Analiniai kaiščiai

Yra gausybė būdų, kaip patirti malonumą – tai vaginalinis, oralinis seksas, išorinių erogeninių zonų stimuliacija. Ir egzistuoja dar viena, dažnai nepagrįstais mitais apipinta sekso rūšis – tai analinis seksas. Nors tie, kurie jau išbandė šį malonumą, supranta jo vertę, vis dėlto, yra dar daug porų, kurios nedrįsta to išmėginti. Cupid.lt komanda ragina praplėsti savo malonumo ribas ir tai daryti saugiai su analiniais kaiščiais. Tai erotiniai aksesuarai, kurie tiks skirtingus poreikius ir troškimus turintiems įsimylėjėliams.

Skirtingi analinių kaiščių tipai

Mūsų asortimentas sukurtas individualiems poreikiams patenkinti. Dėl šios priežasties galite rinktis iš vibruojančių analinių kaiščių, klasikinių, analinių kaiščių su penio žiedu bei rinkinių. Klasikiniai, iš silikono ar lanksčios PVC gumos pagaminti analiniai kaiščiai puikiai tiks pradedantiesiems analinius žaidimus arba poroms, kurios mėgsta paprastą klasiką. Kaiščiai su peniui skirtu žiedu gali padidinti juntamus pojūčius – švelniai apspaudžiama varpa lemia, kad erekcija bus stipresnė. Žiedas taip pat gali apglėbti penį ir sėklides vienu metu, todėl sekso žaislas nutolins ejakuliaciją. Taigi, su vienu žaisliuku galite patirti daug daugiau nei tik analinę stimuliaciją!

Vibruojantys kaiščiai – tai nuotykių ieškotojams skirti aksesuarai. Analinio sekso metu jusite ne tik užpildantį įsiskverbimą, tačiau ir malonias, jaudinančias pulsacijas, suteiksiančias dar daugiau pojūčių. Jeigu pasirinksite kaištį su vibruojančia kulka, turėsite tris žaislus viename: vibruojantį ir nevibruojantį kaiščius bei kulką, kurią galima naudoti bet kurių erogeninių zonų stimuliacijai. Vibruojantys analiniai kaiščiai taip pat gali būti valdomi pulteliu – perduokite kontrolę į antrosios pusės rankas! Elektroninėje parduotuvėje taip pat yra parduodami ir analinių kaiščių rinkiniai – tai puikus sprendimas, jeigu norite turėti platų pasirinkimą miegamajame.

Prostatos masažui

Cupid.lt analinių kaiščių kategorijoje taip pat rasite ir prostatos masažuoklius. Vyrų prostata vadinama P tašku ir ji dažnai lyginama su moteriškuoju G tašku. Atradę šį tašką, atrasite ir begalę naujų pojūčių! O tai padaryti bus itin lengva ir paprasta šio taško stimuliacijai specialiai skirtu prostatos masažuokliu.

Prostatos masažuokliai pasižymi ergonomiška forma, išraiškingu lenktu galiuku – nuo analinių kaiščių šis skiriasi tuo, jog yra ilgesnis, dažnai – plonesnis ir lenktas. Visos šios savybės užtikrina, kad sekso žaislas pasiekia P tašką ir efektyviai jį stimuliuoja. Daugelis masažuoklių yra vibruojantys, todėl tai padės pajusti maksimalų malonumą.

Pagrindinės analinių kaiščių ir masažuoklių savybės

Labai svarbu, kad analiniai kaiščiai ir masažuokliai būtų saugūs naudoti, todėl jie pasižymi keletu savybių, padedančių tai užtikrinti. Atkreipkite dėmesį, kad analiniam seksui skirti žaisliukai:

 • turi platų pagrindą,
 • pasižymi smailu galiuku,
 • yra pagaminti iš visiškai kūnui saugių medžiagų,
 • yra lengvai prižiūrimi.

Platus, T formos pagrindas užtikrina, kad meilės žaidimų metu kaištis ar masažuoklis neįslys per giliai ir visuomet galėsite jį saugiai ištraukti – tai padės išvengti baimės ir nepatogumo jausmo. Visi kaiščiai taip pat turi smailėjantį galiuką. Jis reikalingas tam, kad intymus aksesuaras komfortabiliai, lengvai ir maloniai įslystų į vidų.

Įsigydami bet kurį analiniam seksui skirtą žaislą, galite būti tikri, kad šis yra pagamintas iš visiškai kūnui saugių medžiagų. Silikonas, PVC guma bei kitos medžiagos nekenkia organizmui, yra higieniškos, lengvai prižiūrimos. Sekso žaislą tereikia nuplauti šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalyti sekso žaislams specialiai skirtu valikliu.

Pasiruošimas žaidimams

Analiniai kaiščiai, prostatos masažuokliai – tai dar ne visas pasiruošimas maloniems ir sklandiems analiniams nuotykiams. Taip pat labai svarbu užtikrinti aukščiausio lygio higieną ir lengvą, malonų slydimą. Įsigijus analinį kaištį ar masažuoklį, rekomenduojama turėti ir analinį dušą. Didelė jo talpa užtikrins, kad būsite maksimaliai pasiruošę švariems ir higieniškiems žaidimams.

O maloniam slydimui naudokite analinius lubrikantus. Nuo kitų (vandens, silikono pagrindo) šie skiriasi tuo, jog yra tirštos tekstūros. Ji itin svarbi, nes analinėje angoje nėra natūralios lubrikacijos – ją būtina sukurti, jeigu norite išvengti didelio diskomforto jausmo.

Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite viską, ko tik gali prireikti analiniams nuotykiams! Nedvejokite ir išsirinkite labiausiai patikusius produktus jau dabar: dideliame asortimente rasite tai, kas geriausiai patenkins asmeninius jūsų troškimus ir padės išpildyti fantazijas. Analiniai kaiščiai, lubrikantai ir kiti sekso žaisliukai – viską rasite pas mus.

Skaityti daugiau
Mažiau

116 prekių

Puslapis
per puslapį
Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Vibruojantis prostatos masažuoklis Spark Ignition PRV-01

  Ypatinga kaina 32,95 € Kaina 44,95 €
 2. Analinis kaištis EasyToys Pink Gold No. 3

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 32,95 €
 3. Įkraunamas analinis kaištis EasyToys Butt Buzzer

  Ypatinga kaina 37,95 € Kaina 50,95 €
 4. XXL analinis kaištis BUTTR Devil Dog

  Ypatinga kaina 31,95 € Kaina 46,95 €
 5. Analinis kaištis EasyToys Clear Metal No. 1

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 27,95 €
 6. Purpurinis analinis kaištis Play with Me Candy Heart Fuck Me

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 28,95 €
 7. Analinis kaištis Jet Large Plug

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 19,95 €
 8. Analinis kaištis EasyToys Fox Tail Silver Plug Nr. 1

  Ypatinga kaina 22,95 € Kaina 37,95 €
 9. Analinis kaištis EasyToys Clear Metal No. 3

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 27,95 €
 10. Mėlynas vibruojantis analinis kaištis B Yours Basic Anal Pleaser

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 24,95 €
 11. Analinis kaištis EasyToys Anal Anchor M

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 26,95 €
 12. Vibruojantis analinis kaištis Spark Throttle AV-01

  Ypatinga kaina 30,95 € Kaina 42,95 €
 13. Prostatos masažuoklis EasyToys Prostate Massager

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 23,95 €
 14. Rožinis vibruojantis analinis kaištis B Yours Basic Vibra Plug

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 21,95 €
 15. Vibruojantis analinis kaištis Noje B5

  Ypatinga kaina 36,95 € Kaina 48,95 €
 16. Analinis kaištis EasyToys Round Butt Plug S

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 20,95 €
 17. Analinis kaištis EasyToys Clear Metal No. 2

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 28,95 €

116 prekių

Puslapis
per puslapį
Nustatyti mažėjančia kryptimi