Kompaktiški

Įsivaizduokite, kad jūsų malonumas telpa kišenėje... Manote, tai neįmanoma? Vadinasi, jūs dar neturite kompaktiško masturbatoriaus, kuris gali tapti karščiausiu jūsų palydovu kelionėse, įvairiose išvykose ar tiesiog nuobodžiaujant. Cupid.lt asortimentas platus – rasite itin kompaktiškų masturbatorių nuo kiaušinio iki sprindžio dydžio.

Kompaktiškų masturbatorių tipai

Dauguma Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje esančių kompaktiškų masturbatorių pasižymi diskretišku dizainu – jie laisvai gali stovėti ant jūsų naktinio staliuko. Šiame kataloge galite išsirinkti net iš kelių tipų kompaktišką masturbatorių, tiesiog įvertinkite, kokie jūsų poreikiai ir kas jums aktualu.

 • Kiaušinėliai. Kaip jau sufleruoja pats kompaktiško masturbatoriaus pavadinimas – masturbatoriai kiaušinėliai taip vadinami, nes yra kiaušinio formos ir dydžio. Minkšta masturbatoriaus mova savo nelygia, iškilia tekstūra malonumą gali suteikti bet kur, nes yra itin kompaktiška. Masturbatorius pagamintas iš tamprios ir švelnios, greitai nuo kontakto su oda sušylančios TPE gumos, todėl ne tik užtikrins intensyvią stimuliaciją, bet dėl tamprumo tiks bet kokio dydžio pasididžiavimui.
 • Puodeliai, kaip ir kiaušinėliai, net iš tolo neprimena sekso žaislo, todėl galite būti ramūs dėl diskretiškumo. Tai masturbatorius, kurio mova įdėta į puodelio dizaino dėklą ir yra apie 15 cm dydžio. Šio tipo masturbatorių galite naudoti tiek su dėklu, tiek be jo. Dauguma dėklų turi dangtelį, kurį pasukdami arba pirštu uždengdami tam tikrą angą, galėsite reguliuoti susidariusio vakuumo stiprumą. Be to, dėklą patogu laikyti rankoje, jis neišslys iš delno net ir itin intensyvių žaidimų metu.
 • Be dėklo. Tai kompaktiški masturbatoriai, kurie naudojami be dėklo, nors kai kurie iš jų gali turėti saugojimo dėklą. Cupid.lt kataloge rasite įvairiausių formų ir tekstūrų kompaktiškų masturbatorių be dėklo. Norintiems intensyvesnės stimuliacijos tereikės stipriau suspausti movą delnu ir nelygus, iškilus kanalas dar glaudžiau masažuos jūsų pasididžiavimą.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis kompaktišką masturbatorių?

Jei nusprendėte, kokio tipo kompaktiško masturbatoriaus jums reikia, tuomet pateikiame kelias gaires, ką dar reikėtų žinoti apie kompaktiškus masturbatorius.

Medžiaga. Cupid.lt asortimente esantys masturbatoriai yra pagaminti iš TPE gumos. Ši medžiaga ne tik itin kokybiška ir nesukelia alergijų, bet ir pasižymi tamprumu, minkštumu ir švelnumu. Be to, nuo kontakto su jūsų oda, ji greitai sušyla, tad nejausite diskomforto dėl temperatūrų skirtumo.

Ar reikia vibruojančio? Kai kurie kompaktiški masturbatoriai, esantys šiame Cupid.lt kataloge, turi vibruojančią kulką. Ši galimybė patiks tiems, kas nori stipresnės stimuliacijos ir tiems, kam patinka vibracijų teikiamas malonumas. Puiku tai, kad vibruojantys kompaktiški masturbatoriai gali būti naudojami ir kaip paprasti masturbatoriai, tad juos verta rinktis dėl įvairovės.

Naudojimas ir priežiūra. Kompaktiškus masturbatorius tiek naudoti, tiek prižiūrėti paprasta. Jei masturbatorius nėra vienkartinis, tereikia prieš kiekvieną naudojimą ir po jo masturbatorių kruopščiai nuplauti po tekančia srove. Galite naudoti ir sekso žaislams skirtus specialius valiklius. Leiskite masturbatoriaus movai gerai išdžiūti, o kad sekso žaislu mėgautumėtės ilgiau, apibarstykite jį sekso žaislams skirta pudra, kuri apsaugo gumą nuo įtrūkimų ir greitesnio susidėvėjimo. Kad masturbatorius suteiktų maksimalų malonumą nepamirškite lubrikanto. Juo galite ištepti tiek masturbatoriaus kanalą, tiek savo varpą.

Skaityti daugiau
Mažiau

80 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Masturbatorius Satisfyer Fierce Egg

  Ypatinga kaina 5,95 € Kaina 6,95 €
 2. Masturbatorius Satisfyer Savage Egg

  Ypatinga kaina 5,95 € Kaina 6,95 €
 3. Masturbatorius Satisfyer Crunchy Egg

  Ypatinga kaina 5,95 € Kaina 6,95 €
 4. Masturbatorius Satisfyer Naughty Egg

  Ypatinga kaina 5,95 € Kaina 6,95 €
 5. Masturbatorius Satisfyer Bubble Egg

  Ypatinga kaina 5,95 € Kaina 6,95 €
 6. Masturbatorius Satisfyer Riffle Egg

  Ypatinga kaina 5,95 € Kaina 6,95 €
 7. Masturbatorius Pipedream Wet Pussies Luscious Lips

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 19,95 €
 8. Masturbatorius Pipedream Wet Pussies Juicy Snatch

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 19,95 €
 9. Masturbatorius Pipedream Wet Pussies Slippery Slit

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 19,95 €
 10. Masturbatorius Pipedream Sorority Snatch

  Ypatinga kaina 6,95 € Kaina 7,95 €
 11. Masturbatorius Pipedream Coed Cocksucker

  Ypatinga kaina 6,95 € Kaina 7,95 €
 12. Masturbatorius Pipedream Freshman Fuckslut

  Ypatinga kaina 6,95 € Kaina 7,95 €
 13. Vibruojantis masturbatorius Pipedream Vibrating Stroker Oral

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 24,95 €
 14. Vibruojantis masturbatorius Fifty Shades of Grey Sensation Pleasure Stroker

  Ypatinga kaina 39,95 € Kaina 49,95 €
 15. Vibruojantis masturbatorius Otouch Ninja 1

  Ypatinga kaina 37,95 € Kaina 39,95 €
 16. Masturbatorius Love Toy Wild Ale

  Ypatinga kaina 26,95 € Kaina 39,95 €
 17. Masturbatorius Love Toy Imperial Stout

  Ypatinga kaina 26,95 € Kaina 39,95 €
 18. Masturbatorius Love Toy Blonde Ale

  Ypatinga kaina 26,95 € Kaina 28,95 €
 19. Masturbatorius Love Toy Cream Ale

  Ypatinga kaina 26,95 € Kaina 28,95 €
 20. Masturbatorius Intoyou Anne

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 26,95 €
Puslapis
per puslapį