Erotiniai apatiniai

Moteriškų apatinių dizaino sritis – kone neišsemiama. Visgi kol vienus traukia beveik visą kūną dengiantys tankūs nėriniai, kiti negali atsispirti juostelėmis, raišteliais, kaspinėliais „įrėmintoms“ intymiausioms vietelėms. Būtent dėl to Cupid.lt erotiškų apatinių drabužių pasiūla – tokia plati. Neabejojame, kad čia rasite tokį komplektą, kuris ves iš proto miegamajame tiek partnerį, tiek jus pačią.

Naujam įvaizdžiui – nuo kelnaičių iki kūno kojinės

Šiame kataloge esanti kolekcija sudaryta iš skirtingų apatinio trikotažo detalių. Visgi visoms joms būdinga viena: provokuojantis, tačiau tuo pačiu ir skoningas, nevulgarus atvirumas. Naują įvaizdį sudaryti gali padėti tokie erotiniai apatiniai:

 • Skirtingų modelių (pažeminto liemens, šortukų, su juostele) kelnaitės.
 • Kelnaičių ir atviros arba uždaros liemenėlės komplektas.
 • Kelnaičių, kojinių diržo ir spenelių dangtelių derinys.
 • Nėriniuotas, šilko švelnumo bodis.
 • Intriguojančio dizaino trumputė suknelė.
 • Atvira, figūros linijas pabrėžianti kūno kojinė.
 • Perregimos, moteriškumą išryškinančios pėdkelnės.
 • Trumpi, elegantiški ir itin seksualūs naktinukai.

Kad ir ką pasirinktumėte, detales lengvai suderinsite ir su kitais miegamojo drabužėliais – peniuarais, chalatais ir panašiai. Šiuo atveju svarbiausia pasirinkti tai, ką norite išmėginti ir kas geriausiai tiktų prie jūsų stiliaus, figūros ypatumų.

Kaip pasirinkti erotinius apatinius pagal figūrą?

Kaip ir kiti drabužiai, erotiniai apatiniai gali padėti pabrėžti labiausiai gundančias jūsų kūno zonas. Tai – ne tik intymiausios vietos. Pavyzdžiui:

 • Jei didžiuojatės ilgomis, lygiomis, stangriomis kojomis, kodėl nepabrėžus jų trumpučiu sijonėliu ar giliai iškirptomis kelnaitėmis, bodžiu?
 • Partneris negali atitraukti akių nuo jūsų dailių sėdmenų? Rinkitės kelnaites su juostele.
 • Atvira liemenėlė arba spenelių dangteliai – tobulas triukas, nukreipiantis žvilgsnį būtent čia.
 • Suknelė, naktinukai ir kūno kojinė padės užmaskuoti pilvuką, pilnesnes rankas (jei rankovės ilgos).
 • Šortukų tipo kelnaitės, bodis ar kūno kojinė gali padėti subtiliai pridengti klubus. Įspūdis dar didesnis, jei pritaikysite akcentą viršutinėje komplekto dalyje.

Viskas, ko reikia – įvertinti savo kūno privalumus ir nuspręsti, su kokiu drabužiu galėsite patogiai atkreipti dėmesį būtent į juos. Visi drabužiai sukurti galvojant apie kraują kaitinančius žaidimus, erotiką, kuriai tiesiog neįmanoma atsispirti, tad ir atsižvelgus į figūrą Cupid.lt pasirinkimas išties platus.

Erotiniai apatiniai – ir elegantiškam gundymui, ir nevaržomai aistrai

Siekiame, kad vienoje vietoje rastumėte viską, ko gali prireikti nepamirštamoms aistros sesijoms. Dėl to šiame kataloge rasite ne tik apatinių drabužių tipų, bet ir dizainų įvairovę.

Jei erotinių apatinių esate išbandžiusios nedaug, ko gero, drąsiau jausitės pasirinkusios subtilesnį variantą: daugiau kūno dengiančią suknelę, naktinukus, bodį, kūno kojinę atvira užpakaline dalimi. Tačiau jausmingiems žaidimams be ribų nepakeičiami drąsūs sprendimai – vien iš raištelių, juostelių sudarytos apatinės kelnaitės, bodžiai, atviros liemenėlės, spenelių dangteliai.

Renkantis svarbu ir spalva, audinys

Tam, kad vilkėdamos erotinius apatinius galėtumėte visiškai pasitikėti savimi, atsipalaiduoti ir skirti dėmesį vien partnerio vilionėms, drabužiai turi būti komfortiški. Dėl to Cupid.lt rasite tik atidžiai, rūpestingai atrinktų gamintojų apatinius. Jie siuvami iš skirtingų audinių:

 

 • nailono,
 • elastano;
 • poliamido.

Šios medžiagos – priežastis, dėl ko erotiniai apatiniai ne tik gundo, bet ir leidžia mėgautis vilionėmis juos dėvinčiai. Tampriai kūną apgaubiantis, tačiau jo neveržiantis, žymių nepaliekantis audinys yra malonus liesti, lengvai prižiūrimas. Net jei pasirinksite drabužėlį, sudarytą vien iš dirželių, neabejokite: su juo ne tik atrodysite, bet ir jausitės puikiai.

Renkantis erotiškus apatinius, derėtų dėmesį atkreipti ir į spalvą. Juk jei pasirinksite tokią, kurią dievina partneris, papildomai parodysite dėmesingumą, nuteiksite, kad visas jūsų įvaizdis sukurtas galvoje turint jo individualius pomėgius. Pasirinkusi savo mėgstamą spalvą, pati jausitės drąsiau, o jei spalva derės prie jūsų odos, rezultatas bus tiesiog stulbinantis!

 • Raudona ir bordo – klasikinės spalvos, bylojančios apie moteriškumą, aistringumą, meilę. Skaisti spalva tinka prie tamsesnės, įdegusios odos, tamsi – prie kiek blyškesnės. Tačiau rinkitės ir atsižvelgdamos į tai, ar labiau tinka šiltos, ar šaltos spalvos.
 • Juoda – tai elegancija, dominavimas, rafinuotumas, valdžia, paslaptingumas. Juodi erotiniai apatiniai tikrai turi rasti vietos kiekvienos moters stalčiuje.
 • Balta simbolizuoja skaistumą, švarą, dieviškumą, saugumą, išmintį. Ji puikiai dera prie visų atspalvių odos.
 • Rožinė – tai meilės, dosnumo, emocingumo spalva. Ji ir kiek ekscentriška, įžūli, tad puikiai tiks, jei norite išsivaduoti iš taisyklių.
 • Kelių spalvų deriniai paprastai imituoja gyvūnų kailio raštą. Tad, pavyzdžiui, jei ilgitės laukinės aistros, išskirtinio moteriškumo, drąsiai puoškitės leopardinio rašto apatinių komplektu.

Tai – vos kelios gairės, kuriomis besivadovaudamos galite lengviau atrasti svajonių apatinius, viliosiančius tiek partnerį, tiek jus pačią. Raudoni ar leopardiniai, subtiliai apgaubiantys kūną ar elegantiškai išraižantys gausybe juostų, nėrinių, dirželių: ką bepasirinktumėte, svarbiausia, kad erotiniai apatiniai atitiktų visus lūkesčius. O kai drabužėliai intriguoja ir net provokuoja atviromis ar tik vos vos pridengtomis intymiausiomis zonomis, belieka pasirūpinti vieta ir laiku.

Skaityti daugiau
Mažiau

207 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Liemenėlės ir kelnaičių komplektas Obsessive Romanesa

  Nuo 42,95 €
 2. Kojinių diržas Obsessive Romanesa

  Nuo 24,95 €
 3. Korsetas Obsessive Romanesa

  Nuo 46,95 €
 4. Pėdkelnės Obsessive S816

  Nuo 29,95 €
 5. Palaidinė Obsessive A761

  21,95 €
 6. Kūno kojinė Obsessive G313

  35,95 €
 7. Kūno kojinė Obsessive G321

  Nuo 34,95 €
 8. Bodis Obsessive B131

  Nuo 28,95 €
 9. Bodis Obsessive B133

  Nuo 25,95 €
 10. Bodis Obsessive B132

  Nuo 29,95 €
 11. Palaidinės ir kelnaičių komplektas Obsessive Inessita

  Nuo 34,95 €
 12. Suknelė Obsessive Yollanda

  Nuo 55,95 €
 13. Suknelė Penthouse Love on Fire

  Nuo 17,95 €
 14. Bodis Obsessive Rediosa

  Nuo 34,95 €
 15. Naktinukai Obsessive Rediosa

  Nuo 37,95 €
 16. Suknelė Le Desir High Neck Dress

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 31,95 €
 17. Atviras liemenėlės ir kelnaičių komplektas Obsessive Deilana

  Nuo 36,95 €
 18. Bodis Obsessive Mixty

  Nuo 32,95 € Kaina 49,95 €
 19. Atviras liemenėlės ir kelnaičių komplektas Obsessive Letica

  Nuo 42,95 € Kaina 63,95 €
 20. Atviras liemenėlės ir kelnaičių komplektas Obsessive Alabastra

  Nuo 36,95 € Kaina 59,95 €