Virvės ir juostos

Suvaržymo virvės ir juostos gali tapti ir intymumo, malonumo, ir vergystės simboliu meilės žaidimuose. Tai įrankiai, kviečiantys žaisti, tyrinėti ir išbandyti savo ribas. Surištos rankos, kojos, o galbūt supančiotas visas kūnas? Kas šiąnakt uždegs jūsų aistrą? Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite platų įvairių ilgesnių ir trumpesnių virvių bei juostų pasirinkimą – ką išsirinksite, priklausys tik nuo individualių lūkesčių.

Kuo pasižymi suvaržymo virvės, esančios elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt?

Virvės gali skirtis ilgiu, pynimo būdu, medžiaga, iš kurios pagaminta, spalva ir dekoro detalėmis. Tad apie visa tai plačiau:

 • Medžiaga. Dažniausiai supančiojimo žaidimams naudojamos virvės iš medvilnės, lino, šilko, bambuko ar kanapių pluošto, nailono ir pan.
 • Pynimo būdas. Kai kurios virvės yra supintos iš 2, 3, 4 ar dar daugiau gijų, o kai kurios tarpusavyje susuktos. Pynimo būdas labai įtakoja, ar lengva bus užrišti mazgus ir kaip greitai juos atrišite.
 • Ilgis. Elektroninės parduotuvės Cupid.lt asortimente rasite virves, kurių ilgis siekia nuo 5 iki 10 metrų. Trumpesnės virvės idealiai tinka supančioti riešams arba kulkšnims, na, o ilgesnių panaudojimas kur kas universalesnis.
 • Spalva ir kitos dekoro detalės. Cupid.lt asortimente yra juodų, raudonų spalvų virvių pasirinkimas. Taip pat virvių galai gali būti su antgaliais, su kutais ar tiesiog palaidi – pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų norų.

Kuo pasižymi suvaržymo juostos?

Suvaržymo juosta – tai lipni juosta, kuri prilimpa pati prie savęs, bet ne prie žmogaus odos, todėl nepeša plaukų ir nesukelia kitokio diskomforto. Kuo dar pasižymi suvaržymo juostos?

 • Spalvų įvairovė. Suvaržymo juostos gali būti klasikinės juodos ar raudonos spalvos, bet jei jums patinka ryškesnės spalvos, tuomet galite rinktis ir rožinę.
 • Ilgis. Ilgis, kaip ir virvių gali būti labai įvairus. Optimaliausias variantas – iki 20 metrų.
 • Galima naudoti pakartotinai. Tinkamai naudojant suvaržymui skirtą juostą, ją galima naudoti ne vieną ir ne du kartus.

Saugumas

Pokalbis. Prieš pradedant naudoti suvaržymui skirtas virves ir juostas, pirmiausia turėtumėte pasitarti su savo antrąja puse ir sulaukti jo/jos pritarimo. Tokie žaidimai poroje turi būti priimtini abiem partneriams.

Saugos žodis ir ženklas. Visuomet prieš žaidžiant supančiojimo žaidimus susitarkite saugos žodį ar ženklą, kad partneris žinotų, ar jo atliekami veiksmai jums malonūs, ar turėtų pristabdyti, o galbūt visai nutraukti veiksmus.

Pažinkite savo ir kito kūną. Prieš žaidžiant supančiojimo žaidimus, turite išmanyti, kurias vietas ir kaip rišti. Surištasis jokiu būdu neturi jausti aptirpimo, dilgčiojimo, skausmo, veržimo ir kt. pojūčių.

Visuomet netoliese laikykite žirkles. Ekstremaliai situacijai iškilus visuomet šalia laikykite aštrias, specialiai suvaržymo žaidimams skirtas žirkles, kad prireikus kuo skubiau galėtumėte nukirpti virves ar juostas.

Galima naudoti pakartotinai. Tinkamai naudojant suvaržymui skirtą juostą, ją galima naudoti ne vieną ir ne du kartus.

Skaityti daugiau
Mažiau

10 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Suvaržymo virvių rinkinys Fifty Shades of Grey Restrain Me, 2 vnt.

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 29,95 €
 2. Raudona suvaržymo virvė EasyToys Nylon Rope, 10 m

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 23,95 €
 3. Raudona suvaržymo juosta EasyToys Bondage Tape, 20 m

  Ypatinga kaina 8,45 € Kaina 14,95 €
 4. Juoda suvaržymo virvė Blaze Deluxe Bondage Rope, 10 m

  Ypatinga kaina 10,95 € Kaina 16,95 €
 5. Raudona suvaržymo virvė Blaze Deluxe Bondage Rope, 10 m

  Ypatinga kaina 10,95 € Kaina 20,95 €
 6. Raudona suvaržymo virvė Blaze Deluxe Bondage Rope, 5 m

  Ypatinga kaina 9,45 € Kaina 14,95 €
 7. Suvaržymo virvė EasyToys Hemp Rope, 10 m

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 25,95 €
per puslapį