Vandens pagrindo

Vandens pagrindo lubrikantai yra pats universaliausias pasirinkimas tiek vyrams, tiek moterims. Šiuos lubrikantus drąsiai galite naudoti su visų tipų sekso žaislais, su prezervatyvais, žaidimų poroje ir solo metu. Elektroninės parduotuvės Cupid.lt kataloge rasite įvairios talpos, su dozatoriais ar be jų, daugybės gamintojų vandens pagrindo lubrikantų pasirinkimą.

Kuo pasižymi vandens pagrindo lubrikantai?

Vandens pagrindo lubrikantai idealiai tinka tiek žaidimams poroje, tiek solo masturbacijai. Dėl lubrikanto erogeninių zonų stimuliacija tampa komfortiška ir nepaprastai maloni. Kuo dar pasižymi vandens pagrindo lubrikantai?

Papildo natūralią drėgmę. Nors stimuliuojant vaginą ji pati savaime sudrėksta, tačiau kai kalbama apie seksą, tai galioja viena auksinė taisyklė – kuo drėgniau, tuo maloniau. Tad lubrikantai rekomenduojami net ir tuomet, kai natūrali lubrikacija yra visiškai pakankama. Juk slidžiau ir šlapiau reiškia tik viena – komfortiškesnius ir malonesnius įsiskverbimus.

„Draugauja“ su visais sekso žaislais. Vandens pagrindo lubrikantus ypatingai vertina sekso žaislų mėgėjai. Su sekso žaislais visuomet rekomenduojama naudoti lubrikantą, kuris palengvins įsiskverbimą arba sušvelnins išorinę stimuliaciją. Tačiau su iš silikono pagamintais sekso žaislais nepatariama naudoti silikono ar aliejaus pagrindo lubrikantų, mat šie gali pažeisti silikono paviršių, dėl ko padidėja rizika, jog sekso žaislas greičiau susidėvės arba jo paviršius įtrūks. Įtrūkimuose gali pradėti kauptis  bakterijos. Tad idealiausia su silikoniniais sekso žaislais naudoti būtent vandens pagrindo lubrikantus.

Tinka ir su lateksiniais prezervatyvais. Nors dauguma prezervatyvų yra lubrikuoti, tačiau dažnai tiek lubrikanto neužtenka, o ir uždedant jį dalis lubrikanto nusivalo, tad sklandžiam įsiskverbimui reikia papildomos lubrikacijos. Su lateksiniais prezervatyvais idealiausiai tinka vandens pagrindo lubrikantai, kurie nepažeidžia net ir ploniausio prezervatyvo paviršiaus.

Neištepa drabužių ir patalynės. Dar viena puiki vandens pagrindo lubrikantų savybė yra ta, jog dažniausiai jie yra bespalviai ir bekvapiai, todėl netepa nei drabužių, nei patalynės. Net jei po visko lieka dėmė, ji lengvai išsiskalbs, nes vandens pagrindo lubrikanto sudėtyje nėra jokių aliejų ar silikonų.

Lengvai nusiplauna. Vandens pagrindo lubrikantas lengvai nusiplauna po šilta vandens srove, net nenaudojant kūno prausiklio. Tad po intensyvių meilės žaidimų pakanka tik palįsti po dušu ar pakišti sekso žaislą po tekančia vandens srove.

Skirtingi pakuočių tipai ir dydžiai

Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje rasite įvairiausių dizainų buteliukų ir pakuočių, atitinkančių individualius poreikius. Pavyzdžiui, galite rinktis pakuotę su dozatoriumi, kur keliais paspaudimais galėsite išspausti reikiamą lubrikanto kiekį. O galbūt jums patogesni įprasti, niekuo neišsiskiriantys buteliukai be dozatoriaus – norimą kiekį lubrikanto išspausite spustelėję buteliuko šonus.

Dar vienas kriterijus, pagal kurį galite išsirinkti vandens pagrindo lubrikantą, yra jo pakuotės talpa. Cupid.lt kataloge rasite šias talpas:

Nuo 10 ml iki 125 ml. Nedidelės talpos lubrikantai idealiausi tuo atveju, kai dar tik renkatės lubrikantą ir nežinote, kuri priemonė jums geriausiai tinka. Be to, mažą pakuotę patogu įsimesti į kelioninį krepšį.

Nuo 150 ml iki 500 ml. Didesnės talpos lubrikantas puikus pasirinkimas tuomet, kai jau esate įsitikinę, kuri priemonė jums geriausia. Didelės pakuotės yra ekonomiškas pasirinkimas, leidžiantis jums sutaupyti.

Skaityti daugiau
Mažiau

75 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Vandens pagrindo lubrikantas Stimul8 Original, 50 ml

  Ypatinga kaina 6,45 € Kaina 11,95 €
 2. Vandens pagrindo lubrikantas Swiss Navy 4 in 1 Wild Passion Fruit, 30 ml

  Ypatinga kaina 7,45 € Kaina 10,95 €
 3. Šaldantis vandens pagrindo lubrikantas Wicked Toy Breeze, 100 ml

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 28,95 €
 4. Vandens pagrindo lubrikantas Stimul8 Salted Caramel, 50 ml

  Ypatinga kaina 6,95 € Kaina 9,95 €
 5. Vandens pagrindo lubrikantas Swiss Navy Desire, 59 ml

  Ypatinga kaina 9,95 € Kaina 15,95 €
 6. Vandens pagrindo lubrikantas Swiss Navy 4 in 1 Straw-Kiwi Pleasures, 30 ml

  Ypatinga kaina 7,45 € Kaina 12,95 €
 7. Aromatizuotas lubrikantų mėginėlių rinkinys Wicked Teasers, 10 vnt.

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 25,95 €
 8. Vandens pagrindo lubrikantas Fist It Waterbased, 500 ml

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 28,95 €
 9. Vandens pagrindo lubrikantas Wicked Aqua Strawberry, 30 ml

  Ypatinga kaina 8,45 € Kaina 13,95 €
 10. Vandens pagrindo lubrikantas Swiss Navy 4 in 1 Chocolate Sensation, 118 ml

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 20,95 €
 11. Šildantis vandens pagrindo lubrikantas Wicked Aqua Heat, 60 ml

  Ypatinga kaina 9,95 € Kaina 21,95 €
 12. Aromatizuotas vandens pagrindo lubrikantas Wicked Aqua Watermelon, 30 ml

  Ypatinga kaina 8,45 € Kaina 14,95 €
 13. Analinis vandens pagrindo lubrikantas Wicked Jelle, 240 ml

  Ypatinga kaina 22,95 € Kaina 34,95 €
 14. Vandens pagrindo lubrikantas Swiss Navy Desire Cherry Blast, 59 ml

  Ypatinga kaina 9,95 € Kaina 17,95 €
 15. Šaldantis analinis lubrikantas Wicked Jelle Chill, 120 ml

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 23,95 €
Puslapis
per puslapį