Penio movos

Padidinti sekso metu juntamą malonumą antrajai pusei yra daugybė būdų – tai vibruojantys sekso žaisliukai, intymi kosmetika, stimuliuojantys prezervatyvai, lubrikantai ir dar daug kitų priemonių. Viena iš jų – tai penio mova. Iš pirmo žvilgsnio, atrodytų, labai paprastas ir nuo neypatingas aksesuaras, tačiau iš tikrųjų tai tikra bomba miegamajame! Jums nereikės nieko daryti. Pakanka užmauti movą ant penio, ir kitą akimirką jis jau didesnis, standesnis ir dar padengtas stimuliuojančia tekstūra. Nedvejokite ir išbandykite! Neabejojame, kad liksite nustebę.

Penio movų tipai

Individualiems poreikiams sekso prekių gamintojai sukūrė keletą skirtingų penio movų tipų. Jos yra: didinančios, stimuliuojančios ir rinkiniai. Didinančios penio movos yra skirtos pridėti papildomus centimetrus prie varpos apimties arba ilgio. Didžioji dalis šio tipo penio movų yra pagamintos iš minkštos, švelnios ir elastingos TPE gumos, kuri suteikia realistiškus pojūčius. Taip pat šios penio movos pasižymi tikrovišku dizainu – yra kūno spalvos, turi išraiškingą galvutę, venų raštą, todėl tobulai atkartoja varpos išvaizdą.

Stimuliuojanti penio mova išsiskiria unikalia paviršiaus tekstūra. Šios movos yra padengtos taškeliais, spygliukais ir ruoželiais, todėl įsiskverbimo metu dovanoja papildomus, jaudinančius pojūčius. Jos gali būti uždaros arba atviru galiuku, todėl pasirinkimas visiškai priklauso nuo jūsų poreikių ir troškimų. Penio movų rinkiniai – tai puikus pasirinkimas norintiems iškart gauti skirtingomis tekstūromis padengtas kelias movas. Dėl įvairovės neteks nuobodžiauti nei jums, nei jūsų antrajai pusei!

Verta paminėti, kad kai kurios movos turi žiedą sėklidėms, kuris neleidžia movai nuslysti ir tuo pat metu padeda atitolinti ejakuliaciją. Visos penio movos yra tamprios, elastingos, todėl jos prisitaiko prie individualių varpos išmatavimų, yra patogios.

Kūnui visiškai saugios medžiagos

Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt parduodamos movos yra pagamintos iš visiškai kūnui saugių medžiagų. Minkšta, elastinga, švelni TPE guma yra bekvapė, be minkštiklių (ftalatų), todėl nekenkia sveikatai. Silikonas yra glotnus, švelnus ir nedirgina odos. Jis taip pat yra antialerginis, higieniškas, bekvapis ir sudėtyje neturi minkštiklių (ftalatų).

Tačiau bet kokiu atveju, žaislų saugumą turite užtikrinti ir patys – po kiekvieno naudojimo penio mova privalo būti nuplaunama šiltu vandeniu ir muilu arba nuvaloma sekso žaislams skirtu valikliu. Kitu atveju leisite daugintis bakterijoms, o dėl jų gali prasidėti uždegimas.

Ar reikia naudoti lubrikantą?

Penio movos, kaip ir bet kurie kiti sekso žaislai, pasižymės maloniu įskverbimu, jeigu kartu su jomis naudosite ir lubrikantus. Tai gali būti vandens pagrindo arba silikono pagrindo lubrikantas. Vandens pagrindo lubrikantą rekomenduojama naudoti kartu su movomis, kurios yra pagamintos iš silikono – taip užtikrinsite jų ilgaamžiškumą ir tinkamumą naudoti, paviršiaus nepažeidžiamumą. Taip pat ir su visais kitais sekso žaislais.

Silikono pagrindo lubrikantą galite naudoti su bet kurio tipo sekso žaislais, išskyrus pagamintus iš silikono. Tai gali būti iš TPE gumos, plastiko, stiklo, latekso ir kitų medžiagų pagaminti intymūs aksesuarai. Silikonas su silikonu „nedraugauja“. Lubrikantai užtikrins, kad intymūs žaidimai ir įsiskverbimai bus patogūs, malonūs ir nebus juntamas joks dirginimo jausmas.

Norime pažymėti, kad penio mova nėra priemonė apsisaugoti nuo nesaugaus lytinio akto ar ligų. Kartu su ja visuomet rekomenduojame naudoti ir prezervatyvus.

Dėl plataus elektroninės parduotuvės Cupid.lt asortimento neabejojame, kad rasite sau labiausiai tinkančią penio movą! Išsirinkite tipą, įsigykite tinkamą lubrikantą ir mėgaukitės ilgais, maloniais bei jaudinančiais meilės žaidimais. Malonumas – tai viena didžiausių gyvenimo dovanų. Pasinaudokite ja!

Skaityti daugiau
Mažiau

Prekių 1-2022

Page
per puslapį
Set Descending Direction
 1. Penio mova Dream Toys Sensation Sleeve

  Special Price 11,95 € Įprasta kaina 17,95 €
 2. Penio mova Performance Cock Sheath Penis Extender Nr. 11,5

  Special Price 23,95 € Įprasta kaina 37,95 €
 3. Penio mova Performance Cock Sheath Penis Extender Nr. 9

  Special Price 21,95 € Įprasta kaina 36,95 €
 4. Penio movų rinkinys EasyToys Penis Sleeve Set

  Special Price 11,95 € Įprasta kaina 19,95 €
 5. Penio mova Performance 11.5 Inch Plus

  Special Price 43,95 € Įprasta kaina 59,95 €
 6. Penio mova Performance 10 Inch Plus

  Special Price 32,95 € Įprasta kaina 43,95 €
 7. Penio mova Performance 9 Inch Plus

  Special Price 30,95 € Įprasta kaina 40,95 €
 8. Ruda penio mova Performance Cock Xtender

  Special Price 18,95 € Įprasta kaina 30,95 €
 9. Penio mova Performance Cock Xtender

  Special Price 18,95 € Įprasta kaina 31,95 €
 10. Ruda penio mova Performance 3 Inch Cock Xtender

  Special Price 16,95 € Įprasta kaina 24,95 €
 11. Penio mova Performance 3 Inch Cock Xtender

  Special Price 17,95 € Įprasta kaina 26,95 €
 12. Ruda penio mova Performance 1.5 Inch Cock Xtender

  Special Price 12,95 € Įprasta kaina 19,95 €
 13. Penio mova Performance 1.5 Inch Cock Xtender

  Special Price 15,95 € Įprasta kaina 24,95 €
 14. Penio mova Performance Beaded Sleeve

  Special Price 6,45 € Įprasta kaina 12,95 €
 15. Penio mova Performance Dual Sleeve

  Special Price 6,45 € Įprasta kaina 11,95 €
 16. Penio mova Performance Proform Sleeve

  Special Price 6,45 € Įprasta kaina 10,95 €
 17. Penio mova Performance Studded Sleeve

  Special Price 6,45 € Įprasta kaina 9,45 €
 18. Penio movų rinkinys Stay Hard Cock Sleeve Kit

  Special Price 14,95 € Įprasta kaina 27,95 €
 19. Penio mova Stay Hard Cock Sleeve 06

  Special Price 3,45 € Įprasta kaina 6,95 €
 20. Penio mova Stay Hard Cock Sleeve 05

  Special Price 3,45 € Įprasta kaina 5,45 €

Prekių 1-2022

Page
per puslapį
Set Descending Direction