Aksesuarai

Aksesuarai skirti užbaigti įvaizdį, suteikti tam tikro prieskonio jūsų stiliui, o seksualūs aksesuarai – ne išimtis. Seksualūs aksesuarai jūsų vakarui pridės žavesio, tai lyg prisirpusi vyšnia ant grietinėle apipilto pyragaičio, kuris viliote vilioja jo krimstelėti. Cupid.lt seksualių aksesuarų pasiūla labai plati. Čia rasite kuo papuošti visą kūną, o kartais aistrai įžiebti pakaks vos vieno siauro dirželio...

Pasirinkite, kurią kūno vietą norite pabrėžti

Aksesuarai gali labai efektingai atkreipti dėmesį ir pabrėžti kūno vietas, kurias norėtumėte akcentuoti. Cupid.lt kataloge esančius seksualius aksesuarus galima suskirstyti į kelias kategorijas:

 • Kūno diržai, grandinėlės. Šie aksesuarai skirti papuošti įvairias kūno vietas, pavyzdžiui, pilvuką, nugarą ar šlaunis. Įdomu tai, kad šiuos papuošalus galite dėvėti ir po viršutiniais rūbais, o kai kuriais atvejais ir ant drabužių viršaus – taip visą vakarą nebyliai provokuosite savo partnerį, kuris nekantriai lauks vakarėlio pabaigos.
 • Tarp aksesuarų esantys antrankiai labiau skirti švelniems žaidimams. Dažniausiai jie pagaminti iš švelnios ir minkštos medžiagos, puošti nėriniais, kaspinėliais ir surišami raišteliais, todėl puikiai tiks norintiems pasitikrinti, ar jiems priimtini BDSM žaidimai. Odą imituojantys antrankiai atrodys tarsi stilingos apyrankės, bet ir suteiks pikantiško prieskonio.
 • Botagėliai. Puošnūs, nedideli plunksnų ar švelnių kutų botagėliai labiau skirti kutenimui ir erzinimui. Priderinti prie naktinio įvaizdžio, jie suteiks išskirtinių spalvų jūsų vakarui.
 • Spenelių dangteliai. Tai labai pikantiška detalė, kurios paskirtis pridengti spenelius, tačiau iš tiesų, jie tik dar labiau atkreips dėmesį į jūsų krūtis. Spenelių dangteliai puikiai dera prie pasirinkto atvirų liemenėlių, korsetų, bodžių ir pan.
 • Dėvėdama lankelį su gyvūno ausytėmis ar puoštą gundančiais nėriniais, savo įvaizdžiui neabejotinai suteiksite žaismingos kibirkšties.
 • Riešinės ir pirštinaitės. Trumpos, dengiančios plaštakas, iki alkūnių ar virš jų– šis aksesuaras tai elegancijos, grakštumo, išskirtinio skonio ir stiliaus atributas.
 • Akių kaukės. Kas gali būti paslaptingiau ir seksualiau už akių kaukes? Vienos jus ar jūsų partnerį panardins į intriguojančią tamsą, kitos pridengs jūsų akis ir gundys antrąją pusę kaitinančiu žvilgsniu.
 • Keliaraiščiai. Dauguma mano, kad keliaraiščiai – nuotakų aksesuarai. Tačiau tai nėra tiesa. Keliaraištis, priderintas prie seksualaus apatinio trikotažo, atliks savo darbą ir padės atkreipti dėmesį į dailias kojas. Kartais pakanka vos vieno raištelio, kad vakaras baigtųsi laimingai.

Kad ir ką bepasirinktumėte, aksesuarus galite derinti tarpusavyje vis sukurdama naują, gundantį įvaizdį. Puoškite kūną ir leiskite juo gėrėtis savo antrajai pusei, o Cupid.lt beliks pasirūpinti greitu ir konfidencialiu pristatymu.

Skaityti daugiau
Mažiau

13 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Spenelių lipdukai CalExotics Boundless

  Ypatinga kaina 5,95 € Kaina 6,95 €
 2. Aksesuaras Obsessive A762

  Nuo 27,95 € Kaina 36,95 €
 3. Atvira liemenėlė Obsessive A765

  Ypatinga kaina 20,95 € Kaina 29,95 €
 4. Akių kaukė Obsessive Satinia

  Ypatinga kaina 8,95 € Kaina 11,95 €
 5. Akių kaukė Obsessive Roseberry

  Ypatinga kaina 9,95 € Kaina 11,95 €
 6. Riešinės Obsessive Luiza

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 12,95 €
 7. Riešinės Obsessive Darkie

  Ypatinga kaina 9,95 € Kaina 11,95 €
 8. Kojinių diržas Obsessive A741

  Nuo 32,95 € Kaina 46,95 €
 9. Akių kaukė Obsessive A700

  9,95 €
 10. Antrankių ir lankelio komplektas Obsessive Tigerlla

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 35,95 €
 11. Keliaraištis Obsessive A760

  Nuo 3,95 € Kaina 9,95 €
 12. Antkaklio ir antrankių rinkinys Obsessive Hunteria

  Ypatinga kaina 20,95 € Kaina 35,95 €
 13. Spenelių dangteliai Obsessive Tassel

  Ypatinga kaina 9,95 € Kaina 11,95 €
per puslapį