Seksualūs komplektai

Seksualūs komplektai – tai garderobo dalis, kurią privalo savo apatinių stalčiuje turėti kiekviena moteris. Deranti liemenėlės ir kelnaičių ar prisegamų kojinių diržo komplektas padės pasijusti seksualiai ir labiau pasitikinčiai savimi kiekvieną dieną. Seksualūs komplektai – puikus pasirinkimas tiek trokštančioms vilioti ir gundyti, tiek siekiančioms patogumo ir komforto. Cupid.lt siūlo platų seksualių komplektų asortimentą, atitinkantį kiekvienos moters poreikius ir lūkesčius.

Seksualūs komplektai kasdienai ir ne tik

Liemenėlės ir kelnaičių komplektai – būtina aprangos detalė, kuri kasdien dėvima po drabužiais. Galbūt patogiam, kasdieniam nešiojimui ir nesvarbi apatinio trikotažo išvaizda, tačiau žinodama, kad esate pasipuošusi tarpusavyje derančiu, puoštu mielomis detalėmis ir itin patraukliu liemenėlės ir kelnaičių komplektu – jausitės ne tik komfortiškai, bet ir seksualiai, o tai pridės pasitikėjimo savimi.

Šiandien ketinate apsivilkti dailų sijonėlį ar suknelę? Nepamirškite savo apatinių komplekto papildyti derančiu prisegamų kojinių diržu. Vyrus iš proto varo smulkios moteriškų apatinių detalės, tokios, kaip netyčia atidengti siauri dirželiai, prilaikantys kojines. Šis nedidelis, bet nepaprastai seksualus aksesuaras leis jaustis ir itin patogiai – Jūsų nevargins nuolat smukčiojančios ar krintančios kojinės.

Atkreipkite dėmesį į dydį

Renkantis apatinių komplektą labai svarbu išsirinkti ir tinkamą dydį, kad jaustumėtės patogiai. Jei liemenėlė, kelnaitės ar prisegamų kojinių diržas kur nors spaus, verš, o galbūt kris per  daug laisvai ant kūno, tuomet jausitės ne tik labai nepatogiai, bet ir bus sunku įsijausti į seksualios viliokės vaidmenį. Tad net, jei ketinate apsivilkti seksualų liemenėlės ir kelnaičių komplektą tik vienam vakarui, atkreipkite dėmesį į liemenėlės:

 • Kaušelius. Didesnei krūtinei rinkitės didesnius, kaušelius su paminkštinimu. Mažesnė krūtinė gražiai atrodys užsidėjus braletės modelio liemenėlę. Jei norite vizualiai padidinti krūtis – nešiokite „push-up“ tipo liemenėles.
 • Ar turi metalinius lankelius. Jie padeda prilaikyti krūtis, sudėlioja jas į vietas, tad su tokia liemenėle krūtinė atrodys dailiai tiek po viršutiniais drabužiais, tiek juos nusivilkus.
 • Užsegimą. Užsegimai turi būti patogūs, kad greitai, be jokių vargų galėtumėte užsegti ir atsegti liemenėlę. Mažesniam biustui galbūt užteks viengubo, siauresnio užsegimo, tačiau turinčioms didesnes krūtis rekomenduojama rinktis platesnius, dvigubo ar trigubo tipo užsegimus.
 • Petnešėles. Patogiausia, kai petnešėlės yra reguliuojamo ilgio, tuomet liemenėlę galima prisitaikyti individualiai. Tačiau labai svarbu atkreipti dėmesį ir į petnešėlių storį. Ne paslaptis, kad didesnę krūtinę geriau prilaikys platesnės petnešėlės.

Atrodytų, tai tik smulkios detalės, tačiau jos vaidina didelę reikšmę ir gali nulemti tolimesnę vakaro eigą. Neleiskite, kad netinkamas dydis apkartintų romantiką ir sugadintų nuotaiką, juk seksualių komplektų paskirtis visiškai priešinga!

Audinys, spalva ir aksesuarai – detalės, padėsiančios išsirinkti teisingai

Seksualūs komplektai – tai drabužėlis, kuris kasdien liečiasi prie jūsų odos. Todėl audinys ir medžiagos, iš ko šie komplektai pagaminti gali nulemti jūsų pasirinkimą. Cupid.lt rasite gausybę apatinių komplektų, kurie siuvami iš:

 • Tinklelio;
 • Atlaso;
 • Satino.

Dauguma šių medžiagų yra nepaprastai švelnios ir elastingos, kad idealiai aptemtų ir švelniai priglustų prie kūno. Pasirinkite audinį, kurį norėtumėte jausti ant savo odos, juk apatinių komplektą dažniausiai dėvime visą dieną, tad turite jaustis itin patogiai.

Ne mažiau svarbi ir apatinių komplektų spalva. Juk spalva akimirksniu gali pataisyti subjurusią nuotaiką i uždegti aistrą miegamajame. Kaip norėtumėte atrodyti šiandien: elegantiškai kartu su juodos spalvos komplektu, o galbūt aistringai – apsivilkusi raudoną apatinių komplektą? O galbūt esate itin romantiška asmenybė ir jums puikiai tiks rožiniai apatiniai? Norite išskirtinumo? Rinkitės mėlynus, mint spalvos, žalius, bordo ir kt. spalvų komplektus.

O kaip gi dekoro detalės? Niekas taip neprideda žavesio ir patrauklumo, kaip nėriniai, dailūs kaspinėliai, siauros juostelės, blizgūs aksesuarai, įvairiausi raštai ir kitos smulkmenos. Kartais užtenka vos vieno akcento krūtinės srityje ir nuo jūsų bus neįmanoma atitraukti dėmesio. Užpakaliuką dengiantys nėriniai ar jais puošta dekoltė sritis paryškins jūsų privalumus ir leis pasijusti itin gundančiai. Gėlių ar geometrinių figūrų ornamentai, įvairūs gyvūnų kailius imituojantys raštai gali hipnotizuoti antrosios pusės dėmesį ir akimirksniu įkaitinti atmosferą.

Ką dar verta žinoti apie apatinių komplektus?

Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje rasite dviejų, trijų ar net gi keturių dalių seksualius komplektus. Liemenėlė ir įvairių modelių kelnaitės, pridėkite dar ir prisegamų kojinių diržą – vaizdas iškart taps pikantiškesnis ir dar labiau intriguojantis. O jei dar užsidėtumėte ir liemens juostą, kuri ne tik pridės seksualumo, bet ir vizualiai lieknins taliją? Atraskite tai, kas patinka jums pačioms, ką apsivilkusi jausitės itin kerinčiai, o mes pasirūpinsime greitu ir konfidencialiu pristatymu.

 
Skaityti daugiau
Mažiau

78 prekės

Puslapis
per puslapį
Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Liemenėlės ir kelnaičių komplektas Obsessive Bluellia

  Nuo 25,95 €
 2. Trijų dalių komplektas Obsessive Uniquella

  Nuo 49,95 €
 3. Rožinis liemenėlės ir kelnaičių komplektas Obsessive Delicanta

  Nuo 34,95 € Kaina 47,95 €
 4. Rožinis palaidinės ir kelnaičių komplektas Obsessive Delicanta

  Nuo 33,95 € Kaina 47,95 €
 5. Liemenėlės ir kelnaičių komplektas Obsessive Nudelia

  Nuo 55,95 € Kaina 91,95 €
 6. Trijų dalių komplektas Obsessive Nudelia

  Nuo 55,95 € Kaina 77,95 €
 7. Rožinis liemenėlės ir kelnaičių komplektas Obsessive Nudelia

  Nuo 55,95 € Kaina 91,95 €
 8. Liemenėlės ir kelnaičių komplektas Obsessive Lilyanne

  Nuo 38,95 € Kaina 54,95 €
 9. Rožinis liemenėlės ir kelnaičių komplektas Obsessive Luvae

  Nuo 37,95 € Kaina 58,95 €
 10. Kreminis liemenėlės ir kelnaičių komplektas Obsessive Luvae

  Nuo 37,95 € Kaina 58,95 €
 11. Liemenėlės ir kelnaičių komplektas Penthouse Double Spice

  Nuo 11,95 €
 12. Juodas liemenėlės ir kelnaičių komplektas Penthouse Double Spice

  Nuo 11,95 €
 13. Trijų dalių komplektas Obsessive Peonesia

  Nuo 63,95 € Kaina 90,95 €
 14. Liemenėlės ir kelnaičių komplektas Obsessive Sweetia

  Nuo 42,95 € Kaina 62,95 €
 15. Liemenėlės ir kelnaičių komplektas Obsessive Sharlotte

  Nuo 53,95 € Kaina 74,95 €
 16. Liemenėlės ir kelnaičių komplektas Obsessive 838-SET-1

  Nuo 39,95 € Kaina 63,95 €
 17. Liemenėlės ir kelnaičių komplektas Obsessive 853-SET-2

  Nuo 35,95 € Kaina 59,95 €
 18. Trijų dalių komplektas Obsessive 838-SEG-3

  Nuo 44,95 € Kaina 62,95 €
 19. Liemenėlės ir kelnaičių komplektas Obsessive 838-SET-3

  Nuo 34,95 € Kaina 52,95 €
 20. Liemenėlės ir kelnaičių komplektas Obsessive 869-SET-1

  Nuo 26,95 € Kaina 41,95 €

78 prekės

Puslapis
per puslapį
Nustatyti mažėjančia kryptimi