Pompos moterims

Suaktyvėjusi kraujotaką į bet kurią erogeninę zoną – ar tai būtų klitoris, vagina, speneliai – gali gerokai padidinti jaučiamus pojūčius, nes paverčia šias vietas itin jautriomis kiekvienam, net menkiausiam prisilietimui. Būtent šį efektą padeda pasiekti speciali pompa, skirta moterims. Jeigu ieškote būdų, kaip paįvairinti intymųjį gyvenimą ar net išvyti iš miegamojo rutiną, rekomenduojame pamėginti pojūčius paaštrinti su šiuo unikaliu intymiu aksesuaru! Ją galima naudoti solo žaidimų metu arba eksperimentuojant su antrąja puse. Norite sužinoti, kas tai per žaisliukas? Dalinamės pagrindinėmis jo ypatybėmis.

Skirtingi tipai – kiekvienai kūno vietai

Nors tarpusavyje pompos moterims yra pakankamai panašios, tačiau iš tikrųjų visos jos turi skirtingas paskirtis. Priklausomai nuo tipo, pompa galite stimuliuoti vaginą, spenelius, krūtis, klitorį. Taigi, siūlome iš pradžių nuspręsti, kuri kūno vietos stimuliacija jums suteikia daugiausiai malonumo, ir atitinkamai išsirinkti pompos tipą.

Vaginos pompa turi platų, pailgą, iš skaidraus plastiko pagamintą dėklą, kurį priglaudus prie lytinių lūpų, šis visas jas sandariai, patogiai ir idealiai apgaubia. Paspausdami rankenėlę kelis kartus, sukursite vakuumo ir dėl jo į vaginos audinius bei klitorį vienu metu priplūs kraujas – o tai reiškia didesnį jautrumą ir, žinoma, malonumą.

Spenelių pompos yra sudarytos iš dviejų atskirų akrilinių cilindrų, kurie yra itin maži – jų dydis tobulai apgaubia kiekvienos krūties spenelį. Vienu metu pripildydamos vakuumo į abu spenelius šios pompos moterims padarys juos itin jautriais prisilietimams. Jos veikia tokiu pačiu principu kaip ir vaginos pompa.

Galite kraujotaką suaktyvinti ne tik į spenelius, tačiau į visą krūtinę. Krūtų pompa turi du atskirus akrilinius cilindrus, kurie yra tokio dydžio, jog apglėbtų visą krūtį. Idealiai prigludę, jie taip pat sudarys stiprų vakuumą. Čia svarbu atkreipti dėmesį į cilindrų dydį ir jį palyginti su savo krūtinės dydžiu.

Galiausiai, jeigu esate klitorinės stimuliacijos gerbėja, klitorio kraujotaką suaktyvinti galite naudodami klitorio pompą. Nesvarbu, jog klitoris pakankamai jautri erogeninė zoną, tačiau subtiliai veikiantys vakuumas padidins jos jautrumą dar labiau – o tai garantas stipresniems, greitesniems orgazmams!

Skirtingi valdymo būdai

Cupid.lt asortimente esančios pompos išsiskiria ne tik savo tipais, tačiau ir valdymo būdu. Galite rinktis automatinę pompą arba rankinę. Pirmoji patogi tuo, kad vakuumą sukurti galėsite tiesiog mygtuko paspaudimu. Vieną kartą spustelėję mygtuką sukursite vakuumą sandariai pritvirtinto cilindro viduje, o antrą kartą paspaudę – jį saugiai ir lengvai išleisite. Taigi, jums nereikės nieko daryti patiems!

Rankinės pompos moterims turi specialią medicininę pompelę arba patogią rankenėlę. Pompelę reikėtų spausti tiek kartų, kiek prireiks, jog sukurtumėte norimo stiprumo vakuumą cilindro viduje. Toks pat valdymas ir rankenėle – spauskite ją tiek kartų, kiek prireiks norimam efektui pasiekti. Abu šie tipai turi vakuumo išleidimo mygtuką, todėl taip pat saugiai ir greitai išleisite vakuumą.

Iš ko pagamintos pompos?

Cupid.lt asortimente esančios pompos yra pagamintos iš silikono ir ABS plastiko. Abi šios medžiagos yra visiškai saugios jūsų kūnui ir sveikatai, todėl jas galite naudoti be jokio baimės jausmo. ABS plastikas yra itin dažnai sutinkama medžiaga erotinių prekių rinkoje, kadangi ji gali būti lengvai padengiama įvairiais metalais ir polimerais. Todėl pompos moterims ir kiti aksesuarai atrodo stilingai, dailiai, yra funkcionalūs.

Šis plastikas yra bekvapis, neturi minkštiklių (ftalatų), lengvai valomas ir higieniškas. Tai ypatybės, kurios lemia visišką medžiagos saugumą. Medicininis silikonas yra visuotinai pripažintas nekenkiančiu sveikatai ir plačiai naudojamas grožio, chirurginės medicinos ir kitose srityse. Glotnus ir švelnus, jis yra antialergiškas, lengvai valomas, higieniškas, bekvapis, neturi minkštiklių (ftalatų), nežalingas aplinkai ir puikiai prisitaikantis prie kūno temperatūros.

Svarbu paminėti tik tai, jog iš silikono pagaminti erotiniai aksesuarai ir sekso žaislai neturėtų būti naudojami su silikono pagrindo lubrikantu, kadangi šis gali negrįžtamai pažeisti jų paviršių ir jie taps nebetinkami naudoti. Siūlome silikoninius žaislus naudoti su vandens pagrindo lubrikantais.

Cupid.lt pompos moterims gali išpildyti visas jūsų svajones. Pakaks kelių pompos paspaudimų arba mygtuko, ir jau galėsite mėgautis jautresnėmis erogeninėmis zonomis! Paįvairinkite savo intymųjį gyvenimą.

Skaityti daugiau
Mažiau

13 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Krūtų pompa Pumped Breast Pump Set Medium

  Ypatinga kaina 54,95 € Kaina 89,95 €
 2. Vibruojanti pompa moterims Ouch! Vibrating Pussy Pump

  Ypatinga kaina 39,95 € Kaina 42,95 €
 3. Pompa moterims Pipedream High Intensity

  Ypatinga kaina 35,95 € Kaina 41,95 €
 4. Automatinė krūtų pompa Dream Toys Breast Enlargement Pump

  Ypatinga kaina 38,95 € Kaina 53,95 €
 5. Spenelių ir klitorio siurbtukai Temptasia Clit and Nipple Twist Suckers

  Ypatinga kaina 24,95 € Kaina 41,95 €
 6. Spenelių ir klitorio siurbtukai EasyToys Max Suckers Set, 2 vnt.

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 21,95 €
 7. Automatinė krūtų pompa Temptasia Auto Breast Pumping System

  Ypatinga kaina 38,95 € Kaina 51,95 €
 8. Spenelių ir klitorio siurbtukai EasyToys Super Suckers, 2 vnt.

  Ypatinga kaina 20,95 € Kaina 27,95 €
 9. Spenelių ir klitorio siurbtukai EasyToys Clit and Nipple Suckers, 3 vnt.

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 29,95 €
 10. Pompa moterims Temptasia Intense Pussy Pump System

  Ypatinga kaina 36,95 € Kaina 59,95 €
 11. Pompa moterims Pumped Pussy Pump

  49,95 €
 12. Pompa - vibratorius moterims EasyToys Pleasure Pump

  Ypatinga kaina 79,95 € Kaina 109,95 €
per puslapį