Analinio sekso rinkiniai

Norėtumėte nuo pradedančiojo pereiti ekspertų lygio link? O galbūt norėtumėte išbandyti vis naują sekso žaisliuką ir pajusti naujų potyrių? Tuomet jums verta pasidairyti į elektroninės parduotuvės Cupid.lt asortimente esančius analinio sekso rinkinius. Čia rasite skirtingų dizainų, formų, tipų analinių sekso žaislų rinkinius tiek svaiginančioms treniruotėms, tiek intensyviai stimuliacijai.

Kam skirti analinio sekso žaislų rinkiniai?

Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje rasite daugybę skirtingų analinių sekso žaislų rinkinių. Kaip žinoti, kuris jums tinkamiausias? Pateikiame keletą gairių, pagal kurias galėsite išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį analinio sekso rinkinį.

 • Rinkiniai treniruotėms. Treniruotėms skirtuose rinkiniuose rasite kelis skirtingo dydžio analinius sekso žaislus. Jei esate pradedantysis, tuomet pradėkite nuo mažiausio, o kai jau jausitės komfortiškai, pereikite prie didesnio skersmens/ilgio sekso žaislo.
 • Įvairių analinio sekso žaislų rinkiniai. Tokiuose rinkiniuose rasite skirtingo tipo, dizaino sekso žaislus, pavyzdžiui, analinius kaiščius, karoliukus, vibruojančius sekso žaislus ir pan. Tai puikus pasirinkimas tiems, kas nori skirtingo tipo analinės stimuliacijos. Kai kuriuose rinkiniuose rasite ir penio žiedų.

Į ką dar atkreipti dėmesį?

Dizainas. Analinių sekso žaislų rinkiniuose yra įvairiausių dizainų analinių sekso žaislų: tai ir lašo formos, pailgi, banguoti, stimuliuojančios tekstūros analiniai kaiščiai, ir įvairiausių dydžių ir ilgių analiniai karoliukai, ir prostatos masažuokliai. Analinių sekso žaislų spalvų paletė labai plati – nuo skaidrių, pastelinių spalvų iki ryškiai raudonų, rožinių ar klasikinių juodų spalvų. Skiriasi ir šių sekso žaislų pagrindas: galite rinktis su kilpa, T formos pagrindu, inkaro tipo ar su siurbtuku. Kai kurių pagrindas gali būti puoštas blizgiu kristalu – taip analinis sekso žaislas gali tapti intymiu aksesuaru.

Medžiagos. Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje rasite analinių sekso žaislų, pagamintų tiek iš PVC, TPE gumų, tiek iš ABS plastiko, tiek iš silikono. Visos šios medžiagos ne tik higieniškos ir saugios, bet ir apdirbtos iki šilkinio glotnumo, kad įskverbimas būtų kuo komfortiškesnis. Silikono ir PVC gumos privalumas yra dar ir toks, kad šios medžiagos greitai sušyla nuo kontakto su oda.

Naudojimas. Kad analinis seksas teiktų malonumą, o sekso žaislų įskverbimas būtų švelnus ir komfortiškas būtina naudoti lubrikantą. Čia galioja taisyklė – kuo daugiau, tuo maloniau. Negailėkite lubrikanto ir jei reikia pakartotinai jį naudokite žaidimų eigoje, nes analinė anga, priešingai nei vagina, pati neišskiria lubrikacijos, todėl jūs turite užtikrinti nuolatinį slidumą. Nepamirškite, kad su silikoniniais sekso žaislais nerekomenduojama naudoti silikono pagrindo lubrikanto. Analiniam seksui geriausia rinktis specialiai šiai sekso rūšiai skirtus analinius lubrikantus, mat jų formulė dažniausiai būna daug tirštesnė, klampesnė ir ilgiau išlieka ant odos.

Priežiūra. Analiniam seksui ypatingai svarbi yra higiena. Visuomet labai kruopščiai tiek prieš naudojimą, tiek po jo nuplaukite savo sekso žaislus. Būtinai naudokite antibakterinį muilą ar sekso žaislams skirtą valiklį. Taip pat verta įsidėmėti ir dar vieną svarbią taisyklę – jei sekso žaislas buvo naudotas analiniam seksui, niekuomet jo neįskverbkite į vaginą. Norint naudoti tą patį sekso žaislą ir vaginaliniam malonumui, reikia jį kruopščiai nuplauti arba naudoti prezervatyvus ir juos pakeisti.

Skaityti daugiau
Mažiau

24 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Analinių kaiščių rinkinys ToyJoy Finger Rimmer

  Ypatinga kaina 5,95 € Kaina 8,95 €
 2. Analinių kaiščių rinkinys NS Novelties Jelly Rancher

  Ypatinga kaina 29,95 € Kaina 32,95 €
 3. Analinio sekso rinkinys Nexus Anal Beginner Kit

  Ypatinga kaina 36,95 € Kaina 39,95 €
 4. Analinio sekso rinkinys Loveboxxx First. Backdoor [S)Experience

  Ypatinga kaina 47,95 € Kaina 49,95 €
 5. Analinių kaiščių rinkinys Dream Toys Rose Gold Gleaming Love

  Ypatinga kaina 34,95 € Kaina 39,95 €
 6. Analinių kaiščių rinkinys CalExotics First Time

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 24,95 €
 7. Analinių kaiščių rinkinys CalExotics Gem Anal Kit

  Ypatinga kaina 24,95 € Kaina 29,95 €
 8. Analinių kaiščių rinkinys Rimba Basel M

  Ypatinga kaina 31,95 € Kaina 33,95 €
 9. Analinių kaiščių rinkinys Rimba Copenhagen

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 20,95 €
 10. Analinių kaiščių rinkinys Rimba Berlin

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 23,95 €
 11. Analinio kaiščio ir karoliukų rinkinys Rimba Barcelona

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 21,95 €
 12. Analinių kaiščių rinkinys Dream Toys Multicolour Gleaming Love

  Ypatinga kaina 34,95 € Kaina 39,95 €
 13. Analinių kaiščių rinkinys Dream Toys Fant-Ass-Tic Anal Training Kit

  Ypatinga kaina 23,95 € Kaina 36,95 €
 14. Analinių kaiščių rinkinys Dream Toys Fant-Ass-Tic

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 31,95 €
 15. Analinių kaiščių rinkinys Blush Luxe Bling Plugs

  Ypatinga kaina 34,95 € Kaina 45,95 €
 16. Analinių kaiščių rinkinys Blush Luxe Beginner Plug Kit

  Ypatinga kaina 24,95 € Kaina 33,95 €
 17. Analinių kaiščių rinkinys Blush Luxe Bling Plugs

  Ypatinga kaina 33,95 € Kaina 44,95 €
 18. Analinio sekso rinkinys CalExotics Booty Vibro Kit

  Ypatinga kaina 23,95 € Kaina 29,95 €
 19. Analinių kaiščių rinkinys Rimba Copenhagen

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 20,95 €
 20. Analinių kaiščių rinkinys EasyToys Pleasure Kit

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 24,95 €
Puslapis
per puslapį