diskomforto, nepamirškite naudoti lubrikanto. Būtinai atkreipkite dėmesį į medžiagą, iš kurios pagaminta jūsų penio mova. Jei tai silikonas, tuomet naudokite tik vandens pagrindo lubrikantą, antraip galite pažeisti movos paviršių, jei tai TPE guma, tuomet galite naudoti tiek vandens, tiek silikono pagrindo lubrikantus.
 • Atsiminkite. Nors uždaros penio movos gali atrodyti kaip prezervatyvai, tačiau šios funkcijos jos neatlieka. Tad norint apsisaugoti, reikėtų naudoti prezervatyvą.
Skaityti daugiau
Mažiau

9 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Penio mova Stay Hard Cock Sleeve 04

  Ypatinga kaina 5,95 € Kaina 9,45 €
 2. Penio mova Stay Hard Cock Sleeve 05

  Ypatinga kaina 5,95 € Kaina 8,95 €
 3. Penio mova Stay Hard Cock Sleeve 06

  Ypatinga kaina 5,95 € Kaina 10,95 €
 4. Penio mova Stay Hard Cock Sleeve 03

  Ypatinga kaina 5,95 € Kaina 8,45 €
 5. Penio mova Performance 10 Inch Plus

  Ypatinga kaina 46,95 € Kaina 64,95 €
 6. Penio mova Performance Studded Sleeve Ring

  Ypatinga kaina 8,45 € Kaina 13,95 €
 7. Penio movų rinkinys Stay Hard Cock Sleeve Kit

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 20,95 €
 8. Penio mova Stay Hard Cock Sleeve 02

  Ypatinga kaina 5,95 € Kaina 9,45 €
 9. Penio movų rinkinys Menzstuff Extender Pack

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 17,95 €
per puslapį