Vibratoriai kiškučiai

Visame pasaulyje intymiu gyvenimu besimėgaujančios moterys susiduria su skirtingais iššūkiais. Ne paslaptis, kad tik nedidelė dalis jų orgazmą patiria vaginalinio sekso metu. Dauguma aistros viršūnę pasiekia per klitorio stimuliaciją. Vibratorius kiškutis – tai universalus sekso žaisliukas, kuris vienu metu gali stimuliuoti dvi jautriausias dailiosios lyties atstovių vieteles ir taip garantuoti, kad orgazmas bus lengvai pasiekiamas! O šio tipo vibratorių yra visokių – ir visus juos galite rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt.

Vibratorių kiškučių tipai

Išskirtinio dizaino sekso žaisliukas – vibratorius kiškutis – vienu metu stimuliuoja dvi jautriausias erogenines zonas. Įtraukdami šį vibratorių į savo seksualinį gyvenimą, galėsite mėgautis vaginaline ir klitorine stimuliacija vienu metu. O tai labai padidina šansus orgazmui pasiekti! Mūsų asortimente vibratoriai kiškučiai yra šie:

 • klasikiniai,
 • su judančiais rutuliukais,
 • vakuuminiai,
 • trigubi.

Klasikinis vibratorius kiškutis gali būti tiesiu arba lenktu galiuku. Pasirinkusios lenktą galvutę, patirsite ne dvigubą, o trigubą stimuliaciją, kadangi taip pat masažuosite ir G tašką. Išskirtiniai yra vibratoriai su karoliukų eilėmis. Jūsų pasirinktu intensyvumu besisukantys karoliukai papildomai masažuos vaginos sieneles. Verta paminėti, jog kai kurie šio tipo vibratoriai turi ir besisukantį galiuką, kuris maloniai masažuos G tašką.

Vakuuminis vibratorius kiškutis išsiskiria unikalia „Air-Pulse“ technologija, kuri yra klitorio atšakėlėje. Ši dalis sukuria pulsuojantį vakuumą, kuris jaudina klitorį, ir sukuria pojūčius, artimus oraliniam seksui. Taip dar labiau galite sužadinti pojūčius ir greičiau pajusti orgazmą! Trigubi vibratoriai kiškučiai turi atšakėlę klitoriui, korpusą vaginaliniam įsiskverbimui ir didėjančia tvarka išdėliotus karoliukus analiniam malonumui.

Stimuliuojanti tekstūra ir skirtingi dizainai

Kai kurių vibratorių kiškučių ausytės arba paviršius yra padengti stimuliuojančia tekstūra. Pavyzdžiui, galite rinktis vibratorių, kuris turi išraiškingą galvutę ir yra padengtas iškiliais ruoželiais, venų raštu. Dėl šios tekstūros dar maloniau pajusite kiekvieną įsiskverbimą.

Daugelis vibratorių turi skirtingo stiliaus klitorines atšakas. Vienos jų yra kiškučio dizaino, kurio ausytės itin švelniai kutena klitorį. Kitokie dizainai – tai drugelis su rageliais, drambliuko straubliukas, kiškučio ausytės su ūsiukais, lotoso žiedas. Norime suteikti galimybę pasirinkti tokį dizainą, kuris labiausiai jaudintų, būtų maloniausias akims.

Skirtingos medžiagos

Mūsų asortimente esantys vibratoriai kiškučiai yra pagaminti iš: TPE gumos ir silikono. Norime pabrėžti, kad abi šios medžiagos yra visiškai saugios kūnui, todėl malonumu mėgaukitės be rūpesčių! Kalbant apie silikoną, visi sekso žaislai yra gaminami iš itin glotnaus, malonaus liesti medicininio silikono – šis medikų pripažintas kaip visiškai saugi medžiaga dėl tam tikrų jo savybių. Silikonas yra:

 • nekeliantis alerginės reakcijos,
 • lengvai valomas,
 • higieniškas,
 • bekvapis,
 • sudėtyje neturintis minkštiklių (ftalatų),
 • nežalingas gamtai,
 • puikiai prisitaikantis prie kūno temperatūros.

TPE (termoplastinė) guma yra lanksti, stipri ir atspari medžiaga. Dėl jos sekso žaislų paviršiai – minkšti, švelnūs, primenantys tikrą odą. Ši medžiaga taip pat visiškai saugi kūnui, nes yra:

 • bekvapė,
 • neturinti minkštiklių (ftalatų),
 • elastinga ir tolygi,
 • puikiai prisitaikanti prie kūno temperatūros,
 • draugiška gamtai.

Visi vibratoriai kiškučiai, pagaminti iš šių dviejų medžiagų, nekelia grėsmės sveikatai, tad naudokitės intymiais aksesuarais drąsiai ir užtikrintai.

Papildomos ypatybės

Efektyvią stimuliaciją suteikiantys, ergonomiški ir funkcionalūs vibratoriai pasižymi daugeliu kitų ypatybių, kurios dar labiau padidina malonumą. Prie kiekvienos prekės aprašymo galite rasti tokias pagrindines savybes, kaip:

 • vibracijos programų, intensyvumų ir kitų funkcijų skaičių,
 • valdymo ypatybes,
 • tinkamumą pradedantiesiems arba pažengusiems,
 • tylų veikimą,
 • atsparumą vandeniui.

Visi vibratoriai turi skirtingą vibracijos ir kitų programų skaičių: šis varijuoja nuo 10 iki daugiau programų, todėl kiekvienas gali individualiai pasirinkti asmeniniam malonumui reikalingas funkcijas. Taip pat vibratoriai kiškučiai tarpusavyje skiriasi ir valdymo ypatybėmis – vieni jų valdomi vieno ar dviejų mygtukų paspaudimu, kiti mygtukų turi kur kas daugiau.

Ieškote žaislo, kuris pasižymėtų tyliu veikimu? Turime vibratorių su tyliais varikliais. Jie užtikrina diskretiškumą, konfidencialumą, jais galite mėgautis negirdimi. Galiausiai, mūsų asortimente rasite vibratorius kiškučius, kurie yra atsparūs vandeniui. Tai reiškia, kad sekso žaislo teikiamais malonumais galėsite mėgautis duše arba vonioje. Jie tinka tiek solo, tiek poros žaidimų metu.

Patirkite dvigubą, trigubą ar net dar didesnį malonumą su vibratoriais kiškučiais! Ergonomiški, lengvai valdomi sekso žaislai padės pasiekti orgazmą itin greitai. Įsitikinkite tuo patys!

Skaityti daugiau
Mažiau

43 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Vibratorius kiškutis ToyJoy Funky Rabbit

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 23,95 €
 2. Vibratorius kiškutis ToyJoy Funky Lover

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 23,95 €
 3. Šylantis vibratorius kiškutis Svakom Angel

  Ypatinga kaina 69,95 € Kaina 76,95 €
 4. Vibratorius kiškutis Pretty Love Bloody Mary

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 19,95 €
 5. Vibratorius kiškutis Leten Faye 2

  Ypatinga kaina 39,95 € Kaina 43,95 €
 6. Vibratorius kiškutis Latetobed Festival Almor

  Ypatinga kaina 29,95 € Kaina 39,95 €
 7. Įkraunamas vibratorius kiškutis Latetobed Goodies Candy

  Ypatinga kaina 26,95 € Kaina 29,95 €
 8. Vibratorius kiškutis Intoyou Martinella Sexualite

  Ypatinga kaina 44,95 € Kaina 58,95 €
 9. Vibratorius kiškutis - stimuliatorius Intoyou Unihorn Royal Space

  Ypatinga kaina 44,95 € Kaina 51,95 €
 10. Vibratorius kiškutis EasyToys Mad Rabbit

  Ypatinga kaina 32,95 € Kaina 39,95 €
 11. Šylantis automatinis vibratorius kiškutis CalExotics Jack Rabbit Thrusting Rabbit

  Ypatinga kaina 119,95 € Kaina 134,95 €
 12. Vibratorius kiškutis CalExotics Petite Jack Rabbit

  Ypatinga kaina 34,95 € Kaina 38,95 €
 13. Vibratorius kiškutis EasyToys Stellar

  Ypatinga kaina 44,95 € Kaina 65,95 €
 14. Vibratorius kiškutis EasyToys Thrusting Rabbit

  Ypatinga kaina 32,95 € Kaina 45,95 €
 15. Vibratorius kiškutis ToyJoy Thrilling Thumper

  Ypatinga kaina 32,95 € Kaina 38,95 €
 16. Vibratorius kiškutis Latetobed Festival Engar

  Ypatinga kaina 29,95 € Kaina 39,95 €
 17. Klitorinis stimuliatorius - vibratorius kiškutis Satisfyer Supernova

  Ypatinga kaina 59,95 € Kaina 64,95 €
 18. Vibratorius kiškutis Climaximum Lyanna

  Ypatinga kaina 69,95 € Kaina 82,95 €
Puslapis
per puslapį