Pažengusioms

Kaip ir bet kurioms treniruotėms, taip ir vidinių dubens raumenų treniruotėms su laiku reikia didinti krūvį ir „svorius“. Jūsų patogumui šiame Cupid.lt kataloge sudėjome visus vaginalinius kamuoliukus, skirtus pažengusioms.

Ką svarbu žinoti apie vaginalinius kamuoliukus pažengusioms?

Yra keletas svarbių rodiklių pažengusioms vaginalinių kamuoliukų naudotojoms – tai mažesnio skersmens ir didesnio svorio vaginaliniai kamuoliukai. Kad sunkus mažo skersmens kamuoliukas lengvai neišslystų, jums reikės gerokai pasistengti ir treniruoti vidinius dubens dugno raumenis. Tad kokie gi tie vaginaliniai kamuoliukai, skirti pažengusiosioms?

Svoris. Pažengusioms skirtame Cupid.lt kataloge rasite vaginalinius kamuoliukus, kurių svoris siekia net virš 200 g, tad norint juos išlaikyti, jums teks nemenkai paplušėti.

Dydis. Pažengusioms skirtų vaginalinių kamuoliukų skersmuo gali siekti vos 1,9 cm, tad tokį mažylį bus nelengva išlaikyti savyje.

Ar verta rinktis rinkinius? Dauguma rinkinių sukomplektuoti taip, kad tiktų treniruotėms nuo pradedančiosios iki pažengusios. Jei esate jau nebe naujokė, bet tobulėti dar yra kur, tuomet vaginalinių kamuoliukų rinkinį tikrai verta turėti, nes jis padės palaipsniui ir saugiai pasiekti norimų rezultatų.

Kitos pažengusioms skirtų vaginalinių kamuoliukų savybės

Renkantis vaginalinius kamuoliukus yra dar keletas svarbių dalykų, į ką reikėtų atkreipti dėmesį – tai jų forma, spalva, medžiagos ir pan. Gali iškilti ir tokių klausimų, kaip: reikalingas dėklas ar ne, kam skirti magnetiniai vaginaliniai kamuoliukai arba kamuoliukai su svareliais ir pan. Žemiau pateikiame trumpus paaiškinimus, kad išsirinkti būtų paprasta.

 • Pažengusioms skirti vaginaliniai kamuoliukai savo forma gali visiškai nesiskirti nuo pradedančiosioms skirtų – jie gali būti: apvalūs, lašo formos, dvigubi, sujungti virvele.
 • Cupid.lt asortimente rasite nuo pastelinių iki itin ryškių atspalvių vaginalinių kamuoliukų. Galėsite pasirinkti ir tokius, kurie nuo jūsų kūno skleidžiamos temperatūros keičia spalvą!
 • Su dėklu ar be jo. Jeigu pradedančiosioms rekomenduojami vaginaliniai kamuoliukai su dėklu, tai pažengusiosioms siūlome išmėginti kamuoliukus be dėklo – jūs tikrai žinote, kad jie niekur neįstrigs ir nepasimes, o panorėjusios, lengvai juos išimsite.
 • Magnetiniai. Įgudusios moterys šiuos kamuoliukus savo viduje gali pasukti ir stumdyti vien vidinių dubens raumenų pagalba. Tai puikus įrankis treniruotei.
 • Su svareliais. Kai kuriuose vaginaliniuose kamuoliukuose yra svareliai, kurie suteikia ne tik papildomo svorio, bet jums judant, jie sukelia vibracijas, kas gali atnešti netikėtą malonumą jums.
 • Medžiagos. Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje rasite pažengusioms skirtus vaginalinius kamuoliukus, pagamintus iš silikono, ABS plastiko, metalo ir stiklo. Visos šios medžiagos yra itin saugios, nesukelia alergijų, jų priežiūra labai paprasta. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad silikoniniai kamuoliukai, kontaktuodami su jūsų oda, greitai sušyla, todėl jie nesukelia jokio diskomforto. Metaliniai ir stikliniai vaginaliniai kamuoliukai idealiai tinka žaidimams su temperatūrų pokyčiais – juos galima atšaldyti šaldytuve ar pašildyti karštame vandenyje ir taip mėgautis skirtinga stimuliacija.

Primename, jog kaip ir kiekvieną sekso žaislą, taip ir vaginalinius kamuoliukus prieš ir po kiekvieno naudojimo reikia nuplauti vandeniu ir muilu. Taip pat maloniems potyriams nepamirškite naudoti lubrikanto.

Skaityti daugiau
Mažiau

15 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Vaginaliniai kamuoliukai Fifty Shades of Grey Inner Goddess Mini

  Ypatinga kaina 20,95 € Kaina 31,95 €
 2. Juodi vaginaliniai kamuoliukai EasyToys Canon Balls

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 23,95 €
 3. Vaginalinių kamuoliukų rinkinys Dream Toys Pleasure Balls Kegel Exercise

  Ypatinga kaina 27,95 € Kaina 36,95 €
 4. Juodi vaginaliniai kamuoliukai EasyToys Jiggle Mouse

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 23,95 €
 5. Vaginaliniai kamuoliukai EasyToys Gold Ben Wa Balls

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 24,95 €
 6. Rožiniai vaginaliniai kamuoliukai EasyToys Canon Balls

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 26,95 €
 7. Purpuriniai vaginaliniai kamuoliukai See You In Bloom 36 mm

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 20,95 €
 8. Vaginaliniai kamuoliukai EasyToys Magnetic Ben Wa Balls

  Ypatinga kaina 22,95 € Kaina 37,95 €
 9. Purpuriniai vaginaliniai kamuoliukai EasyToys Jiggle Mouse

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 23,95 €
 10. Purpuriniai vaginaliniai kamuoliukai EasyToys Canon Balls

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 27,95 €
 11. Rožiniai vaginaliniai kamuoliukai See You In Bloom 36 mm

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 26,95 €
 12. Purpuriniai vaginaliniai kamuoliukai B Yours Bonne Beads

  Ypatinga kaina 7,95 € Kaina 11,95 €
per puslapį