Kosmetika

Ar analinis seksas galėtų būti dar labiau jaudinanti ir svaiginanti intymi patirtis be jokio diskomforto? Žinoma! O tai užtikrinti gali padėti analinio sekso kosmetika. Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje rasite analinių kremų, gelių su anestetikais, turinčių raminančių ar šaldančių savybių, kad analinis seksas suteiktų tik komfortiškus pojūčius. Tiems, kas nori dar intensyvesnių potyrių, galime pasiūlyti stimuliuojančios kosmetikos. O galbūt jūs tenorite ypatingos estetikos? Tuomet jums patiks analinę angą balinantys kremai.

Apie nuskausminančias priemones analinio sekso metu

Labai svarbu įsidėmėti ir suprasti, kad analinis seksas neturi kelti jokio diskomforto ar skausmo, o pajutus bet kokį nemalonumą, veiksmus reikėtų tuoj pat nutraukti. Jūs turėtumėte jausti viską, kas su jumis daroma tam, kad išvengtumėte sužalojimų. Todėl nerekomenduojama analinio sekso metu naudoti nujautrinančias priemones.

Tinkamai pasiruošus analiniam seksui ir neskubant, o svarbiausia – įsiklausant į savo kūną, analinis seksas nekels jokių nemalonių pojūčių, skausmo ar diskomforto. Labai svarbu atsipalaiduoti, tačiau tai padaryti gali būti sunku ypatingai, jei analiniu seksu ketinate užsiimti pirmą kartą. Todėl Cupid.lt asortimente rasite kosmetines priemones, kurios ne tik suteiks lubrikaciją, bet ir gali sumažinti diskomforto jausmą, nes jose yra natūralių anestetikų. Ši kosmetika nenujautrins visiškai, o tik palengvins kelią analinių malonumų link.

Analinio sekso kosmetikos rūšys

Analiniam seksui skirta intymi kosmetika gali būti tiek įvairiausi kremai, purškalai, geliai ar aliejai. Ką pasirinksite, priklauso tik nuo jūsų individualių poreikių. Taip pat galite rinktis skirtingos talpos pakuotes: 20 ml, 30 ml, 50 ml, 59 ml. Nedidelis, kompaktiškas, niekuo nuo įprastos kosmetikos neišsiskiriantis buteliukas ne tik neatkreips pašalinių dėmesio ant jūsų naktinio stalelio, bet ir bus patogus pasiimant jį į kelionę.

Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje rasite kelių rūšių analinio sekso kosmetiką:

 • Su anestetikais, atpalaiduojanti. Šios kosmetikos sudėtyje yra anestetikų, kurie švelniai veikia ir palengvina įsiskverbimą.
 • Analiniam seksui skirta kosmetika gali stimuliuoti šildomu, vėsinančiu poveikiu ar tiesiog suteikti malonų dilgčiojimą. Taip potyriai bus dar intensyvesni ir efektyvesni.
 • Šviesinanti. Tiems, kam itin svarbus estetinis vaizdas, patiks balinanti, odą šviesinanti kosmetika. Tokią kosmetiką reikėtų naudoti reguliariai, kad būtų pasiektas geriausias efektas.

Negana to, nors dauguma analiniam seksui skirta kosmetika yra bespalvė ir bekvapė, tačiau yra ir tokios, kuri skleidžia malonų aromatą – viskas tam, kad analinis seksas teiktų tik maloniausius jausmus.

Skaityti daugiau
Mažiau

5 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Analinis kremas Touche Anal Ease, 20 ml

  Ypatinga kaina 8,95 € Kaina 15,95 €
 2. Stimuliuojantis analinis gelis Sensuva Tush Tingle, 59 ml

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 26,95 €
 3. Šviesinantis kremas Intome Anal Whitening Cream, 30 ml

  Ypatinga kaina 7,45 € Kaina 12,95 €
 4. Analinis kremas Sensuva Happy Hiney, 59 ml

  Ypatinga kaina 20,95 € Kaina 22,95 €
 5. Analinis kremas Touche Anal Ese, 50 ml

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 25,95 €
per puslapį