Karoliukai

Vienas iš privalomų aksesuarų norintiems leistis į analinio sekso malonumus – analiniai karoliukai. Šis subtilus sekso žaisliukas patiks tiek naujokams, tiek patyrusiems analinio sekso mėgėjams. Įvairiausių dydžių, dizainų, spalvų karoliukai intymų pasaulį gali užpildyti dar nepatirtais pojūčiais. Cupid.lt asortimente rasite tokius analinius karoliukus, kurie patenkins jūsų poreikius.

Analinių karoliukų dizainai

Analiniai karoliukai gali būti sudėlioti didėjančia ar atvirkščiai – mažėjančia tvarka, gali būti visi vienodo dydžio, glaudžiai tarpusavyje sujungti arba sujungti plona tampria gumine virvele. Analinių karoliukų suteikiamas malonumas slypi ne tik jų įskverbime, bet ir traukiant juos po vieną atgal jaučiama sprogstanti palaima.

 • Didėjančia tvarka sudėlioti karoliukai ypatingai tinka naujokų treniruotėms. Žiediniams analinės angos raumenims vis labiau atsipalaidavus, galėsite įstumti vis didesnio skersmens karoliuką.
 • Vienodo dydžio analiniai karoliukai taip pat suteiks pasakišką malonumą, mat kiekvienas vidun įstumtas karoliukas stimuliuos ir suteiks pilnumo pojūtį.
 • Su svareliais. Kai kurie analiniai karoliukai gali turėti svarelius, judančius kartu su jumis, todėl tai suteiks jaudinančią vibraciją ir leis patirti dar efektyvesnę stimuliaciją.
 • Vibruojantys analiniai karoliukai. Šis sekso žaisliukas skirtas siekiantiems ypatingai intensyvių pojūčių. Galite rinktis valdomus mygtuku arba pulteliu.

Analiniai karoliukai yra saugūs naudoti, nes jų gale gali būti arba ilga uodegėlė, arba žiedas pirštui, arba inkaro formos pagrindas – tai užtikrins, kad karoliukai neįslystų per giliai.

Medžiagos ir spalvos

Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje rasite analinius karoliukus pagamintus iš silikono, PVC gumos arba ABS plastiko. Visos šios medžiagos pasižymi saugumu ir nesukelia jokių alergijų. Mūsų asortimente yra plati spalvų gama: galite rinktis klasikinius juodus ar ryškiai rožinės, mėlynos, purpurinės spalvos analinius karoliukus.

Naudojimas ir priežiūra

Prieš kiekvieną naudojimą ir po jo analinius karoliukus reikia kruopščiai nuplauti su muilu po tekančia šilto vandens srove. Galite naudoti ir sekso žaislams skirtą valiklį. Žaidimų metu nepamirškite lubrikanto – juo tepkite tiek analinius karoliukus, tiek analinę sritį ir naudokite negailėdami, jei reikia – pakartokite. Sėkmingų, malonių analinių žaidimų paslaptis – gausus kiekis lubrikanto.

Skaityti daugiau
Mažiau

17 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Vibruojantis penio žiedas - analiniai karoliukai Performance Penetrator

  Ypatinga kaina 30,95 € Kaina 48,95 €
 2. Vibruojantys analiniai karoliukai Dream Toys Cheeky Love

  Ypatinga kaina 44,95 € Kaina 65,95 €
 3. Analiniai karoliukai Fifty Shades of Grey Pleasure Intensified

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 27,95 €
 4. Analiniai karoliukai EasyToys Triple Teaser

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 25,95 €
 5. Analiniai karoliukai EasyToys Long Anal Beads

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 24,95 €
 6. Analiniai karoliukai Dream Toys All Time Favorites Five Beads Anal

  Ypatinga kaina 9,45 € Kaina 13,95 €
 7. Analiniai karoliukai Dream Toys All Time Favorites Four Beads Anal

  Ypatinga kaina 8,95 € Kaina 13,95 €
 8. Analiniai karoliukai EasyToys Heart Lover

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 22,95 €
 9. Analiniai karoliukai Dream Toys Four Beads Anal

  Ypatinga kaina 8,95 € Kaina 13,95 €
 10. Sekso žaislų rinkinys Blush Quickie Kit Pink Anal

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 24,95 €
per puslapį