Rinkiniai

Penio movų rinkiniai yra puikus pasirinkimas tiems, kas nori išbandyti skirtingas penio movų tekstūras. Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje yra penio movų rinkinių tiek atvirais, tiek uždarais galais. Belieka nuspręsti, ar norite suteikti papildomos stimuliacijos savo antrajai pusei, o galbūt ilgio ir apimties? Savo poreikiams patenkinti penio movų rinkinį ras kiekvienas.

Ką reikėtų žinoti renkantis penio movų rinkinį?

Renkantis penio movų rinkinį atkreipkite dėmesį į jų dizainą, ar penio movos yra atvirais galais ar uždaru galu, iš kokios medžiagos jos pagamintos ir pan.

 • Skirtingi dizainai ir spalvos. Penio movų rinkiniai niekuomet neleis nuobodžiauti. Cupid.lt asortimente galima rinktis nuo dviejų iki septynių penio movų viename rinkinyje. Skirtinga stimuliuojanti tekstūra kiekvieną vakarą leis mėgautis skirtingais pojūčiais. Galite rinktis skaidrias, juodas penio movas.
 • Skirtingi tipai. Galite rinktis rinkinius su penio movomis atvirais arba uždaru galu. Penio mova uždaru galu ne tik stimuliuos, bet ir suteiks varpai papildomo ilgio ir apimties. Penio mova atvirais galais atliks kelias funkcijas: stimuliuos, padės ilgiau išlaikyti standžią erekciją, leis pajusti malonumą ir ją mūvinčiajam.
 • Kūnui saugios medžiagos. Penio movos dažniausiai gaminamos iš medicininio silikono ar TPE gumos. Šios medžiagos pasižymi ne tik higieniškumu ir visišku saugumu kūnui, bet ir tamprumu, kad atitiktų individualius poreikius. Iš silikono ar TPE gumos pagamintos penio movos nuo kūno greitai sušyla, todėl yra itin komfortiškos.
 • Naudojimas ir priežiūra. Nepamirškite, kad penio movas prieš ir po kiekvieno naudojimo reikia kruopščiai nuplauti. Naudojant rekomenduojama ją ištepti lubrikantu. Jei penio mova pagaminta iš silikono, nenaudokite silikono pagrindo lubrikanto, nes silikonas su silikonu „nedraugauja“, taip galite pažeisti movos paviršių. O štai vandens pagrindo lubrikantas tinkamas tiek silikoniniams sekso žaislams, tiek pagamintiems iš TPE gumos ar kitų medžiagų.
Skaityti daugiau
Mažiau

4 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Penio movų rinkinys Dream Toys All Time Favorites

  Ypatinga kaina 9,95 € Kaina 17,95 €
 2. Penio movų rinkinys EasyToys Penis Sleeve Set

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 21,95 €
 3. Penio movų rinkinys Menzstuff Extender Pack

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 19,95 €
 4. Penio movų rinkinys Stay Hard Cock Sleeve Kit

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 21,95 €
per puslapį