Pėdkelnės

Truputėlis intrigos miegamajame dar niekuomet nepakenkė. O kas gi gali labiau intriguoti nei erotinės pėdkelnės? Pabrėžtos kojos, talija ir išryškinti klubai – visa tai sufleruoja apie moterišką seksualumą. O jei dar užsidėsite aukštakulnius – tai gali tapti pribloškiančiu duetu. Cupid.lt asortimente rasite platų erotinių pėdkelnių pasirinkimą, kuris pakerės jus intriguojančiu dizainu ir pikantiškomis detalėmis.

Kuo gi išskirtinės erotinės pėdkelnės?

Gali atrodyti, jog savo spintoje pakanka turėti keletą paprastų pėdkelnių, tačiau jei norite išskirtinių pojūčių, be erotinių pėdkelnių neapsieisite. Tad kuo gi šios pėdkelnės išskirtinės?

 • Atvira intymioji zona. Ši ypatybė yra būtina, kaip ir tobulam patiekalui reikalingas specialusis prieskonis.
 • Dauguma erotinių pėdkelnių imituoja prisegamas kojines ir kojinių diržą. Tad jos suteiks galimybę įsivertinti, ar tokio stiliaus erotiniai drabužėliai jums tiktų ir patiktų.
 • Ypatingai seksualūs raštai ir kitos detalės. Įvairios raštų pynės, stambesnio ir plonesnio tinklelių deriniai, geometrinės figūros, siauros juostelės, gaubiančios klubus ir užpakaliuką, šlaunis puošiantys raukinukai ir nėriniai – visa tai gali išvaryti iš proto.

Cupid.lt yra tam, kad lengvai ir be vargo atrastumėte sau tinkančias erotines pėdkelnes, kurios ne tik intriguos, bet ir provokuos jūsų mylimąjį imtis ryžtingesnių veiksmų. Viskas, ką jums reikia padaryti, išsirinkti prekę, o mes užtikrinsime, kad ji jus pasiektų laiku.

Skaityti daugiau
Mažiau

6 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Pėdkelnės Besired Tula

  Ypatinga kaina 6,95 € Kaina 14,95 €
 2. Pėdkelnės Besired Sulita

  Ypatinga kaina 6,95 € Kaina 14,95 €
 3. Pėdkelnės Le Desir Cut Out

  14,95 €
 4. Pėdkelnės Obsessive S307

  Nuo 23,95 € Kaina 37,95 €
 5. Pėdkelnės Obsessive S500

  22,95 €
 6. Pėdkelnės Obsessive S207

  Nuo 24,95 €
per puslapį