Seksualūs naktinukai

Įsivaizduokite, jog šį vakarą rengiate romantišką pasimatymą savo arba antrajai pusei. Žvakių šviesa, aromatingi patiekalai, saldus vynas. Ar žinote, ko dar trūksta šiam gražiam peizažui? Seksualių, gundančių naktinukų! Jeigu vakarienę ruošiate tiesiog namuose, kodėl nepasinaudojus proga ir nepasipuošus šiai ypatingai progai? Seksualūs naktinukai aptemps kiekvieną kūno linkį, pabrėš visus privalumus ir paliks jį stovėti tarpduryje be žado. Ar šis scenarijus jums skamba patraukliai? Nieko nelaukite ir užsisakykite savo naktinukus jau šiandien!

Įvairios medžiagos ir modeliai

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite išties labai platų seksualių naktinukų asortimentą – stengiamės, jog kiekviena moteris čia rastų labiausiai sau tinkantį ir patinkantį drabužėlį. Galite rinktis naktinukus, pasiūtus iš lengvai krentančio, aptempiančio, nėriniais dekoruoto, satininio arba perregimo audinio. Lengvai krentantis audinys pasižymi lengvumu, plonumu, todėl jis neaptempia figūros, o laisvai plevėsuoja sulig kiekvienu žingsniu. Tokie naktinukai kuria romantišką, nuotaikingą įvaizdį.

Jeigu jums patinka dėvėti figūrą išryškinančius drabužius, tuomet rekomenduojame rinktis aptempiančius naktinukus. Šio tipo seksualūs naktinukai dažnai turi gilias iškirptes priekyje, nugaroje, taip pat pasižymi elastingu audiniu, todėl idealiai priglunda ir išryškina kūno privalumus. Su jais sukursite erotišką, seksualų įvaizdį. Satininiai naktinukai išsiskiria tuo, jog yra pasiūti iš blizgaus, itin švelnaus ir tviskančio audinio. Dėl šios priežasties, jie atrodo elegantiškai, prabangiai, tad puikiai tiks tokį įvaizdį sukurti siekiančioms dailiosios lyties atstovėms.

Perregimi naktinukai yra pasiūti iš labai plono audinio, dažnai tiulio arba tinklelio, todėl jie tik subtiliai pridengia kūną – visas jis išlieka matomas. Tai neabejotinai įkaitins antrosios pusės ar simpatijos kraują, todėl apsirenkite jais, jeigu norite tapti nerūpestinga vilioke. Galiausiai, daugelis naktinukų modelių yra dekoruoti elegantiškais, įvairių raštų plonais nėriniais. Jie dažnai būna krūtinės srityje, naktinukų apačioje, nugaroje. Šis modelis puikiai tinka, jeigu norite pabrėžti krūtinę ir kitas kūno vietas, subtiliai jas pridengti.

Papildomos seksualių naktinukų ypatybės

Seksualūs naktinukai pasižymi ir kitomis unikaliomis ypatybėmis. Prie kiekvieno prekės aprašymo galite rasti specialius simbolius, kurie išskiria produkto ypatumus. Naktinukai gali turėti:

 • reguliuojamą užsegimą,
 • reguliuojamas petnešėles,
 • kaušelius su pakietinimais,
 • lankelius kaušeliuose.

Reguliuojamas užsegimas reiškia, kad galite rinktis iš klasikinio užsegimo trijų pozicijų nugaroje, todėl būkite tikra, kad naktinukai prisitaikys prie individualios jūsų apimties po krūtine. Reguliuojamos petnešėlės leis nustatyti patogiausią šių ilgį, todėl garantuojame, kad jos nekris ir nespaus pečių.

Jeigu norite, kad seksualūs naktinukai pabrėžtų jūsų krūtinę, nesvarbu, kokio ji dydžio, rekomenduojame atkreipti dėmesį, ar jie turi kaušelius su pakietinimais ir lankelius kaušeliuose. Abi šios ypatybės yra skirtos vizualiai padidinti, suapvalinti krūtinę, todėl ji trauks žvilgsnį ir paryškins jos seksualumą.

Verta paminėti ir tai, kad beveik visi šio tipo seksualūs drabužėliai taip pat pasižymi „Did2Fit“ technologija, kuri ir nurodo, kad drabužėlis yra sukurtas su reguliavimo galimybe tam, kad puikiai prisitaikytų prie kūno ir sukurtų nepamirštamą įvaizdį. „Multistretch“ ypatybė kalba apie tai, kad apranga yra pasiūta iš elastingų audinių, kurie yra tamprūs, todėl tobulai pabrėžia figūrą.

Rinkitės pagal savo figūros tipą

Cupid.lt komanda, konsultuodama klientes dėl seksualių apatinių, nuolat primena, kad derėtų atsižvelgti į savo kūno ypatybes ir tipą – taip drabužėlis geriausiai išryškins figūros privalumus. Pavyzdžiui, jeigu turite mažą krūtinę, naktinukai su pakietintais kaušeliais arba lankeliais kaušeliuose turėtų būti jūsų pasirinkimas. Šie akimirksniu vizualiai padidins krūtinę ir padės ją išryškinti.

Kita vertus, jeigu jau turite didelę krūtinę ir norite, kad ji atrodytų dailiai, puoškite ją laisvais, subtiliai dengiančiais nėriniais. Plonas audinys aptemps ir sukurs elegantišką, skoningą įvaizdį. Kriaušės tipo figūroms geriausiai tiks seksualūs naktinukai, kurie apačioje neaptempia šlaunų, o lengvai priglunda prie kojų. Tai padės sukurti proporcingą siluetą ir visą dėmesį nukreipti į viršutinę kūno dalį.

Obuolio tipo moterims siūlome rinktis nuo krūtinės laisvai krentančius naktinukus – taip paslėpsite pilvuką ir visą dėmesį atitrauksite į gundančias savo kojas, pečius. Apversto trikampio tipui siūlome rinktis drabužėlius, turinčius gilią V formos iškirptę. Ši visą dėmesį patrauks į krūtinę, todėl pečiai atrodys proporcingai su apatine kūno dalimi. Na, o smėlio laikrodžio figūroms sakome rinktis aptemptus drabužėlius, kurie dar labiau išryškintų proporcijas.

Jauskitės seksuali, gundanti ir jaudinkite! Naktinukai padidins pasitikėjimą savimi, todėl į nuotykius leistis bus dar smagiau nei bet kada anksčiau.

Skaityti daugiau
Mažiau

78 prekės

Puslapis
per puslapį
Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Naktinukai Obsessive Chiccanta

  Nuo 50,95 € Kaina 77,95 €
 2. Raudoni naktinukai Donna Romina

  Nuo 28,95 €
 3. Naktinukai Obsessive Firella

  Nuo 53,95 € Kaina 72,95 €
 4. Mėlyni naktinukai Donna Kasiya

  Nuo 29,95 €
 5. Naktinukai Obsessive 853-CHE-1

  Nuo 34,95 € Kaina 52,95 €
 6. Raudoni naktinukai Donna Brigitte

  Nuo 31,95 €
 7. Mėlyni naktinukai Donna Eva

  Nuo 27,95 €
 8. Balti naktinukai Donna Hana

  Nuo 30,95 €
 9. Naktinukai Obsessive Joylace

  Nuo 53,95 € Kaina 79,95 €
 10. Mėlyni naktinukai Donna Simone

  Nuo 28,95 €
 11. Juodi naktinukai Donna Kristina

  Nuo 28,95 €
 12. Naktinukai Obsessive Rosalyne

  Nuo 69,95 € Kaina 98,95 €
 13. Naktinukai Obsessive Amallie

  Nuo 69,95 € Kaina 101,95 €
 14. Naktinukai Obsessive Secred

  Nuo 45,95 € Kaina 74,95 €
 15. Raudoni naktinukai Obsessive Heartina

  Nuo 36,95 € Kaina 52,95 €
 16. Balti naktinukai Donna Betty

  Nuo 27,95 €
 17. Naktinukai Obsessive 838-BAB-3

  Nuo 50,95 € Kaina 77,95 €
 18. Mėlyni naktinukai Donna Kasiya II

  Nuo 27,95 €
 19. Naktinukai Obsessive 862-CHE-1

  Nuo 33,95 € Kaina 48,95 €
 20. Mėlyni naktinukai Donna Betty

  Nuo 27,95 €

78 prekės

Puslapis
per puslapį
Nustatyti mažėjančia kryptimi