Didinančios

Ilgesnis, didesnis – tokią galią jums suteiks didinančios penio movos. Juk kartais trūksta tiek nedaug... tik vos kelių centimetrų, tad kodėl gi nepasinaudojus priemone, kuri suteiks pasakišką malonumą jūsų antrajai pusei? Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą švelnių, minkštų ir nepaprastai tikroviško dizaino didinančių movų.

Kaip „veikia“ didinančios penio movos?

Didinančių penių movų principas labai paprastas – penio mova, uždėta ant varpos suteikia jai apimties, ilgio arba ir apimties, ir ilgio. Dažniausiai penio movos turi žiedą, kuris uždėtas ant sėklidžių atlieka kelias funkcijas: užtikrina, kad penio mova išliktų savo vietoje, kad ir kaip intensyviai jūs judėtumėte, ir nutolina ejakuliaciją. Taigi nušaunate du zuikius vienu šūviu.

Kad didinanti penio mova pateisintų jūsų ir jūsų antrosios pusės lūkesčius atkreipkite dėmesį į šiuos parametrus:

 • Vidinį penio movos ilgį ir skersmenį – labai svarbu, kad jūs su penio mova jaustumėtės komfortiškai, ji neturi spausti, bet neturi būti ir per didelė, kitaip praras savo standumą.
 • Kiek penio mova suteikia papildomo ilgio ir apimties. Dažniausiai vienos movos daugiau suteikia ilgio, kitos apimties, bet yra ir tokių, kurios išpildo abu šiuos parametrus. Cupid.lt asortimente rasite didinančių penio movų, kurios jūsų peniui pridės iki 8 cm ilgio ir net iki 5 cm skersmens.

Ką dar reikėtų žinoti prieš renkantis didinančią penio movą?

Nors malonumui didelį vaidmenį teikia ilgis, apimtis ir galia, tačiau yra dar keletas gairių, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis penio movą.

Dizainas. Dauguma didinančių penio movų yra itin realistiško dizaino. Galite rinktis iš įvairių kūno spalvos penio movų, kurios turi išraiškingą galvutę, iškilius venų raštus – tai įvertins kuo realistiškesnių pojūčių mėgėjai. Cupid.lt parduotuvėje rasite ir skaidrių didinančių penio movų – taip jūsų antroji pusė vizualiai matys jūsų varpą, bet įskverbimo metu jaus visišką užpildymą.

Medžiaga. Dauguma Cupid.lt asortimente esančių didinančių penio movų yra pagamintos iš TPE gumos ir silikono. Šios medžiagos pasižymi elastingumu ir minkštumu, liesdamosi prie kūno jos greitai sušyla, todėl tai suteikia dar didesnį komfortą ir malonumą. Negana to, jas paprasta prižiūrėti – tereikia prieš kiekvieną naudojimą ir po jo kruopščiai nuplauti šiltu vandeniu ir muilu ir leisti movai gerai išdžiūti.

Norite didesnio malonumo ir jūs? Tai ne problema, nes Cupid.lt asortimente yra ir tokių didinančių penių movų, kurios suteikia didesnį malonumą ne tik antrajai pusei, bet ir movą dėvinčiajam. Tokios movos vidus yra padengtas nelygia, iškilia tekstūra ir atlieka dvejopą paskirtį: tvirčiau prilaiko movą ir įskverbimų metu papildomai jus stimuliuoja.

Ar reikalingas lubrikantas? Kaip ir su daugeliu sekso žaislų, taip ir su penio movomis lubrikantas rekomenduojamas. Jis padeda užtikrinti malonų slydimą ir visišką komfortą įskverbimų metu. Primename, kad silikono pagrindo lubrikantų negalima naudoti kartu su sekso žaislais, pagamintais iš silikono. Tokiems sekso žaislams idealiai tinka vandens pagrindo lubrikantai.

Skaityti daugiau
Mažiau

15 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Penio mova Realstuff Super Strech with Ball Strap

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 25,95 €
 2. Penio mova Performance Cock Sheath Penis Extender Nr. 10

  Ypatinga kaina 27,95 € Kaina 40,95 €
 3. Penio mova Performance Cock Sheath Penis Extender Nr. 11,5

  Ypatinga kaina 29,95 € Kaina 46,95 €
 4. Penio mova Performance Cock Sheath Penis Extender Nr. 9

  Ypatinga kaina 25,95 € Kaina 41,95 €
 5. Penio mova Performance 1.5 Inch Cock Xtender

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 32,95 €
 6. Penio mova Performance 10 Inch Plus

  Ypatinga kaina 46,95 € Kaina 69,95 €
 7. Ruda penio mova Performance 1.5 Inch Cock Xtender

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 19,95 €
 8. Ruda penio mova Performance Cock Xtender

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 30,95 €
 9. Penio mova Performance 3 Inch Cock Xtender

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 20,95 €
 10. Penio mova Performance Cock Xtender

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 31,95 €
 11. Ruda penio mova Performance 3 Inch Cock Xtender

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 24,95 €
per puslapį