Vaginaliniai kamuoliukai

Tai intymus aksesuaras moterims, kurio paskirtis – dviguba. Kamuoliukai jaudina, kuomet yra įskverbiami į vaginą, o stipriai laikomi vidiniais dubens raumenimis, jie padeda šiuos stiprinti. Taigi, vaginaliniais kamuoliukais vienu metu suteiksite malonumą savo kūnui ir atliksite vidinių raumenų stiprinimo pratimus. Šie kūnui visiškai saugūs intymūs aksesuarai Cupid.lt asortimente išsiskiria skirtingais tipais, spalvomis, medžiagomis, tad pasirinkti galėsite pagal individualius savo poreikius. Kviečiame su jais susipažinti iš arčiau!

Skirtingi vaginalinių kamuoliukų tipai

Tam, kad išsirinkti būtų lengva ir paprasta, asortimente kamuoliukus suskirstėme į keletą kategorijų. Pas mus vaginaliniai kamuoliukai skirti pradedančiosioms, pažengusioms. Taip pat siūlome rinkinius. Pradedančiosioms skirti kamuoliukai yra didesnio skersmens ir lengvesni. Kuo kamuoliukas didesnis ir lengvesnis – tuo jį lengviau išlaikyti savyje. Taigi, jeigu dar tik pradedate mankštintis, siūlome rinktis būtent šiuos aksesuarus.

Jeigu tai jau ne pirma jūsų treniruotė, rinkitės pažengusioms moterims skirtus kamuoliukus. Tai yra sunkesni (apie 70 g ir daugiau sveriantys) bei mažesni (iki 3 cm skersmens) sekso žaisliukai. Šiuos kamuoliukus kur kas sunkiau išlaikyti savyje, tam reikia daugiau pastangų, todėl raumenys efektyviai mankštinasi. Jeigu norite dar pasunkinti treniruotę, sutepkite kamuoliukus gausiu kiekiu lubrikanto arba rinkitės stiklinius, metalinius. Galite naudoti ir porą kamuoliukų.

Verta paminėti, kad kai kurie kamuoliukai viduje turi svarelius. Šie sukelia jaudinančius pojūčius – kaskart žengdama žingsnį, jusite, kaip kamuoliukai juda jūsų viduje. Taip patirsite dar didesnį malonumą nei su įprastais kamuoliukais. Pradedančiosioms rekomenduojame rinktis aksesuarus, sujungtus tarpusavyje, su virvele ir kilpele, o pažengusioms – atskirus, tarpusavyje nesujungtus.

Kėgelio pratimai

Kas yra toji mankšta ir kaip su ja susiję vaginaliniai kamuoliukai? Tai – Kėgelio pratimai. Juos galima atlikinėti tiesiog sėdint arba stovint, darant kitus darbus. Šie pratimai labai svarbūs, kadangi suteikia didelę naudą moters organizmui. Jie gali:

 • padėti pasirengti nėštumui,
 • atkurti makšties raumenų stiprumą po gimdymo,
 • pagerinti pojūčius sekso metu,
 • padėti esant šlapimo nelaikymo sutrikimams.

Pasirinkusi tinkamo dydžio ir svorio kamuoliukus (pagal savo patirtį), pratimus atliksite itin lengvai. Tereikia atsigulti ant nugaros, praskėsti kojas ir lubrikantu pateptus kamuoliukus lėtai ir švelniai įskverbti į vaginą. Kai jie jau ten, sutraukite vidinius dubens raumenis, o tada atpalaiduokite. Tarp sutraukimų galite daryti keliasdešimties sekundžių pertraukėles, o visą procesą tęskite apie 10 kartų. Kai sustiprėsite, galėsite pratimus atlikti ilgiau, atsistojusi.

Iš ko pagaminti kamuoliukai?

Cupid.lt asortimente esantys vaginaliniai kamuoliukai yra pagaminti iš:

 • silikono,
 • plieno,
 • ABS plastiko.

Visos išvardintos medžiagos yra itin saugios kūnui. Jos higieniškos, lengvai valomos, bekvapės ir ilgaamžės. Tik derėtų atsiminti, kad po kiekvieno panaudojimo iš bet kurios medžiagos pagamintus kamuoliukus reikėtų nuplauti šiltu vandeniu ir muilu arba sekso žaislams skirtu specialiu valikliu. Jeigu kamuoliukas yra dėkle, jį reikėtų išimti ir abi dalis plauti atskirai, kad čia nesikauptų bakterijos.

Kokį lubrikantą naudoti ir kodėl?

Su vaginaliniais kamuoliukais rekomenduojame naudoti lubrikantą – šis padeda kamuoliukui lengviau įslysti, papildo natūralią vaginos drėgmę, todėl padeda išvengti diskomforto jausmo. Vandens pagrindo lubrikantą galite naudoti su visais vaginaliniais kamuoliukais, o iš silikono pagamintų sekso žaislų nerekomenduojama naudoti kartu su iš silikono pagamintais kamuoliukais. Taip išlaikysite savo intymų aksesuarą kokybišką ir be pažeidimų.

Skaityti daugiau
Mažiau

45 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Rožiniai vaginaliniai kamuoliukai EasyToys Wiggle Duo

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 22,95 €
 2. Juodi vaginaliniai kamuoliukai EasyToys Canon Balls

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 23,95 €
 3. Vaginalinių kamuoliukų rinkinys Dream Toys Pleasure Balls Kegel Exercise

  Ypatinga kaina 24,95 € Kaina 38,95 €
 4. Rožiniai vibruojantys vaginaliniai kamuoliukai Dream Toys Beehive

  Ypatinga kaina 40,95 € Kaina 56,95 €
 5. Žali vaginaliniai kamuoliukai See You In Bloom 29 mm

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 25,95 €
 6. Purpuriniai vaginaliniai kamuoliukai EasyToys Canon Balls

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 24,95 €
 7. Purpuriniai vaginaliniai kamuoliukai EasyToys Wiggle Duo

  Ypatinga kaina 10,95 € Kaina 18,95 €
 8. Purpuriniai vaginaliniai kamuoliukai See You In Bloom 36 mm

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 20,95 €
 9. Juodi vaginaliniai kamuoliukai EasyToys Wiggle Duo

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 16,95 €
 10. Vaginaliniai kamuoliukai Fifty Shades of Grey Inner Goddess Mini

  Ypatinga kaina 20,95 € Kaina 35,95 €
 11. Purpuriniai vaginaliniai kamuoliukai B Yours Bonne Beads

  Ypatinga kaina 7,95 € Kaina 11,95 €
 12. Purpuriniai vaginaliniai kamuoliukai Dream Toys Perfect Balls

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 20,95 €
Puslapis
per puslapį