Prezervatyvai

Prezervatyvai yra viena iš efektyviausių kontracepcijos priemonių, padedanti apsisaugoti nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių infekcijų. Tai ypatingai puiki apsisaugojimo priemonė neplanuoto sekso metu, nes jai nereikia papildomo pasiruošimo. Be to, prezervatyvai tinka bene visoms sekso rūšims: oraliniam, vaginaliniam ir analiniam seksui.

Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt galite rasti savo poreikius atitinkančius prezervatyvus: stimuliuojančius, labai plonus, įvairių skonių ir kvapų, papildomai lubrikuotus, ejakuliaciją nutolinančius, didesnei varpai tinkamus ir t.t.

Kodėl prezervatyvai yra viena geriausių kontracepcijos priemonių?

Uždėtas ant varpos prezervatyvas sukuria barjerą, kad sperma nepatektų į moters makštį. Tačiau kokie gi dar prezervatyvų privalumai ir kodėl tai yra viena populiariausių kontracepcijos priemonių?

Prieinamumas. Prezervatyvų patogiai ir greitai galite įsigyti beveik visur: tiek vaistinėse, degalinėse, prekybos centruose, didesnėse ir mažesnėse maisto prekių parduotuvėse, tiek internetu.

Kaina. Prezervatyvų kaina yra gana nedidelė. Ji priklauso nuo prezervatyvų gamintojo, prezervatyvų kiekio pakuotėje, papildomų funkcijų ir pan. Pavyzdžiui, elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt galite įsigyti kompaktiškų, kelionėms tinkamų pakuočių, kuriose yra vos 3 prezervatyvai, kainuojančių iki 3 eurų. Taip pat galite pasirinkti ir itin ekonomiškas, 144 vnt., pakuotes, kurios kainuoja iki 25 eurų.

Nereikia išankstinio pasiruošimo. Prezervatyvas puikiai tinka neplanuotam seksui, nes jis dedamas prieš pat lytinius santykius, kitaip nei kontraceptinės tabletės, kurias reikia gerti reguliariai.

Ar prezervatyvai patikima kontraceptinė priemonė?

Prezervatyvų patikimumas labai priklauso nuo to, ar juos tinkamai naudojate. Tinkamai naudojamų prezervatyvų veiksmingumas apsisaugant nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų yra maždaug 98 proc. Žemiau pateikiame keletą gairių, kaip tinkamai naudoti šias apsisaugojimo priemones.

 • Kiekvieną kartą sekso metu naudokite naują prezervatyvą. Niekada prezervatyvo nenaudokite pakartotinai – tai vienkartinė apsisaugojimo priemonė.
 • Prieš užsidedant prezervatyvą įsitikinkite, kad jis yra geros būklės – neįplyšęs ar kitaip nepažeistas.
 • Tikrinkite prezervatyvų galiojimo laiką. Visuomet prieš užsidėdami prezervatyvą patikrinkite jo galiojimo laiką. Nenaudokite prezervatyvų su pasibaigusiu galiojimu, nes jis gali sekso metu įtrūkti ar įplyšti.
 • Tinkamai laikykite. Nelaikykite prezervatyvų piniginėje ar vidinėje kišenėje, nes nuo šilumos ir trinties prezervatyvų savybės gali pakisti. Geriau juos laikykite išorinėje švarko kišenėje ar kitoje vėsioje, sausoje vietoje.
 • Tinkamai atidarykite prezervatyvų pakuotę. Neatidarinėkite prezervatyvo pakuotės dantimis ar naudojant žirkles – galite pažeisti viduje esantį prezervatyvą.
 • Tinkamai užsidėkite. Prezervatyvą dėkite ant varpos erekcijos metu. Jei prezervatyvas neturi rezervuaro spermai, tuomet nedidelį galiuką palikite, kad ejakuliacijos metu būtų kur išsilieti spermai.
 • Vienas prezervatyvas vieno sekso metu. Niekuomet nedėkite dviejų prezervatyvų vienu metu. Nors gali atrodyti, kad tai bus dviguba apsauga, tačiau tai netiesa. Susidariusi trintis gali pažeisti prezervatyvų paviršių.
 • Keiskite prezervatyvą kas 30 minučių. Jei mėgaujatės ilgomis sekso sesijomis, tuomet rekomenduojama prezervatyvą keisti kas 30 minučių.
 • Tinkamai nusiimkite. Prezervatyvą nusiimkite prieš varpai suminkštėjant, antraip sperma gali išsilieti makštyje. Nusiimant prezervatyvą saugokite, kad sperma nepatektų ant partnerės lytinių organų. Nuėmus užriškite prezervatyvo galą, suvyniokite jį į servetėlę ar popierinį rankšluostį ir išmeskite į šiukšliadėžę. Jokiu būdu nenuleiskite į tualetą.
 • Su latekso prezervatyvais nenaudokite aliejaus pagrindo lubrikantų. Aliejaus pagrindo lubrikantai gali pažeisti lateksą. Su lateksiniais prezervatyvais geriausia ir saugiausia naudoti vandens pagrindo lubrikantus.

Prezervatyvai elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt

Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt galite įsigyti įvairaus dydžio pakuočių prezervatyvų. Asortimente rasite kiekvieno lūkesčius ir poreikius pateisinančių prezervatyvų tipų:

 • Papildomai lubrikuoti. Nors beveik visi prezervatyvai yra lubrikuoti, tačiau papildoma drėgmė suteiks dar daugiau komforto.
 • Galite rinktis stimuliuojančius prezervatyvus, padengtus iškiliais taškeliais ir ruoželiais arba suteikiančius šildantį ar šaldantį efektus.
 • Ejakuliaciją nutolinantys. Šie prezervatyvai iš vidaus yra sutepti specialiu, ejakuliaciją nutolinančiu, geliu.
 • Įvairių skonių ir aromatų. Šie prezervatyvai ypatingai patiks tiems, kas mėgaujasi oraliniais malonumais.
 • Įvairių storių. Galite rinktis prezervatyvus su storesne ar plonesne sienele. Storesnė sienelė suteiks papildomą apsaugą, o plonesnė – leis mėgautis glaudesniais įsiskverbimais.
 • Įvairių dydžių. Išsirinkite savo apimtims geriausiai tinkančius prezervatyvus. Prezervatyvas neturėtų nei labai spausti, nei smukčioti. Nors daugeliui tinka įprasto dydžio prezervatyvai, tačiau kai kuriems gali prireikti šiek tiek siauresnių arba atvirkščiai – platesnių ir ilgesnių prezervatyvų.

Ką dar reikėtų žinoti apie prezervatyvus?

Yra dar keletas dalykų, ką reikėtų įvertinti prieš perkant prezervatyvus:

Medžiagos. Dažniausiai prezervatyvai yra gaminami iš latekso, poliuretano ar poliizopreno. Būtent poliuretano ar poliizopreno prezervatyvai tiks tiems, kas yra alergiški lateksui.

Prezervatyvai dedami ne tik ant penio. Jie gali būti dedami ir ant sekso žaislų. Tai ypatingai aktualu, jei vienu sekso žaislu dalinatės su savo partneriu arba jei vieno seanso metu tą patį sekso žaislą norite naudoti vaginaliniu ir analiniu būdu.

Moteriški prezervatyvai. Yra prezervatyvų, skirtų dėvėti moterims. Tai alternatyva įprastiems, ant penio mūvimiems prezervatyvams. Moteriški prezervatyvai taip pat sukuria barjerą spermai ir kitiems skysčiams ir apsaugo nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų.

Skaityti daugiau
Mažiau

58 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Aromatizuotų prezervatyvų rinkinys Pasante Adore, 12 vnt.

  Ypatinga kaina 3,95 € Kaina 5,95 €
 2. Prezervatyvų rinkinys Mister Size Medium, 3 vnt.

  Ypatinga kaina 4,95 € Kaina 5,95 €
 3. Ejakuliaciją nutolinantys prezervatyvai EXS Condoms Delay Endurance, 12 vnt.

  Ypatinga kaina 10,95 € Kaina 11,95 €
 4. Stimuliuojantys prezervatyvai EXS Condoms Ribbed & Dotted, 3 vnt.

  Ypatinga kaina 1,95 € Kaina 2,95 €
 5. Ploni prezervatyvai EXS Condoms Nano Thin, 3 vnt.

  Ypatinga kaina 1,95 € Kaina 2,95 €
 6. Siauresni prezervatyvai Pasante Trim, 12 vnt.

  Ypatinga kaina 4,95 € Kaina 5,95 €
 7. Prezervatyvai Pasante Regular, 144 vnt.

  Ypatinga kaina 31,95 € Kaina 42,95 €
 8. Prezervatyvai Pasante Regular, 12 vnt.

  Ypatinga kaina 4,95 € Kaina 5,95 €
 9. Plonesni prezervatyvai Pasante Feel, 12 vnt.

  Ypatinga kaina 4,95 € Kaina 5,95 €
 10. Prezervatyvų rinkinys Pasante Climax, 12 vnt.

  Ypatinga kaina 4,95 € Kaina 5,95 €
 11. Ejakuliaciją nutolinantys prezervatyvai Pasante Delay, 12 vnt.

  Ypatinga kaina 4,95 € Kaina 5,95 €
 12. Tamsoje šviečiantys prezervatyvai Pasante Glow, 12 vnt.

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 14,95 €
 13. Stimuliuojantys prezervatyvai Pasante Ribbed Passion, 12 vnt.

  Ypatinga kaina 5,95 € Kaina 6,95 €
 14. Prezervatyvų rinkinys Mister Size Slim, 3 vnt.

  Ypatinga kaina 4,95 € Kaina 5,95 €
 15. Prezervatyvai Mister Size 60, 3 vnt.

  Ypatinga kaina 4,95 € Kaina 5,95 €
Puslapis
per puslapį