Įvairūs vibratoriai

Kartais sunku nusakyti, koks vibratorius gali suteikti didžiausią malonumą – ar rinktis G taško masažui skirtą žaisliuką, ar klitoriui, o gal visam kūnui? O kartais tiesiog norisi kažko įdomaus, kažko kitokio, kas nebūtų panašus į tradicinius žaisliukus ir nustebintų savo daugiafunkcišku dizainu, įvairiais panaudojimo būdais. Juk kuo žaisliukas įdomesnis, tuo įvairesnių, labiau jaudinančių pojūčių galima tikėtis. Taigi, Cupid.lt asortimente rasite įvairių vibratorių, kurie nustebins ir leis pajusti maloningus virpuliukus.

Mažesnio kalibro įvairūs vibratoriai

Šioje kategorijoje rasite tiek didesnius, tiek mažesnius vibratorius. Mažesnieji vibratoriai – tai kompaktiško dydžio, unikalaus dizaino vibruojantys antpirščiai ir vibruojantys masažuokliai. Vibruojantys antpirščiai – tai sekso žaisliukai, skirti pačių jautriausių erogeninių zonų stimuliacijai – klitorio, spenelių, vaginos sienelių, penio galvutės ir bet kurios kitos.

Žaisliukas turi šiek tiek lenktą galiuką, ant kurio puikuojasi švelnūs spygliukai. Šis stimuliuojantis paviršius paverčia vibracijas dar malonesnėmis ir intensyvesnėmis. Be to, Cupid.lt asortimente galite rasti ir kiek kitokio dizaino antpirščių, kurie vienu metu gali stimuliuoti ne tik klitorį, tačiau ir G tašką! Švelnus silikonas užtikrina, kad aksesuarai tinka bet kokio dydžio pirštui.

Vibruojantys masažuokliai atrodo kiek kitaip – jie neturi kilpelės pirštui, o yra valdomi paprastai, suimant juos pirštais ir glostant antrosios pusės kūną. Juo galima masažuoti visas vyriškas ir moteriškas erogenines zonas. Vieni masažuokliai mūsų asortimente turi besikeičiančius antgalius, o kiti pasižymi žaismingu, kiškučio su ausytėmis dizainu. Nors žaisliukai nedideli, tačiau neabejokite – pakankamai galingi!

Didesnio kalibro įvairūs vibratoriai

Jeigu norite įdomaus, tačiau didesnio dydžio žaisliuko, Cupid.lt asortimente rasite ir tokių. Tai vibratoriai poroms, vibratoriai kiškučiai ir vibruojantys dvigubi dildo. Unikalaus dizaino vibratoriai poroms tinka tiek vyrams, tiek moterims naudoti atskirai ir, žinoma, kartu. Su šiuo žaisliuku galite sukurti net daugiau nei 100 vibracijos kombinacijų! Jis gali būti naudojamas iš abiejų pusių – ilgoji dalis stimuliuos vaginalinę ir analinę angą, o trumpoji su dviem trumpomis atšakomis jaudins erogenines kūno zonas.

Vibratoriai kiškučiai įvairūs tuo, kad gali suteikti net trigubą stimuliaciją – vaginalinę, analinę ir klitorio. Kiškutis turi sukimosi mechanizmą, jaudinančias besisukančių karoliukų eiles, besisukantį galiuką ir galingus motorus. Vibracijas jusite visų skirtingų rūšių stimuliacijos metu. Stimuliuojanti venų rašto ir išraiškingos galvutės tekstūra prisidės prie jaudinančių pojūčių.

Šioje mūsų kategorijoje taip pat rasite vibruojančius dvigubus dildo. Šis turi siurbtuką ant pagrindo, todėl malonumu galėsite mėgautis laisvomis rankomis. Žaisliuko dizainas sukurtas taip, kad vienu metu stimuliuoti dvi karščiausias kūno vietas – analinę angą ir vaginos sieneles. Aksesuaras pasižymi realistišku dizainu, nes turi išraiškingas galvutes – tikroviški pojūčiai laukia jūsų! Iš ko pagaminti įvairūs vibratoriai?

Cupid.lt asortimente esantys įvairūs vibratoriai yra pagaminti iš silikono, ABS plastiko ir PVC gumos. Visos šios medžiagos yra visiškai saugios kūnui, todėl jas galite naudoti be jokio baimės jausmo. Pavyzdžiui, ABS plastikas yra labai dažnai naudojama medžiaga erotinių aksesuarų ir sekso žaisliukų gamyboje, nes ji gali būti lengvai padengiama įvairiais metalais ir polimerais. Tai leidžia sukurti išskirtinius dizainus.

ABS plastikas yra bekvapis, neturi minkštiklių (ftalatų), lengvai valomas ir higieniškas. Tai ypatybės, kurios lemia visišką medžiagos saugumą. Kalbant apie medicininį silikoną, jis yra visuotinai pripažintas nekenkiančiu sveikatai ir plačiai naudojamas grožio, chirurginės medicinos ir kitose srityse. Glotnus ir švelnus jo paviršius yra antialergiškas, lengvai valomas, higieniškas, bekvapis, neturi minkštiklių (ftalatų), nežalingas aplinkai ir puikiai prisitaikantis prie kūno temperatūros.

PVC guma pasižymi švelnumu ir tvirta forma. Ji universali ir pasižymi tokiomis savybėmis kaip elastingumas ir nuoseklumas, atsparumas alkoholiams ir aliejams bei greitas prisitaikymas prie kūno temperatūros.

Su kokiais lubrikantais naudoti?

Svarbu paminėti, kad iš silikono pagaminti sekso žaislai neturėtų būti naudojami su silikono pagrindo lubrikantu, kadangi šis pažeidžia sekso žaislų paviršių ir jis tampa kenksmingas organizmui, jo naudoti nebegalima. Dėl šios priežasties, silikoninius aksesuarus naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantais.

Visas kitas medžiagas – ABS plastiką, TPE, PVC gumas, stiklą ir kitas – galite naudoti su bet kokio tipo lubrikantu. Tai gali būti silikono pagrindo, vandens pagrindo, aromatizuoti ir kiti. Lubrikantas reikalingas tam, kad sekso žaisliukas komfortabiliai, maloniai įslystų ir nesukeltų jokio diskomforto jausmo.

Su Cupid.lt malonumas bus saugus ir labai jaudinantis!

Skaityti daugiau
Mažiau

28 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Dėvimas vibratorius ToyJoy Eternal Love

  Ypatinga kaina 69,95 € Kaina 79,95 €
 2. Išmanusis prostatos masažuoklis Svakom Vick Neo

  Ypatinga kaina 65,95 € Kaina 69,95 €
 3. Pripučiamas vibratorius Seven Creations Inflatable

  Ypatinga kaina 56,95 € Kaina 69,95 €
 4. Išmanusis dėvimas vibratorius Realov Lydia Butterfly

  Ypatinga kaina 62,95 € Kaina 65,95 €
 5. Išmanusis vibratorius Lovense Gravity

  158,95 €
 6. Vibratorius kiškutis - stimuliatorius Intoyou Unihorn Royal Space

  Ypatinga kaina 44,95 € Kaina 51,95 €
 7. Automatinis vibratorius CalExotics Dual Rider Thrust&Grind

  Ypatinga kaina 129,95 € Kaina 154,95 €
 8. Vibruojantis falo imitatorius CalExotics Ombre Hombre

  Ypatinga kaina 89,95 € Kaina 98,95 €
 9. Pompa - vibratorius moterims EasyToys Pleasure Pump

  Ypatinga kaina 79,95 € Kaina 109,95 €
 10. Dvigubas vibratorius Dream Toys Double Pleasure

  Ypatinga kaina 56,95 € Kaina 83,95 €
 11. Vibratorius poroms Satisfyer Endless Fun

  Ypatinga kaina 49,95 € Kaina 54,95 €
 12. Vibruojantis masažuoklis EasyToys Mini Bunny

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 21,95 €
 13. Vibratorius kiškutis EasyToys Raving Rabbit

  Ypatinga kaina 29,95 € Kaina 41,95 €
 14. Išmanusis prostatos masažuoklis Svakom Iker

  Ypatinga kaina 67,95 € Kaina 69,95 €
 15. Vibratorius kiškutis Intoyou Martinella Sexualite

  Ypatinga kaina 44,95 € Kaina 58,95 €
 16. Vibruojantis antpirštis Dream Toys Flirts

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 24,95 €
 17. Vibratorius kiškutis PMV20 Vice

  Ypatinga kaina 69,95 € Kaina 99,95 €
 18. Masažuoklio ir antgalių rinkinys Rose Revitalize Massage Kit

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 22,95 €
 19. Vibruojanti kulka Rose Lipstick Vibe

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 28,95 €
Puslapis
per puslapį