Naujienos

Pamatykite naujausias prekes pirmieji! Jūsų patogumui visą naujausią elektroninės parduotuvės Cupid.lt asortimentą iš įvairių prekių kategorijų galite pamatyti vienoje vietoje. Kuo tai gali būti naudinga jums? Žemiau pateikiame keletą užuominų.

Pirmieji pamatysite naujausias prekes. Spustelėję vos vieną mygtuką jūs išvysite visas Cupid.lt naujienas: tiek seksualius drabužėlius, tiek sekso žaislus, tiek intymią kosmetiką ir pan. Tai ypač patogu, jei nuolat stebite mūsų asortimentą.

Idėjos intymiam vakarui. Kadangi visos naujausios prekės matomos vienoje vietoje, kartais tai gali pakišti netikėtą mintį ar idėją intymiam vakarui. Lubrikantas su skoniu – galbūt norite oralinių glamonių, ryškiaspalvis apatinis trikotažas – galbūt šiąnakt norėtumėte pasimėgauti seksualiu įvaizdžiu, naujausi sekso žaisliukai jai, jam ar poroms – visa tai gali palydėti į malonią kulminaciją.

Sutaupysite laiko. Vien peržiūrėjimas visų prekių kategorijų kiek gali užimti laiko! O kur dar stebėjimas, ar tai naujausios, ar jau kiek senesnės prekės? Šiame Cupid.lt kataloge rasite naujausias visų kategorijų prekes vienoje vietoje greitai ir patogiai.

Koja kojon žengsite su suaugusiesiems skirtų prekių mada. Cupid.lt stengiasi papildyti savo asortimentą naujausiomis, moderniausių technologijų, populiariausiomis ir pažangiausiomis intymiomis prekėmis. Būkite tikri, kad neatsiliekate nuo madų tiek įsigydami seksualų apatinį trikotažą, tiek inovatyvius sekso žaislus.

Skaityti daugiau
Mažiau

68 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Klitorinis stimuliatorius ToyJoy The Kisser

  Ypatinga kaina 51,95 € Kaina 59,95 €
 2. Dildo ToyJoy The Fist

  Ypatinga kaina 29,95 € Kaina 39,95 €
 3. Atpalaiduojantis analinis purškalas Stimul8 Ease, 30 ml

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 18,95 €
 4. Atplaiduojantis hibridinis lubrikantas Stimul8 Fist Extreme Lube, 500 ml

  Ypatinga kaina 28,95 € Kaina 37,95 €
 5. Klitorinis vibratorius Otouch Yu

  29,95 €
 6. Ejakuliaciją nutolinantis gelis Ruf Taboo Male Delay, 30 ml

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 18,95 €
 7. Erekciją stiprinantis gelis Ruf Taboo Male Booster, 30 ml

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 18,95 €
 8. Klitorinis stimuliatorius Satisfyer Pro 2 Modern Blossom

  Ypatinga kaina 39,95 € Kaina 54,95 €
 9. Klitorinis stimuliatorius Satisfyer Pro 2 Classic Blossom

  Ypatinga kaina 39,95 € Kaina 54,95 €
Puslapis
per puslapį