Kompaktiški

Įsivaizduokite, kad jūsų malonumas telpa kišenėje... Manote, tai neįmanoma? Vadinasi, jūs dar neturite kompaktiško masturbatoriaus, kuris gali tapti karščiausiu jūsų palydovu kelionėse, įvairiose išvykose ar tiesiog nuobodžiaujant. Cupid.lt asortimentas platus – rasite itin kompaktiškų masturbatorių nuo kiaušinio iki sprindžio dydžio.

Kompaktiškų masturbatorių tipai

Dauguma Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje esančių kompaktiškų masturbatorių pasižymi diskretišku dizainu – jie laisvai gali stovėti ant jūsų naktinio staliuko. Šiame kataloge galite išsirinkti net iš kelių tipų kompaktišką masturbatorių, tiesiog įvertinkite, kokie jūsų poreikiai ir kas jums aktualu.

 • Kiaušinėliai. Kaip jau sufleruoja pats kompaktiško masturbatoriaus pavadinimas – masturbatoriai kiaušinėliai taip vadinami, nes yra kiaušinio formos ir dydžio. Minkšta masturbatoriaus mova savo nelygia, iškilia tekstūra malonumą gali suteikti bet kur, nes yra itin kompaktiška. Masturbatorius pagamintas iš tamprios ir švelnios, greitai nuo kontakto su oda sušylančios TPE gumos, todėl ne tik užtikrins intensyvią stimuliaciją, bet dėl tamprumo tiks bet kokio dydžio pasididžiavimui.
 • Puodeliai, kaip ir kiaušinėliai, net iš tolo neprimena sekso žaislo, todėl galite būti ramūs dėl diskretiškumo. Tai masturbatorius, kurio mova įdėta į puodelio dizaino dėklą ir yra apie 15 cm dydžio. Šio tipo masturbatorių galite naudoti tiek su dėklu, tiek be jo. Dauguma dėklų turi dangtelį, kurį pasukdami arba pirštu uždengdami tam tikrą angą, galėsite reguliuoti susidariusio vakuumo stiprumą. Be to, dėklą patogu laikyti rankoje, jis neišslys iš delno net ir itin intensyvių žaidimų metu.
 • Be dėklo. Tai kompaktiški masturbatoriai, kurie naudojami be dėklo, nors kai kurie iš jų gali turėti saugojimo dėklą. Cupid.lt kataloge rasite įvairiausių formų ir tekstūrų kompaktiškų masturbatorių be dėklo. Norintiems intensyvesnės stimuliacijos tereikės stipriau suspausti movą delnu ir nelygus, iškilus kanalas dar glaudžiau masažuos jūsų pasididžiavimą.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis kompaktišką masturbatorių?

Jei nusprendėte, kokio tipo kompaktiško masturbatoriaus jums reikia, tuomet pateikiame kelias gaires, ką dar reikėtų žinoti apie kompaktiškus masturbatorius.

Medžiaga. Cupid.lt asortimente esantys masturbatoriai yra pagaminti iš TPE gumos. Ši medžiaga ne tik itin kokybiška ir nesukelia alergijų, bet ir pasižymi tamprumu, minkštumu ir švelnumu. Be to, nuo kontakto su jūsų oda, ji greitai sušyla, tad nejausite diskomforto dėl temperatūrų skirtumo.

Ar reikia vibruojančio? Kai kurie kompaktiški masturbatoriai, esantys šiame Cupid.lt kataloge, turi vibruojančią kulką. Ši galimybė patiks tiems, kas nori stipresnės stimuliacijos ir tiems, kam patinka vibracijų teikiamas malonumas. Puiku tai, kad vibruojantys kompaktiški masturbatoriai gali būti naudojami ir kaip paprasti masturbatoriai, tad juos verta rinktis dėl įvairovės.

Naudojimas ir priežiūra. Kompaktiškus masturbatorius tiek naudoti, tiek prižiūrėti paprasta. Jei masturbatorius nėra vienkartinis, tereikia prieš kiekvieną naudojimą ir po jo masturbatorių kruopščiai nuplauti po tekančia srove. Galite naudoti ir sekso žaislams skirtus specialius valiklius. Leiskite masturbatoriaus movai gerai išdžiūti, o kad sekso žaislu mėgautumėtės ilgiau, apibarstykite jį sekso žaislams skirta pudra, kuri apsaugo gumą nuo įtrūkimų ir greitesnio susidėvėjimo. Kad masturbatorius suteiktų maksimalų malonumą nepamirškite lubrikanto. Juo galite ištepti tiek masturbatoriaus kanalą, tiek savo varpą.

Skaityti daugiau
Mažiau

35 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Masturbatorius M for Men Magnifier

  33,95 €
 2. Masturbatorius Tenga Pocket Wave Line

  Ypatinga kaina 7,45 € Kaina 12,95 €
 3. Masturbatorius Tenga Premium Dual Sensation Cup

  Ypatinga kaina 23,95 € Kaina 32,95 €
 4. Vibruojantis masturbatorius M for Men Isabella

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 27,95 €
 5. Vibruojantis masturbatorius M for Men Rain

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 24,95 €
 6. Masturbatorius Tenga Pocket Crystal Mist

  Ypatinga kaina 7,45 € Kaina 12,95 €
 7. Masturbatorius Tenga Pocket Hexa Brick

  Ypatinga kaina 7,45 € Kaina 13,95 €
 8. Masturbatorius Tenga Spinner Beads

  Ypatinga kaina 34,95 € Kaina 46,95 €
 9. Vibruojantis masturbatorius M for Men Skye

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 26,95 €
 10. Masturbatorius Tenga Air-Tech Squeeze Regular

  Ypatinga kaina 31,95 € Kaina 43,95 €
 11. Masturbatorius Tenga Pocket Click Ball

  Ypatinga kaina 7,45 € Kaina 13,95 €
 12. Masturbatorius Tenga Spinner Shell

  Ypatinga kaina 31,95 € Kaina 45,95 €
 13. Masturbatorius Tenga Original Vacuum Cup Extra Cool

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 23,95 €
 14. Vibruojantis masturbatorius M for Men Sofia

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 26,95 €
 15. Masturbatorius Tenga Air-Tech Squeeze Strong

  Ypatinga kaina 31,95 € Kaina 47,95 €
 16. Masturbatorius Tenga Spinner Brick

  Ypatinga kaina 34,95 € Kaina 55,95 €
 17. Masturbatorius Tenga Spinner Hexa

  Ypatinga kaina 31,95 € Kaina 40,95 €
 18. Masturbatorius Tenga Flex Rocky Black

  Ypatinga kaina 40,95 € Kaina 61,95 €
 19. Masturbatorius Tenga Flex Silky White

  Ypatinga kaina 40,95 € Kaina 54,95 €
 20. Masturbatorius Tenga SD Original Vacuum Cup Strong

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 21,95 €
Puslapis
per puslapį