Seksualūs kostiumai

Žaismingi, tačiau ir beprotiškai gundantys, drąsūs ir leidžiantys bent kelioms minutėms pasimėgauti savo (ar jo) svajonių profesija – tai erotiniai kostiumai. Žaidimas vaidmenimis yra jūsų amžinas fetišas, o gal šią gundymo gudrybę atradote tik visai neseniai? Kaip bebūtų, Cupid.lt rasite kostiumą, priversiantį pamiršti visas nuobodžios tikrovės peripetijas. Išsilaisvinkite ir pademonstruokite kitą, tik išrinktųjų vertą savo vaidmenį!

Į ką pavirsite šiąnakt?

Šiame mūsų el. parduotuvės kataloge rasite seksualių kostiumų, leidžiančių įsijausti į skirtingas roles. Priklausomai nuo to, kas labiausiai traukia jus ar partnerį ir nuo to, ką jau esate išbandžiusios, ypatingam vakarui gali puikiai tikti:

Itin seksuali gyvūnų imitacija

Seksualūs kostiumai, primenantys švelniakailius, kiek padykusius gyvūnus – puikus pasirinkimas, jei pasiilgote žaismingų vilionių arba dar tik pradėjote pažintį su žaidimu vaidmenimis. Nuo klasikinio zuikutės iki gracingo gepardės kostiumo: akimirksniu galite atskleisti trauką švelniems, gundantiems, tačiau ir atsargumo reikalaujantiems žaidimams.

Tokių kostiumų akcentai – švelnūs dirbtinio kailio aksesuarai. Plaukų lankelis su žavingomis ausytėmis, krūtinės liniją pabrėžiantis kailiukas ir prisegama uodega – tai, iš ko lengvai atpažinsite personažą.

Profesinė uniforma – tokia, kokios tikrai nepamatysite realybėje

Erotiniai kostiumai leidžia persikūnyti į įvairiausias profesijas. O profesinėms uniformoms atsispirti negali didelė dalis vyrų! Galite drąsiai rinktis klasikinius variantus. Pavirskite namų šeimininke, gracingai besilenkiančia link netyčia numestos šluostės arba medicinos sesele, turinčia atidžiai įvertinti skirtingų paciento kūno vietų būklę. Žingsnis toliau – rūpestinga gydytoja arba stiuardesė, privalanti visais būdais užtikrinti keleivio komfortą ir pasitenkinimą.

Tokie seksualūs kostiumai bematant pakerės partnerį, tačiau tuo pačiu leis pamiršti senus įpročius ir pačiai, atrandant vis naujas amplua detales.  Juk įsijausti į kitokią profesiją dviese – neabejotinai jaudinanti patirtis!

Kostiumėliai, atspindintys jaunatviškus gyvenimo etapus

Pirmakursė, universiteto duris vos ką tik pravėrusi, nuo griežtų tėvų pagaliau nutolusi studentė? O gal aikštinga, išdykusi, ne pirmus metus kartoti kurso pasilikusi mokinukė, taip ir laukianti dar vienos nuobaudos už praleistą pamoką? Nesvarbu, kaip mokytis sekėsi jums: šiuos stereotipus atpažinti ir atvaizduoti tikrai nesunku.

Visi šie moteriški erotiniai kostiumai gali būti vilkimi vieni. Visgi dar geresnis efektas bus, jei rolėmis pasidalinsite su partneriu: jis gali pavirsti ir į sąmokslininką bendrakursį, ir į papildomoms privačioms paskaitoms pasiruošusį dėstytoją. Tiesiog pamirškite viską, kas būdinga kasdienybei!

Seksualūs kostiumai: ką žinoti renkantis?

Beieškant geriausio gundančio kostiumėlio, svarbu atsižvelgti ne tik į patį personažą, individualų jo patrauklumą. Žemiau – keli ypatumai, padėsiantys įvertinti Cupid.lt asortimentą ir atsirinkti iš jo tai, kas geriausiai tik jums.

 • Komplektacija. Mūsų el. parduotuvėje rasite kostiumėlius, prie kurių reikės priderinti nebent avalynę ar makiažą. Šie erotiniai kostiumai sudaryti iš 3 ar daugiau dalių: korseto, bodžio arba liemenėlės, kelnaičių ar sijonėlio, ilgų kojinių ir aksesuarų (plaukų lankelių, uodegėlių). Visos aprangos detalės komfortiškos, gerai apgalvotos. Pavyzdžiui, korsetai suveržiami raišteliais, tad puikiai prisiderina prie individualių kūno formų; liemenėlės turi krūtis formuojančius ir prilaikančius lankelius.

 • Spalvos, variacijos. Kataloge rasite kelias to paties kostiumo variacijas. Seksualūs kostiumai gali skirtis tiesiog spalva arba modeliu – pavyzdžiui, vienas gali būti atviresnis, labiau intriguojantis arba sudarytas iš daugiau dalių. Taigi, galite rinktis individualiai labiau viliojantį ar patrauklesnės spalvos.

 • Modelis. Atidžiai pasirinkti erotiniai kostiumai gali padėti atskleisti labiausiai gundančias figūros zonas. Pagyrų sulaukia ilgos, lieknos kojos, o gal didžiuojatės putlia krūtine ir plokščiu pilvuku? Partneris negali atitraukti akių ir rankų nuo sėdmenų? Atitinkamai rinkitės iškirptę, apatinių kelnaičių ar sijonėlio modelį, ilgį. Taip ir išrinktojo žvilgsnį prikaustysite prie savęs, ir pati labiau pasitikėsite savimi.

 • Dydis. Be jokios abejonės, tai – be galo svarbus kriterijus. Tam, kad būtų paprasčiau, vadovaukitės prie kiekvieno kostiumo aprašymo pateikta dydžių lentele. Negudraukite – mažesnis dydis gali padaryti meškos paslaugą, tad jausitės nepatogiai ir jaudinsitės dėl ne vietoje veržiančių siūlių.

Cupid.lt pristatomi seksualūs kostiumai – komfortiški, malonūs liesti ir lengvai, paprastai prižiūrimi. Jais galėsite puoštis ne kartą, vis papildydama vaidmenį naujomis intriguojančiomis detalėmis. Jau išsirinkote? Dabar viskas, ko reikia – nusimesti senąjį, kasdienį vaidmenį ir išleisti laisvėn paslaptingąją tapatybę!

Skaityti daugiau
Mažiau

19 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Kostiumas Obsessive Frilles

  Nuo 75,95 €
 2. Kostiumas Obsessive Neo Goldes

  Nuo 55,95 €
 3. Kostiumas Obsessive Vampines

  Nuo 49,95 €
 4. Raudonas keturių dalių komplektas Obsessive Kissmas

  Nuo 30,95 €
 5. Kostiumas Penthouse Teaser

  Nuo 12,95 €
 6. Mėlynas kostiumas Obsessive Kissmas

  Nuo 37,95 € Kaina 53,95 €
 7. Raudonas kostiumas Obsessive Kissmas

  Nuo 45,95 € Kaina 71,95 €
 8. Penkių dalių kostiumas Obsessive Medica

  Nuo 44,95 € Kaina 62,95 €
 9. Kostiumas Obsessive Secretary

  Nuo 61,95 € Kaina 96,95 €
 10. Kostiumas Obsessive Evilia

  Nuo 39,95 € Kaina 58,95 €
 11. Kostiumas Obsessive Bunny

  Nuo 62,95 € Kaina 88,95 €
 12. Kostiumas Obsessive Silveria

  Nuo 66,95 € Kaina 95,95 €
 13. Kostiumas Obsessive Leocatia

  Nuo 39,95 € Kaina 54,95 €
 14. Penkių dalių kostiumas Obsessive Maidme

  Nuo 47,95 € Kaina 78,95 €
 15. Kostiumas Obsessive Servgirl

  Nuo 55,95 € Kaina 87,95 €
 16. Keturių dalių kostiumas Obsessive Bunny

  Nuo 42,95 € Kaina 63,95 €
 17. Keturių dalių kostiumas Obsessive Student

  Nuo 32,95 € Kaina 50,95 €
 18. Kostiumas Obsessive Schooly

  Nuo 49,95 € Kaina 75,95 €
 19. Kostiumas Obsessive Housemaid

  Nuo 68,95 € Kaina 113,95 €
per puslapį