Rinkiniai

Vaginalinių kamuoliukų rinkiniai idealiai tiks toms, kurios pasiryžo treniruoti vidinius dubens raumenis nuo nulio ir nori tapti ekspertėmis. Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje rasite rinkinių, kurių komplektacijoje yra nuo dviejų iki penkių vaginalinių kamuoliukų.

Ką reikia žinoti apie vaginalinių kamuoliukų rinkinius?

Vaginalinių kamuoliukų rinkinių įvairovė gali išmušti iš vėžių, bet baimintis tikrai nėra ko. Kai išsiaiškinsite pagrindinius principus, pasirinkti sau tinkamiausią bus paprasta.

Skirtingas svoris ir dydis. Dažniausiai rinkiniuose rasite skirtingo svorio ir dydžio vaginalinius kamuoliukus. Jei esate pradedančioji, tuomet rekomenduojama pradėti nuo didžiausio skersmens ir lengviausio kamuoliuko, nes tokį savyje bus daug paprasčiau išlaikyti. Raumenims sutvirtėjus, treniruokitės su vis mažesniu, bet sunkesniu kamuoliuku – taip pasieksite efektyviausių rezultatų. Cupid.lt asortimente rasite ir vienodo dydžio, bet skirtingo svorio vaginalinių kamuoliukų rinkinių. Nesijaudinkite – jie taip pat tinkami ir pradedančiosioms, ir pažengusioms, nes jų skersmuo yra optimalaus dydžio, o visą kitą darbą atliks kamuoliuko svoris.

Skirtinga forma. Apvalūs, dvigubi, lašo formos... Kuriuos gi pasirinkti? Tiek pradedančiosioms, tiek pažengusiosioms tinka visų dizainų vaginaliniai kamuoliukai, tačiau, pavyzdžiui, lašo formos kamuoliuką pradedančiosioms dėl smailėjančio galiuko bus paprasčiau įskverbti.

Vaginaliniai kamuoliukai su svareliais. Kai kurių vaginalinių kamuoliukų viduje yra judantis svarelis. Šie kamuoliukai ypatingi tuo, kad jums sutraukiant vidinius dubens raumenis ar judant, svareliai judės kartu ir sukels malonią vibraciją viduje. Negana to, mankšta su vaginaliniais kamuoliukais, kurių viduje yra svareliai, yra efektyvesnė, o rezultatai jaučiami greičiau.

Vaginaliniai kamuoliukai su dėklais. Vaginaliniai kamuoliukai su dėklais puikūs tuo, kad galite naudoti skirtingo svorio kamuoliukus taip sukurdamos daugybę variantų. Pradėkite nuo lengviausio svorio vaginalinių kamuoliukų, raumenims sutvirtėjus, vieną kamuoliuką pakeiskite sunkesniu, vėliau įdėkite ir kitą sunkesnį ir t.t., kol be jokio vargo išlaikysite sunkiausius kamuoliukus ir tapsite eksperte. Dar vienas pliusas vaginalinių kamuoliukų su dėklu – kuomet jau jausitės drąsiai, kamuoliukus galėsite dėtis ir be dėklo, taip jie judėdami ne tik stiprins vidinius dubens raumenis, bet ir papildomai stimuliuos.

Skaityti daugiau
Mažiau

2 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
  1. Vaginalinių kamuoliukų rinkinys Dream Toys Pleasure Balls Kegel Exercise

    Ypatinga kaina 27,95 € Kaina 39,95 €
per puslapį