Analiniai lubrikantai

Ne paslaptis, kad analiniam seksui reikalingas ypatingas pasiruošimas dėl vienos paprastos priežasties – analinėje angoje nesusidaro natūrali drėgmė, todėl ja reikia pasirūpinti papildomai. Kitu atveju, jeigu papildomų priemonių nesiimama, analiniai meilės žaidimai gali būti nemalonūs, kelti diskomfortą ir toli gražu nesuteikti jokio malonumo. Tokių pasekmių išvengti padeda analinis lubrikantas. Dėl specialios konsistencijos jis – puikus analinių žaidimų pagalbininkas. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite didelį analinių lubrikantų asortimentą.

Analinių lubrikantų tipai

Kiekvieno žmogaus kūno anatomija yra skirtinga, todėl skiriasi ir geriausiai jam tinkančios intymios priemonės. Dėl šios priežasties savo asortimente turime skirtingų tipų lubrikantų. Pas mus rasite vandens, silikono pagrindo, šildančius ir šaldančius analinius lubrikantus. Vandens pagrindo analiniai lubrikantai yra puikūs kompanionai, jeigu norite į intymius žaidimus įtraukti iš silikono pagamintus analinius sekso žaisliukus.

Silikono pagrindo lubrikantai pasižymi itin tiršta tekstūra – jie suteikia ilgą slydimo efektą, nesusigeria į kūną, tačiau yra kiek sunkiau nuplaunami nei vandens pagrindo. Šiuos lubrikantus galite naudoti su visais sekso žaislais, išskyrus silikoninius – taip prailginsite jų tarnavimo laiką, ilgiau išlaikysite kokybiškus. Jeigu norite pajusti papildomus pojūčius, jums tai padaryti padės šildantis analinis lubrikantas.

Kaip ir maloniai šildantis efektas, taip pat jums gali patikti ir šaldantis lubrikantas. Šis suteiks vėsinantį efektą, o jis padės efektyviau atsipalaiduoti ir patirti didesnį malonumą. Verta paminėti, jog visi analiniam seksui sukurti lubrikantai yra bespalviai, bekvapiai, tiršti, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir galimi naudoti su sekso žaislais – šie išskirtinumai užtikrina analinių potyrių komfortą, saugumą.

Visi analiniai lubrikantai gali būti naudojami tiek kartų, kiek reikia drėgmei palaikyti. Nebijokite jo naudoti pakartotinai neribotai.

Skirtingos talpos – skirtingiems poreikiams

Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite didelį skirtingų talpų pasirinkimą. Galite rinktis iš:

 • 50 ml,
 • 150 ml,
 • 500 ml,
 • 1 l.

Tiems, kurie dar neturi savo mėgstamiausio analinio lubrikanto, siūlome įsigyti 50 arba 150 ml talpos buteliukus – tai yra optimalus kiekis, kuris suteiks galimybę išmėginti skirtingas lubrikanto rūšis, eksperimentuoti. Kai jau žinote, koks analinis lubrikantas jums tinka geriausiai ir dar norite sutaupyti pinigų, rekomenduojame rinktis ekonomiško dydžio pakuotes: 500 ml arba 1 l. Jų užteks ilgam, todėl jums nereikės dažnai pirkti, visada turėsite patikimą rezervą.

Daugelis analinių lubrikantų mūsų asortimente turi patogius dozatorius, todėl juos itin lengva naudoti – vienas ar du paspaudimai, ir jau esate pasiruošę analiniams žaidimams. Norime pabrėžti, kad visi analiniai lubrikantai mūsų asortimente yra talpinami diskretiškuose, dailiuose, neutraliuose buteliukuose, tad jeigu net jį laikysite ant miegamojo staliuko šalia lovos, jis neatkreips dėmesio ir atrodys kaip įprasta higienos priemonė.

Kodėl lubrikantas reikalingas analiniam seksui?

Šiandien visuomenėje gajus mitas, kad analinis seksas – tai itin skausminga stimuliacija. Tiesa tokia: jeigu jaudinimas atliekamas tinkamai, jis skausmo nesukelia. Tūkstančiai nervų galūnėlių šioje kūno dalyje skausmu tiesiog praneša, kad su ja elgiamasi netinkamai. Deja, tačiau analinė anga net ir labiausiai seksualiai susijaudinus nesudrėksta, čia nėra natūralios lubrikacijos, o intensyvi trintis gali sukelti daugybę gleivinės įtrūkimų, kurie vėliau gali virsti infekcijos židiniu.

Analinis lubrikantas –intymios kosmetikos priemonė, būtina siekiant išvengti skausmo, diskomforto, galimų įtrukimų ir didesnių bėdų. Priemonė pasirūpina, kad analinėje angoje būtų sukurta drėgmė, o tai leidžia patirti patogų, malonų slydimo jausmą. Lubrikantą naudokite į žaidimus pasitelkdami tiek pirštus, tiek ir įvairius analinius sekso žaisliukus.

Itin svarbi higiena – analinis dušas

Kuomet jau pasirūpinote lubrikantu ir išsirinkote jums labiausiai patinkantį, nepamirškite įsigyti ir dar vienos priemonės – analinio dušo. Šis didelės talpos intymus aksesuaras su plonu, ilgu antgaliu leidžia patogiai išvalyti analinę angą ir taip padeda pasiruošti maloniems žaidimams.

Analiniai lubrikantai taip pat gali būti naudojami šiam antgaliui sutepti, jog jis įslystų patogiai, be jokių nemalonių pojūčių. Jeigu iš pradžių pasirūpinote higiena, vėliau – gausia ir tiršta drėgme, galite būti tikri, jog jūsų laukia tik maloni ir jaudinanti patirtis.

Analinis lubrikantas – tai raktas į sėkmingą, nuotykių kupiną analinio sekso patirtį. Niekas nėra baisu, jeigu esate viskam tinkamai pasiruošę! Iškilus bet kokiems klausimams, maloniai kviečiame su mumis susisiekti elektroninėje parduotuvėje nurodytais kontaktais – mielai patarsime.

Skaityti daugiau
Mažiau

15 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Atpalaiduojantis analinis vandens pagrindo lubrikantas Fist It Anal Relaxer, 500 ml

  Ypatinga kaina 28,95 € Kaina 41,95 €
 2. Analinis vandens pagrindo lubrikantas Fist It Numbing, 500 ml

  Ypatinga kaina 28,95 € Kaina 42,95 €
 3. Vandens pagrindo lubrikantas EasyGlide Anal, 500 ml

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 27,95 €
 4. Atpalaiduojantis analinis lubrikantas EasyGlide Anal Relaxing, 150 ml

  Ypatinga kaina 9,45 € Kaina 15,95 €
 5. Šildantis analinis lubrikantas Stimul8 Anal Warming, 50 ml

  Ypatinga kaina 6,95 € Kaina 12,95 €
 6. Vandens pagrindo lubrikantas EasyGlide Anal, 150 ml

  Ypatinga kaina 6,45 € Kaina 9,95 €
 7. Šaldantis analinis lubrikantas Wicked Jelle Chill, 120 ml

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 27,95 €
 8. Šaldantis analinis lubrikantas Stimul8 Anal Cooling, 50 ml

  Ypatinga kaina 6,95 € Kaina 11,95 €
 9. Silikono pagrindo analinis kremas BUTTR Fisting Cream, 500 ml

  Ypatinga kaina 22,95 € Kaina 37,95 €
per puslapį