Dėvimi

Dėvimi vibratoriai – tai dažniausiai nedideli, telpantys kelnaitėse vibratoriai, kurie skirti intriguojantiems žaidimams. Dauguma šių sekso žaislų yra nepastebimi po drabužiais, jie veikia tyliai ir yra valdomi nuotoliniu pulteliu, tad aštresnių pojūčių mėgėjams juos patiks dėvėti net ir viešumoje. Cupid.lt asortimente rasite įvairių tipų ir dizainų dėvimus vibratorius, kurie papildys ir nenusileis net ir pikantiškiausių sekso žaislų kolekcijai.

Dėvimų vibratorių tipai

Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite du skirtingus dėvimų vibratorių tipus. Vieni vibratoriai dėvimi kelnaitėse ir stimuliuoja išorines erogenines zonas, tokias kaip klitoris, lytinės lūpos ir tarpvietė, kiti vibratoriai įskverbiami į vaginą ar analinę angą. Abiem dėvimų vibratorių tipams būdingas nuotolinis valdymas, kuris gali būti valdomas arba pulteliu, arba išmaniuoju telefonu.

  • Išoriniai dėvimi vibratoriai. Šie vibratoriai idealiai priglunda prie klitorio, lytinių lūpų ir tarpvietės. Jie puikiai tilps bet kokiose jūsų turimose kelnaitėse. Dažniausiai klitorinė vibratoriaus dalis yra padengta iškiliomis linijomis, įvairiais taškeliais ir pan. tam, kad stimuliacija būtų dar stipresnė.
  • Įskverbiami dėvimi vibratoriai. Įskverbiami dėvimi vibratoriai gali būti kelių tipų: į vaginą arba analinę angą įskverbiami arba įskverbiami ir į vaginą, ir į analinę angą. Abu šie tipai dažniausiai stimuliuoja ir klitorį, todėl tai tikrai galingi ir jaudinantys sekso žaislai.

Dėvimų vibratorių panaudojimo galimybės

Kuo gi ypatingi dėvimi vibratoriai ir kam jie skirti? Dėvimas vibratorius puikus sekso žaislas tiek žaidimams be antrosios pusės, tiek ir poroje. Pirmuoju atveju šis sekso žaislas puikus tuo, kad malonumą valdysite pulteliu ar išmaniuoju telefonu – patogiai įsitaisius tiesiog galėsite mėgautis vibracijomis, o jūsų rankos bus užimtos tik pultelio ar telefono valdymu.

Kur kas įdomesnis scenarijus gali laukti dėvimą vibratorių naudojant kartu su antrąja puse. Perdavus pultelį ar telefoną partneriui į rankas, jis taps atsakingas už jus užvaldančias vibracijų bangas. Visiškas kontrolės netekimas ir atsidavimas partnerio malonei gali padėti dar labiau atsipalaiduoti ir sustiprinti juntamą malonumą. Kitas, kur kas pikantiškesnis dėvimo vibratoriaus panaudojimas poroje – naudoti jį viešumoje. Įsivaizduokite, kad išeinate romantiškai pavakarieniauti, kuomet vienas iš jūsų dėvi vibratorių, kitas turi pultelį, kuriuo sekso žaislą valdo. Vien tai, kad esate viešoje vietoje gali jaudinti ir kaitinti kraują, o dėvimi vibratoriai būtent tam ir skirti.

Vibracijos ir kiti privalumai

Dauguma dėvimų vibratorių turi didelį vibracijų pasirinkimą tam, kad atitiktų kiekvieno individualius poreikius. Vibracijos valdomos pulteliu visiškai nesudėtingai – vienas mygtukas įjungia ir išjungia vibracijas, kitas keičia jų ritmą ir intensyvumą. Išmaniuoju telefonu valdomi dėvimi vibratoriai gali pasiūlyti beveik beribį skaičių vibracijų kombinacijų. Malonumą galite valdyti tiesiog braukdami pirštu telefono ekrane ar įjungdami savo mėgstamą muziką – dėvimas vibratorius ims vibruoti jūsų trokštamu ritmu.

Kuo gi dar pasižymi dėvimi vibratoriai?

Galingi motorai. Dauguma dėvimų vibratorių turi kelis galingus motorus. Vienas įtaisytas įskverbiamojoje dalyje, kitas klitorinėje. Taip vibratorius efektyviai stimuliuoja jautriausias erogenines zonas.

Tyliai veikia. Nors dėvimų vibratorių motorai yra galingi, tačiau dažniausiai jie veikia tyliai tam, kad užtikrintų diskretiškumą, jei tokį žaisliuką naudotumėte viešoje vietoje.

Įkraunami. Dauguma dėvimų vibratorių yra įkraunami, todėl jums nebereikės rūpintis elementais. Nuostabu ir tai, kad Cupid.lt asortimente rasite ir tokių dėvimų vibratorių, kurių pulteliai taip pat įkraunami.

Saugios ir lengvai prižiūrimos medžiagos

Cupid.lt elektroninės parduotuvės asortimente rasite iš medicininio silikono pagamintus dėvimus vibratorius. Medicininis silikonas pasižymi aukšta kokybe, higieniškumu ir saugumu. Negana to, iš silikono pagamintus sekso žaislus itin lengva prižiūrėti – vandeniui atsparius tereikia nuplauti vandeniu, o purslams atsparius – kruopščiai nuvalyti drėgna šluoste.

Su iš silikono pagamintais sekso žaislais rekomenduojama naudoti tik vandens pagrindo lubrikantus. Silikoniniai ar aliejaus pagrindo lubrikantai gali pažeisti silikono paviršių, todėl sekso žaislas gali tapti nesaugus.

Skaityti daugiau
Mažiau

4 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
  1. Dėvimas vibratorius Dream Toys Remote Panty G

    Ypatinga kaina 45,95 € Kaina 68,95 €
  2. Dėvimas vibratorius Dream Toys Remote Lay-On Vibe

    Ypatinga kaina 44,95 € Kaina 51,95 €
per puslapį