Lubrikantai

Lubrikantas – tai neatsiejama seksualinio gyvenimo dalis. Vieni apie jį sužino anksčiau, o tuo tarpu kiti nueina ilgą seksualinio gyvenimo kelią, kol pagaliau atranda lubrikanto teikiamą didžiulę naudą. Šią priemonę daugelis gydytojų siūlo naudoti moterims po gimdymo, tačiau iš tikrųjų ją galite naudoti bet kada, kai jaučiate tam poreikį. Kaip žinoti, kada jo reikia? Jeigu lytinių santykių metu moteris ar vyras jaučia didelį diskomfortą per sueitį, varpa juntama skausmingai – tikėtina, kad tiesiog trūksta natūralios drėgmės. Lubrikantų pagrindinė funkcija – ją papildyti. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt jų galite rasti tikrą gausybę. Tai tikrai nėra vien trintį sumažinanti priemonė.

Didelė skirtingų tipų įvairovė

Kadangi visi esame skirtingi ir mylėtis taip pat mėgstame nevienodai, sekso žaislų ir intymios kosmetikos gamintojai sukūrė net keletą tipų. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt lubrikantai skirstomi į vandens pagrindo, silikono pagrindo, aromatizuotus, šildančius, šaldančius bei skirtus analinei stimuliacijai.

Vandens pagrindo lubrikantas yra universaliausias pasirinkimas, kadangi jis gali būti naudojamas su visų tipų sekso žaislais bei prezervatyvais. Ši priemonė netepli, bekvapė, beskonė, nepalieka dėmių. Svarbu paminėti, jog jis taip pat gana greitai išgaruoja, todėl jeigu intymi sesija trunka ilgiau, tiesiog jį naudokite ne vieną, o kelis kartus.

Silikono pagrindo lubrikantų sudedamosios dalys skiriasi nuo vandens pagrindo – šio tipo lubrikanto nepatariama naudoti su silikoniniais sekso žaislais, kadangi jis gali negrįžtamai pažeisti, deformuoti jų paviršių ir jie taps nebetinkami naudoti. Šie lubrikantai pasižymi tiršta konsistencija, todėl ilgai išlieka.

Aromatizuotos priemonės natūraliai drėgmei papildyti pasižymi specifiniu kvapu. Jeigu jums patinka intymių žaidimų metu užuosti malonius jūsų uoslės receptoriams kvapus, Cupid.lt kataloge rasite aromatizuotus lubrikantus, kurie yra šokolado, alijošiaus, braškių, arbūzų, vyšnių, bananų, miško uogų ir dar daugiau įvairiausių kvapų. Meilės žaidimai gali būti ne tik malonūs, tačiau ir neįtikėtinai kvapnūs!

Tiems, kurie ieško, kaip sustiprinti pojūčius ar atrasti naujus, puikiai tiks šildantis arba šaldantis lubrikantas. Abiejų rūšių sudėtyje esančios specialios aktyviosios, kūnui visiškai saugios medžiagos maloniai šildo arba šaldo intymiąsias vieteles. Jeigu nežinote, kuris pojūtis jus jaudina labiau, išbandykite abu ir sužinokite.

Analiniai lubrikantai specialiai sukurti analiniam seksui. Analinėje angoje, priešingai nei vaginoje, jokia natūrali drėgmė nesigamina, todėl svarbu prieš bet kokius analinius žaidimus tą drėgmę sukurti. Šios bespalvės, bekvapės priemonės pasižymi itin tiršta konsistencija, kuri apsaugo nuo didelio diskomforto jausmo ar galimo skausmo. Be to, kai kurių analinių lubrikantų sudėtyje yra jautrumą mažinančių ingredientų, todėl lubrikantas dar labiau pagerina intymių analinių žaidimų kokybę.

Skirtingi pakuočių dydžiai

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti įvairių talpų lubrikantų pakuočių, todėl siūlome rinktis pagal individualius poreikius. Cupid.lt paprastai siūlo šias talpas:

 • 50 ml,
 • 100 ml,
 • 125 ml,
 • 150 ml,
 • 500 ml,
 • 1 l.

50–125 ml talpos lubrikantai puikiai tiks tiems, kurie nėra tikri, kuri priemonė geriausiai tiks jo ar jos kūnui. Šios nedidelės talpos užtikrins, jog išbandę vieną ar kitą produktą, sužinosite, ar verta į jį investuoti toliau. Be to, tokios pakuotės tinkamos ir keliaujantiems.

Kai jau žinote, kuris lubrikantas tinka jūsų intymių vietų odai, siūlome pirkti didesnes pakuotes, 150 ml – 1 l. Didelės pakuotės yra ekonomiškesnės, todėl neabejotinai sutaupysite, jeigu naudojate daug lubrikanto.

Svarbu paminėti ir tai, jog pakuotės viena nuo kitos skiriasi dozatoriaus dizainu. Vienos jų turi specialius dozatorius, kuriais paprasta ir lengva dozuoti, o kitos atrodo kaip įprasti buteliukai – lubrikantą ant delno paskirstysite švelniai spustelėję buteliuko šonus.

Greita, patogu, konfidencialu

Lubrikantai bei visos kitos mūsų asortimente esančios intymios prekės jus pasieks itin greitai – į paštomatą jos atkeliaus per 1–2 d. d. Norime pabrėžti, kad visi produktai yra pakuojami į neutralias, rudo spalvos kartonines dėžutes, nežymimas jokiu logotipu, todėl jų turinio neįmanoma identifikuoti. Viskas patogu ir itin konfidencialu!

Jeigu neapsisprendžiate, kuris lubrikantas jums geriausiai tiktų ar turite bet kokių kitokių klausimų, susijusių su prekėmis ir mūsų paslaugomis, maloniai kviečiame susisiekti pagrindiniame svetainės puslapyje nurodytais kontaktais: telefono numeriu ar elektroniniu paštu. Mielai atsakysime bei patarsime – dirbame tam, kad padėtume jums paįvairinti intymųjį gyvenimą ir meile mėgautis be ribų.

Skaityti daugiau
Mažiau

186 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Vandens pagrindo lubrikantas ToyJoy Waterbased Lube, 100 ml

  Ypatinga kaina 5,95 € Kaina 7,95 €
 2. Šaldantis vandens pagrindo lubrikantas Tenga Cool, 170 ml

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 17,95 €
 3. Vandens pagrindo lubrikantas Tenga Real, 170 ml

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 17,95 €
 4. Atplaiduojantis hibridinis lubrikantas Stimul8 Fist Extreme Lube, 500 ml

  Ypatinga kaina 28,95 € Kaina 37,95 €
 5. Šildantis masažinis lubrikantas Stimul8 4 in 1 Dessert Lube Strawberry, 125 ml

  Ypatinga kaina 10,95 € Kaina 14,95 €
 6. Hibridinis lubrikantas Sensuva Caramel Apple, 125 ml

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 24,95 €
 7. Vandens pagrindo lubrikantas Pjur Med Sensitive, 100 ml

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 17,95 €
 8. Vandens pagrindo lubrikantas moterims Pjur My Glide, 100 ml

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 19,95 €
 9. Silikono pagrindo lubrikantas Pjur Original, 100 ml

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 22,95 €
 10. Vandens pagrindo lubrikantas Nanami Sweet Cherry, 150 ml

  Ypatinga kaina 5,95 € Kaina 9,95 €
 11. Analinis atpalaiduojantis lubrikantas Nanami Anal Relax, 150 ml

  Ypatinga kaina 6,95 € Kaina 10,95 €
 12. Vandens pagrindo lubrikantas Orgie All-Natural Acqua, 150 ml

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 17,95 €
 13. Hibridinis analinis lubrikantas Orgie Lube Tube Anal Sensitive, 100 ml

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 16,95 €
 14. Vandens pagrindo lubrikantas LELO Personal Moisturizer, 150 ml

  Ypatinga kaina 24,95 € Kaina 28,95 €
 15. Vandens pagrindo lubrikantas Joy Division AQUAglide, 125 ml

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 16,95 €
 16. Vandens pagrindo lubrikantas Intt Strawberry, 100 ml

  Ypatinga kaina 8,95 € Kaina 9,95 €
 17. Ekologiškas vandens pagrindo lubrikantas Hot Bio Sensitive, 50 ml

  Ypatinga kaina 8,95 € Kaina 11,95 €
 18. Masažo gelis - lubrikantas Hot Shiatsu Amber Scent, 200 ml

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 24,95 €
per puslapį