Silikono pagrindo

Slidesni, ilgiau išliekantys, šilko švelnumo – taip, kalbame apie silikono pagrindo lubrikantus. Lubrikantų paskirtis yra kuo labiau sumažinti trintį įskverbimų ir stimuliacijos metu, todėl šiam tikslui idealiausiai tinka silikono pagrindo lubrikantas. Cupid.lt asortimente rasite platų pakuočių dydžių ir įvairių silikono pagrindo lubrikantų gamintojų pasirinkimą, tad beliks tik nuspręsti, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius ir lūkesčius.

Silikono pagrindo lubrikantų privalumai

Silikono pagrindo lubrikantai, lyginant su vandens pagrindo lubrikantais, pasižymi daug tirštesne konsistencija. Jie idealiai tinka moterims, kurias dėl hormonų disbalanso, sumažėjusio estrogenų kiekio ar vartojamų vaistų vargina sausumas makšties srityje. Be to, silikono pagrindo lubrikantuose nenaudojami konservantai, o jų pH neutralus, kas itin sveika intymiai sveikatai ir higienai. Vis dėlto, kokie gi dar silikono pagrindo lubrikantų privalumai?

Ilgiau išlieka. Silikono pagrindo lubrikanto formulė yra tirštesnė ir klampesnė, jis nesusigeria į odą ir todėl ilgiau išlieka. Būtent dėl šios priežasties silikono pagrindo lubrikanto žaidimų įkarštyje reikia tepti mažiau ir rečiau. Tai vienas didžiausių šio tipo lubrikantų privalumų, nes galite visiškai atsiduoti užvaldžiusiam malonumui.

Nelipnūs. Silikono pagrindo lubrikantai yra nelipnūs, šilkinio švelnumo tekstūros ir nepaprastai slidūs. Tai ypatingai svarbu, jei ketinate mėgautis intymių žaidimų maratonu.

Puikiai tinka žaidimams duše. Silikono pagrindo lubrikantas gali būti nuplautas tik su kūno prausikliu – šilta vandens srove jo nuo savo odos nepašalinsite. Tai idealus pasirinkimas, jei jums patinka intymūs žaidimai duše, vonioje, pirtyje ar baseine. Su silikono pagrindo lubrikantu komfortiški įsiskverbimai įmanomi net vandenyje!

Idealus pasirinkimas analiniams žaidimams. Kadangi analinė anga pati savaime nesudrėksta, tad silikono pagrindo lubrikantas labai tinka analiniams žaidimams. Nesusigeria į odą, ilgiau išliekantis slidumas, tirštesnė konsistencija – visa tai tobulai dera analinei patirčiai.

Ką dar reikėtų žinoti apie silikono pagrindo lubrikantus?

Netinka su silikoniniais sekso žaislais. Vienas didžiausių silikono pagrindo lubrikantų minusų yra tai, kad jis nėra tinkamas naudoti su iš silikono pagamintais sekso žaislais. Toks lubrikantas ilgainiui gali pažeisti silikoninio žaislo paviršių, jame gali atsirasti mikroįtrūkimų ar įplyšimų, o tai sukelia riziką kauptis bakterijoms. Tačiau silikono pagrindo lubrikantai puikiai draugauja su plastikiniais, metaliniais, stikliniais ir kt. sekso žaislais.

Palieka dėmes. Silikono pagrindo lubrikantai patekę a ant patalynės ar jūsų drabužiųsunkiai arba visai neišsiskalbia. Kad to išvengtumėte, paprasčiausia būtų pasitiesti rankšluostį ar specialią paklodę, kuri lengvai nusivalytų.

Su dozatoriumi ar be. Cupid.lt asortimente rasite silikono pagrindo lubrikantų pakuotėse su dozatoriumi ir be jo. Dozatorius leis patogiai išspausti norimą kiekį priemonės, na, o buteliuką be dozatoriaus paprasta naudoti suspaudžiant jo šonus ir paskirstant reikiamą priemonės kiekį ant delno.

Talpa. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite silikono pagrindo lubrikantų, esančių nuo 70 ml iki 1000 ml talpose. Mažesnės talpos pakuotės puikiai tinka kelionėse ir išbandant naują priemonę, na, o didesnė talpa yra kur kas ekonomiškesnis variantas, be to, įsigijus didelės talpos lubrikantą reikės rečiau sukti galvą dėl jo papildymo.

Skaityti daugiau
Mažiau

3 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
  1. Silikono pagrindo lubrikantas EasyGlide Silicone, 150 ml

    Ypatinga kaina 10,95 € Kaina 15,95 €
  2. Silikono pagrindo lubrikantas Waterglide Perfect Glide, 250 ml

    Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 21,95 €
  3. Silikono pagrindo analinis kremas BUTTR Fisting Cream, 500 ml

    Ypatinga kaina 22,95 € Kaina 37,95 €
per puslapį