Kojinių diržai

Vos keli dirželiai, nedidelis medžiagos lopinėlis, bet kiekvieną vakarą gali paversti ypatingu. Taip, tokias stulbinančias galias turi erotiniai kojinių diržai. Erotinis kojinių diržas labiau atviras, dažniausiai pasiūtas iš perregimo tinklelio, turi daugiau intriguojančių detalių: įvairiausių suvarstymų, dirželių, netikėtų prakirpimų ir pan. Cupid.lt kataloge atrasite subtiliausių kojinių diržų, jums beliks tik nuspręsti, kurį vakarą juo pasipuošti.

Kada rinktis erotinį kojinių diržą?

Kojinių diržas idealiai tinka prie liemenėlės ir kelnaičių komplekto, kai visą derinį norite užbaigti dailiomis kojinėmis. Tačiau tikrai nesuklysite, jei į miegamąjį įsliūkinsite tiesiog mūvėdama kojines, kurias prilaiko pikantiškas kojinių diržas. Taigi kada geriausia rinktis būtent erotinį kojinių diržą?

 • Kai mūvite kojines. Kojinių diržas sukurtas taip, kad idealiai prilaikyti kojines, o jums netektų jų tempti aukštyn, kai šios nusmunka. Juk kiekviena detalė kuria ypatingą nuotaiką, o nuolatinis kojinių timpčiojimas tam tikrai nepadėtų.
 • Kai norite idealiai užbaigto įvaizdžio. Liemenėlės ir kelnaičių komplektas, kojinės... trūksta tik vieno nedidelio akcento – kojinių diržo.
 • Kai norite vizualiai lieknesnės talijos. Kojinių diržas gali aptempdamas liemenį, gali vizualiai jį sumažinti, o dirželiai ir nėriniai, apgaubiantys klubus gali padėti sukurti seksualiai apvalesnių klubų vaizdą. Juk smėlio laikrodžio figūra tokia trokštama!

Cupid.lt asortimente galėsite išsirinkti įvairiausių stilių ir modelių kojinių diržų. Čia rasite pasiūtą vos iš kelių dirželių ar iš tinklelio, puoštą nėriniais ar juostelėmis. Išsirinkite tai, kas geriausiai atspindės jūsų stilių ir skonį, o mes prekes pristatysime greitai ir konfidencialiai.

Skaityti daugiau
Mažiau

5 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Kojinių diržas Obsessive Lacrisia

  Nuo 21,95 €
 2. Kojinių diržas Obsessive Rubinesa

  Nuo 35,95 €
 3. Kojinių diržas Obsessive A741

  Nuo 32,95 € Kaina 44,95 €
 4. Prisegamų kojinių diržas Obsessive Darkie

  Nuo 26,95 €
 5. Kojinių diržas Obsessive Behindy

  Nuo 24,95 € Kaina 34,95 €
per puslapį