Vibruojantys

Vibruojantys dildo pakerės realistiškumu ir pasakiškomis vibracijomis. Tiems, kas vertina tikroviškai atrodančius, varpą imituojančius sekso žaislus, kurie be įskverbimų dovanoja ir galingas vibracijas, vibruojantys dildo taps puikiu pasirinkimu. Šiame Cupid.lt kataloge rasite įvairių spalvų, dydžių dizainų vibruojančių dildo – beliks tik nuspręsti, kuris jums tinkamiausias.

Dizainų ir spalvų įvairovė

Vibruojantys dildo – tai itin realistiški su tikroviškomis sėklidėmis arba be jų, išreikšta galvute ir iškiliu venų raštu, kuris įskverbimo metu papildomai stimuliuos vaginos sieneles. Šie dildo gali būti įvairiausių kūno spalvų, ryškiaspalviai ir skaidrūs. Tos, kurios trokšta itin realistiškų potyrių, tikrai ras tarp gausybės kūno spalvų paletės, tiems, ką uždega ryškios, išskirtinės spalvos, bus pakerėti Cupid.lt asortimente esančių dildo spalvų gama.

Dar viena dizaino ypatybė ta, kad galite rinktis vibruojantį dildo su siurbtuku ant pagrindo arba be jo. Siurbtukas leis sekso žaislu mėgautis be rankų pagalbos, be to, dauguma siurbtukų tvirtinami ir prie strap-on diržų, todėl jei mėgaujatės šio tipo seksu, apsvarstykite apie galimybę įsigyti vibruojantį dildo būtent su siurbtuku ant pagrindo.

Vibracijos ir valdymas

Šiame Cupid.lt kataloge rasite kelių tipų vibruojančius dildo:

Vibracijos valdomos pagrindo pasukimu. Tokie dildo turi kintančio intensyvumo vibraciją. Tereikia dildo pagrindą pasukti pagal laikrodžio rodyklę ir jus užlies viliojančios vibracijų bangos.

Vibracijos valdomos mygtuku ar keliais mygtukais. Tokie dildo dažnai turi ne tik skirtingo intensyvumo vibracijas, bet ir įvairias vibracijos programas.

Vibracijos valdomos pulteliu. Pultelis gali būti sujungtas laideliu arba palaidas. Tokie dildo dažniausiai turi kelis vibracijų ritmus ir intensyvumus. Pultelis patogus tuo, kad išlaisvina rankas ir jį galite naudoti tiek žaidimams vienam, tiek poroje.

Į ką dar atkreipti dėmesį?

Renkantis vibruojantį dildo dėmesį reikėtų atkreipti ne tik į jo dizainą, vibracijų kiekį ir jų valdymą, bet ir į jo dydį bei medžiagas, iš kurių jis pagamintas.

Dydis. Vertinant dydį svarbu atsižvelgti į du matmenis: dildo įskverbiamą ilgį ir skersmenį. Kiekvienas žmogus yra individualus, vieniems patinka užpildymas į ilgį, kitiems į plotį, pagal tai ir reikėtų rinktis sekso žaislą. Tačiau, jei renkatės pirmąjį savo vibruojantį dildo, tuomet rinkitės vidutinio dydžio, kuris sieks iki 15-16 cm ilgio ir 2,5-4 cm skersmens. Vibruojančių dildo dydžių įvairovė patenkins net ir labai didelius sekso žaislus mėgstančius asmenis – galėsite rinktis beveik 30 cm ilgio ir beveik 6 cm skermens siekiančius vibruojančius dildo.

Medžiaga. Vibruojantys dildo gaminami iš PVC ir TPE gumos bei silikono. Visos šios medžiagos yra higieniškos, saugios ir nesukelia alergijų. Jei norite kuo tikroviškesnio įsiskverbimo, tuomet rinkitės dildo, kuris turės kelis sluoksnius: išorinį – minkštą, vidinį – standų. Verta pažymėti ir tai, kad su iš PVC ir TPE gumų pagamintais dildo galite naudoti tiek vandens, tiek silikono pagrindo lubrikantus, o su iš silikono pagamintais sekso žaislais – tik vandens pagrindo lubrikantus, antraip ilgainiui galite pažeisti jų paviršių ir sutrumpinti naudojimo laiką.

Skaityti daugiau
Mažiau

40 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Vibruojantis strap-on dildo Blaze Vibrating Hollow Strap On

  Ypatinga kaina 39,95 € Kaina 52,95 €
 2. Rudas vibruojantis dildo Dr. Skin Vibe Nr. 6

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 25,95 €
 3. Vibruojantis dildo Jet Sable

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 34,95 €
 4. Tamsiai rudas vibruojantis dildo Au Naturel Home Wrecker

  Ypatinga kaina 24,95 € Kaina 39,95 €
 5. Vibruojantis dildo Au Naturel Home Wrecker

  Ypatinga kaina 25,95 € Kaina 37,95 €
 6. Kūno spalvos vibruojantis dildo Dr. Skin Vibe Nr. 6

  Ypatinga kaina 24,95 € Kaina 34,95 €
 7. Purpurinis vibruojantis dildo B Yours Vibe Nr. 14

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 28,95 €
 8. Rudas vibruojantis dildo Dr. Skin Vibe Nr. 1

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 30,95 €
 9. Tamsiai rudas vibruojantis dildo Dr. Skin Vibe Nr. 4

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 25,95 €
 10. Kūno spalvos vibruojantis dildo Dr. Skin Vibe Nr. 14

  Ypatinga kaina 23,95 € Kaina 37,95 €
 11. Kūno spalvos vibruojantis dildo Dr. Skin Vibe Nr. 1

  Ypatinga kaina 23,95 € Kaina 33,95 €
 12. Purpurinis vibruojantis dildo B Yours Vibe Nr. 6

  Ypatinga kaina 25,95 € Kaina 35,95 €
 13. Kūno spalvos vibruojantis dildo Dr. Skin Vibe Nr. 4

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 36,95 €
 14. Rudas vibruojantis dildo Dr. Skin Vibe Nr. 8

  Ypatinga kaina 20,95 € Kaina 28,95 €
 15. Rudas vibruojantis dildo Dr. Skin Vibe Nr. 9

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 25,95 €
 16. Rudas vibruojantis dildo Dr. Skin Vibe Nr. 10

  Ypatinga kaina 25,95 € Kaina 36,95 €
 17. Rožinis vibruojantis dildo B Yours Vibe Nr. 6

  Ypatinga kaina 25,95 € Kaina 37,95 €
 18. Vibruojantis dildo Dr. Skin Dr. Joe

  Ypatinga kaina 31,95 € Kaina 45,95 €
Puslapis
per puslapį